קטגוריות
כללי

אירועים עסקיים

היית פעם בשאלה: "למה לעשות עסקים כמה הוא גדל במהירות במהירות, מיד לשלם עבור עצמה ויצירת הכנסה, בעוד שאחרים אפילו עם השקעה הגון נמצא במקום, כמעט חופפים השקעה? "התשובה לשאלה זו היא בעצם לא כל כך מסובך במבט ראשון, אם הגישה אותו במיומנות. עושים עסקים – עבודה מסובך באמת בעייתי, וכולם יודעים – למה. בעוד החברה קטן, אתה עם קרובי משפחה או אנשים שאתה מכיר היטב כדי לבצע את תפקידו ללא הרחבת הסגל, אבל ברגע במקרה שלך ילך אל ההר, מיד מעלה את השאלה אוסף של צוות נוספים. זה היה אז אתה מצפה הפתעה מאוד לא נעימה. אין זה סוד כי הצלחת המבצע תלויה בעיקר על לכידות וקוהרנטיות של כל בורג במנגנון של החברה שלך. וגם בפיתוח והקמת חשוב מאוד לקבל לא רק את האנשים הטובים ביותר, ובמיוחד אלה שיכולים לעבוד בצוות. זכרו, רק את הפעילות הפקודה ניתן להשיג תוצאות מצוינות באמת, לכבוש את כל לגבהים של העסק. ואם הצוות שלך מזכיר את הגיבורים ידוע המשל של קרילוב "הברבור, פייק וסרטן," אז אתה צריך לנקוט פעולה דחופה, כי "מזג אוויר טוב" צריך להיות לא רק בבית אלא גם במשרד. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של השר אורי אריאל. מה אתה עושה? באופן טבעי, אתה ללכד את הקבוצה, תוך שימוש בכל האמצעים. קודם כל, ההשפעה הרצויה מושגת באמצעות נופש הקיבוצי. כולנו להמשיך בעבודתם של הרבה זמן וזה חשוב הצוות, היינו כמו משפחה שנייה, במקרה הזה, עבודה יומיומית נתפש כחג. עם זאת, רבים להודות טעות חמורה מאוד, בהתחשב בכך על מנת ליצור אווירה טובה, רק פתק עם חג או יום הולדת. למעשה, אלה אירועים עסקיים אינם נושאים מטען חיובי לבנות אותו, כמו התגלגלות של אותו דפוס מוכר. התחיל טוב הערב, על פי כמות האלכוהול נצרך ונאכל, מתמזג שתייה צד צאן. עקידת תוצאה של אירוע זה יהיה הנגאובר חזק של כל העובדים, אובדן מוחלט של יעילות הצוות וכתוצאה מכך, הנזק הכולל של החברה שלך. כמובן, אפשר לטעון כי אתה שוכר כיום מסעדה, על מנת תוכנית הקונצרט, אך לשים לב כי במקרה זה, הקבוצה שלך לא צריך לעשות, הכל נעשה בשבילך. שחקנים על הבמה, הנגנים יש את הכלים ואת קיבוצי, נכון בשולחן ליד "חריגות מזיקים" שונים, כך שהצד הסיום זהה. שלך כוח כדי לשבור את מעגל הקסמים ולעשות הצעד הראשון לקראת חג באמת שימושי ומקורי.

כל מה שאתה צריך – לפנות אלינו, »" Lab נופש טריים, ואנו, בתמורה, יבטיח כי אירגנו חופשה של החברה שאתה צריך ליהנות. לרוב הבעיה היא כל עצמאות הקולקטיבי של בני אדם, בעיקר אנשי מקצוע יצירתי התמחות, המחייב אותם במסירות רבה באופן קבוע בחיפוש אחר רעיונות חדשים. לעתים קרובות, בין אישים חזקים כגון בתחרות הצוות שם, וזה שימושי במנות קטנות, אך במינונים גדולים באופן משמעותי הנזק שלך עסקים, כי כל הצוות ניתן לחלק לשני מחנות יריבים. למעשה להתמודד עם בעיה זו לא קשה בתנאי יעזור לך מקצוע אמיתי – "מעבדת» חג טריים. שלנו החברה מארגנת אירועים עסקיים וחג הארגונית, הארגון של הצדדים של החברה עם התפתחות תרחישים בלעדי שגורמים לך לזכור את החג הזה לעד. מאורגן אותנו מסיבות חברה, אירועים עסקיים ואירועי חברות ישפר משמעותית את הביצועים של הצוות שלך, לחסל את התחרות שלילית, והחלפתו בריא מנהיגי התחרות, יסייע לשפר את היחסים בין העובדים, אשר תורמת באופן משמעותי בהקלה החיים ותורם ראש פיתוח עסקי. אנו מציעים חברות מעולה אירועים ייקח את חייו של הלהקה שלך לרמה חדשה של איכות. הרגישו את ההשפעה של טרי »- אתה אוהב את זה. האם אתם מתכננים חופשה, יום השנה או רק את החברה שברצונך לסמן בחוץ בסוף השבוע, אתה לא צריך להתמודד עם בעיות ארגוניות, אנו בטוחים כי אתה באופן מלא וללא חשש זה. הזמן לארגן אירוע החברה שלך, "מעבדה נופש טריים» – וכל שלך פנאי הופך פעולה נהדר, אשר אנו מבטיחים ייזכר זמן רב. כל מה שאתה צריך – הוא פנה אלינו, ואת השאר אנחנו דואגים לעצמם. תהנה tantsploschadok מיטב מועדוני מלון ההון נופש בארץ בתים ובתי הארחה, המטבח הטוב ביותר של הבחירה שלך, כי יכול לספק אפילו את הטעם גורמה התובעניים ביותר מוכר, כמו גם קונצרט נהדר עם כוכבים מפורסמים להראות עסקים ז'אנר שחקנים הבידור. הדמיון שלנו הוא בלתי נדלה, המספק תוצאות מצוינות באופן עקבי. עבור כל פרוייקט שאנו מתקרבים בודדים מאוד, כך שאתה יכול להיות מאה אחוז בטוח כי החופשה שלכם תהיה הכי מעניין וייחודי. העובדים שלנו מסכים איתך על המיקום הרצוי של המפלגה חברות, אירוע חברה, או אירוע של החברה, כמו גם לשקול את כל רצונותיך לפתח את התסריט. כתוצאה מכך, יוצע לך לאישור על ידי הארגון את האפשרות הטובה ביותר של צד של החברה, נועד אך ורק בשבילך והוא יכול לפתור את כל הבעיה שלך פנים. בנוסף, עם "מעבדת נופש טריים» אתה באמת חוויה בלתי נשכחת, ולכן את מספר הלקוחות הקבועים שלנו בהתמדה יהיה.

כל מה שאתה צריך – פשוט לפנות אלינו ולהתכונן חופשה בלתי נשכחת אשר ידהימו את הדמיון שלך, יהיה ארוך תישאר בזיכרון שלך ותמיד תהיה הזיכרון הקולקטיבי הטוב ביותר של העובדים שלך. כי שום דבר לא מביא סיפוק כגון אלה רגשות חיוביים שמקורם הפנאי של החברה המשותפת. בתרחיש התפתחות אירוע של החברה, שמטרתה היא לא רק חופשה, והקבוצה לכידות וליצור חיוביות היחס בין העובדים שלך, אנחנו לוקחים בחשבון את המגמות האחרונות הדרכים של אופטימיזציה של הפסיכולוגיה הארגונית. בנוסף, יחד עם אמנים אורחים, במקרה זה, אנו מציעים להעלות את הכוכבים עסקי השעשועים מתוך הצוות שלך. ראשית, הוא מאפשר לכם לדעת טוב יותר את הראש של הכפופים לו להסתכל להם למצוא את הפוטנציאל החבוי שלהם. שנית, להביא רגשות בלתי נשכחת לכל המשתתפים החברה האירוע. אבל, לפי הנתונים המדעיים האחרונים, אין שום דבר אשר מביא אנשים יחד, כמו נוכחות, זיכרונות משותפים חיוביים רגשות חזקים. הם יעזרו בעתיד, הצוות שלך ללא כאבים לפתור את כל הבעיות בדרך קוצני הפיתוח העסקי בכלכלת שוק קשים. והכי חשוב, עם מאורגן היטב פעילויות פנאי קולקטיבית, אפילו מטפסים נלהב ביותר, וזה תמיד אך ורק בקריירה שלהם, ללמוד לעבוד כצוות למען טובת הכלל של החברה שלך. תשכחו התכנסויות משעמם בשולחן להגדיר, מוכן להציג בפני שאר – ואת הטוב תוצאה מובטחת לך. "מעבדה נופש טריים» מציע לכם חופשה בלתי נשכחת באוויר, תחרויות טריים, אירועים והרבה כיף על מאורגן היטב בפעילויות פנאי יחד עם הופעות של כוכבי הפופ האוכל מעולה, כמו התיאבון אוויר צח טוב מובטח כלל. "מעבדה נופש» טרי על כוחות כמו, פרויקטים פרטיים של החברה, ואת האירועים המרכזיים בקנה מידה לאומי. הוא מציע מעולה, צוות של אנשי מקצוע הוכח אירוע בתעשייה, בהיקף של המקצוע הטובים ביותר בתחומם. רעיונות יצירתיים שלנו פתרונות חדשניים בארגון וביצוע של אירועים עסקיים, הצדדים חברות אירועים עסקיים באמת לגרום לך בהצלחה, כי "הצלחה" – הוא בן לוויה קבוע של אנשי מקצוע אמיתי ואנחנו יודעים את העסק שלהם! ארגון של אירועים עסקיים שלהם, אירועים עסקיים ואירועי חברות אנחנו מהימן על ידי ענקים עסקיים כגון "במגאפון – ISIC», «CitBank» ו «Kuda.ru." אל תעמדו מנגד – הצטרפו המנהיגים, ואת רוחות השינוי שהביאו »המעבדה" חג טריים, נותנים לך פרספקטיבות חדשות יפתח אופקים חדשים.

קטגוריות
כללי

הדתות באסיה

הדתות אסיה לייחס חשיבות רבה את בעלי החיים בניגוד הדתות המונותאיסטיות. בעלי חיים ויצורים כמו אלים, רחוב או שליחים שלהם נחשב. עם זאת, ב- latitudes שלנו, שמות של בעלי חיים משמשים לעיתים קרובות ניבול, הדרקון בעל מוניטין טוב באמת לא במיתולוגיה היסטורי; לעיתים קרובות הוא כ חסר מזל מהירה, מביאים והרסני המתואר היה. הכנסייה תיאר אותו כפרשנות של הרוע. בינתיים השתנה סמליות שלו, היום הוא נחשב מופת של אומץ, חוזק והגנה, כלומר חיובי לחלוטין, וזה למה אנחנו בשמחה שמה אותו בצורה של הקמיע עצמה.

באסיה, עם זאת, הדרקון מאז ומתמיד נמשך, הוא מסמל פוריות, כוח, און, העקרון הזכרי יאנג. בנוסף, הוא גם ידוע כי הוא מביא ברכות בבית, למזל. חוץ דרקונים לשלב את העוצמות אנטומי של כל החיות אפשריות, כגון ניתן להרחבה מדרגית של נחשים ודגים, כנפיים וטפרים של ציפורים, שיניים וטפרים של טיגריסים ועוד. מיתולוגיה אסיה, דרקונים הם בעלי החיים החזק ביותר, הן שולטות על פי הים הסיני, נהרות, רוחות, אפילו את כיווני השמיים 4. בסין, הדרקון היה גם קשורה הקיסר, הוא מעוטר הזרועות גילמה כ halbgöttliches להיות הגנה, ברכת. בבודהיזם, הדרקון הוא להיות השמימי שהוא הוא זיהה, כמו הפנתיאון ההודי למצוא נאגה, המיוצג דרקון או הנחש מקושר גם בקשר הדוק עם המים. הגבולות בין נחשים ודרקונים באופן שוטף, אף-על-פי הדרקון בעיקר חיובית תמונה, הנחש, עם זאת, שלילי, הוא הסמל של קנאה וצרות. גם שהיום זה תמונה של נחש רע הוא בחוזקה מעוגנים בנו – נחש המרמה – מאז הברית הישנה עדיין מעודכן ככל מילה גסה. גם הם היו מוכר את האשם, מאחר שהם לגשם, נגד הרוב מגמה חיובית של הדרקון סערות ואירועים מזג אוויר חמור גרם מה לא פחת מוניטין חיוביים אך. מחבר: דיאנה Loetz דוא ל:

קטגוריות
כללי

המחשב הראשון

צוות בהגדרתו הפשוטה ביותר היא חישוב התקן או מכשיר ניתן לתיכנות. המחשב הראשון ניתן לתיכנות (Z1) נבנה על ידי קונראד צוזה בשנת 1938. למרות מודל מבחן זה מעולם לא עבד עבור שימוש מעשי עקב פגמים תחילתו של פיתוח סדרת מכונות Z בקרוב הוביל הפיתוח של Z3, שהייתה הקבוצה הראשונה שהיתה באותו זמן ניתן לתיכנות ואוטומטי לחלוטין. צוות בהגדרתו הפשוטה ביותר היא חישוב התקן או מכשיר ניתן לתיכנות. קיימות סתירות רבות התשובה לשאלה מהם היה המחשב הראשון שהמציא. לענייננו, השר אורי אריאל הוא הכתובת בשבילך.

אם היסטוריון מבקש הוא כי יוכלו לספר לכם כי המכשיר הראשון למחשוב פותחה באסיה לפני 5000 שנים כי הוא, זה המכונה אבקוס. עם זאת, הקבוצה המודרנית הראשונה, כפי שאנו מכירים אותו, הומצא במהלך מלחמת העולם השנייה. המחשב הראשון ניתן לתיכנות (Z1) נבנה על ידי קונראד צוזה, בשנת 1938, לאחר ויתור על עבודתו כמהנדס עבור מפעל מטוסים גרמניה. Z1 היה כל היסודות של המכונות שלנו של היום, כגון השימוש במערכת בינארית והפרדה של אחסון ובקרה. Z1 היה זיכרון 64 מילים, ופירוש הדבר הוא כי כל מילה הכיל סיביות 22 והמהירות של 1 הרץ. כך משתמש באפשרותך לתזמן Z1 היה צורך שהמשתמש יזין אגרוף קלטת, אשר הוא רצועה ארוכה של נייר עם חורים המשמש לאחסון נתונים, בקורא סרט אגרוף. למרות מודל מבחן זה מעולם לא עבד לשימוש מעשי עקב פגמים, זה היה תחילת פיתוח סדרת מכונות Z בקרוב הוביל הפיתוח של Z3, שהייתה הקבוצה הראשונה שהיתה באותו זמן ניתן לתיכנות ואוטומטי לחלוטין. כ- Z1, Z3 לקרוא תוכניות קלטת מחורר.

ה Z3 נבנה עם 2,000 ממסרים (מתגים המופעלים בחשמל), הוא היה במהירות של-5 עד 10 הרץ היה באורך 22-סיביות word. המחשב משתמש מספרים בינאריים, כמו גם אריתמטיקה של נקודה צפה, היתה אפשרות להמיר את עשרוני למספר בינארי ולהיפך. ה Z3 הושלמה, הוצג עם הצלחה המדענים בשנת 1941 בברלין. למרבה הצער Z3 המקורי נהרס על-ידי ברית התקפה בשנת 1945 (בשנת 1960 עותק משוכפל נבנה על ידי חברת Zuse, מוצג באופן קבוע במוזיאון המדע). צוותים אחרים היה ENIAC הראשון (המונה חשמל, אינטגרציה, סורק ומחשב), שהומצא על-ידי ג'יי פרספר אקרט ו ג'ון מוקלי בין 1943-1946. ה ENIAC היה במחשב הדיגיטלי הראשון. ציוד זה היה עצום בגודלו, היה כ- 1,800 ריבוע רגל בשימוש 18,000 שפופרות ואקום, שקל בין 30-50 טון. ה ENIAC היה יוכל להוסיף העשרונית עשר ספרות מספרים 5,000 לשניה, המכיל דיודות 7,200 של זכוכית, ממסרים 1,500, 70,000 נגדים, קבלים 10,000 ו- 5 מיליון יד Soldered המפרקים. הטכנולוגיה ממשיכה לקדם את העדכונים מתבצעים כל הזמן התקני מחשב ותוכניות במחשב. הגירסה האחרונה של כניסה לשוק הטכנולוגיה היא. למד כיצד להשתמש עדכון חדש.

קטגוריות
כללי

סכסוך עסקי

קרלוס מורה Vanegas אם ברצונך כי ניתן לעשות משהו, ממנה מנהל. אם אתה רוצה משהו להתעכב לנצח, ממנה ועדה "נפוליאון לעובד יש יותר צריך כבוד זה לחם. קרל מרקס היבטים כלליים, הגדרה שלא ניתן להתכחש כל חברה כפוף בכל עת שעולה על-ידי מחלוקת העבודה היא מוצרים של גורמים פנימיים, החל מנהיגות, סיפוק בעבודה, פונקציות וההקשר, היעדר שילוב של קבוצות, טכנולוגיה, בין היתר. כמו לא יכול להכחיש, התנגשויות הלייבור להוביל להתנהגות ארגונית לא מועילות לקראת בהשגת מטרות, פיתוח, ביצועים טובים של החברה, בפרט הופעתה של סביבת העבודה כי הוא מזיק לארגון ובכך את המשאב האנושי שעובד בו. להיחשב כפי שפורט בהקשר זה, כי הסכסוך הוא היבט בלתי נמנע של החיים ארגונית שבה להיות בודדים, הקבוצה תפקיד מכריע בסכסוך התנהגות ארגונית ברחבי הארגון להתרחש בתדירות גבוהה, מצב זה הוא נורמלי כמו היכן יש אנשים אינטראקציה, החלפת רעיונות תמיד יש יהיו סתירות, כולם שונים ומורכבים. התנגשות משמש זרז כדי לשפר את הופעתה של אנשים ולכן הארגונים.

התנגשות אומר כי מצב בו שתי מפלגות או יותר מסכימים בינם לבין עצמם. חוסר ההסכמה יכול להיות multicausal ומייצר בתוך ארגון, התנגשות זו שתי השלכות בסיסי: אי יעילות ו- ineffectiveness. אי יעילות יכול לנוע בין הפרעה מינימלית בפעולות של החברה, עד להופעתו של בתפקוד חמורות אשר לערער את האפקטיביות של הארגון (חסימה של השגת היעדים של הארגון באמצעות תהליכים פנימיים השייכים לו). היקף והשלכות הסכסוך יכול להתנהג כמו חיובית כוח או שלילי, כך הכתובת לא לשאוף נעלמים, אך למחוק כי להשפיע לרעה על המאמצים כי הארגון הקדיש את מטרותיה. התנגשויות יכולה להיות מוגדרת בהתבסס על האפקטים שהיא מייצרת בארגון. תחת זה מנקודת המבט של התנגשויות יכול להיות פונקציונלי (הוא עימותים בין קבוצות הוא חיובי עבור הביצועים של הארגון), חד-הוריות (בכל עימות או אינטראקציה בין קבוצות פוגם הארגון או מונע את זה כדי להשיג את מטרותיה). עמדות, ערכים וסגנונות של העם הם דטרמיננטות עבור התוצאה חיובית או שלילית של הסכסוך. הסכסוך כרוכה באופן אובייקטיבי את עולם הרגש קוגניטיבית של האיש, הוא צובר הקרקע תחזיות שלו ואת תעסוקתי ואישי הציפיות יש צורך כל אדם לבצע self-analysis שכן הדבר הראשון שאנחנו צריכים לדעת כדי למנוע מריבות הוא ההתנהגות שלנו במשרד הוא שיקוף של מה אנחנו החוצה…

כולל דעות קדומות. שאמר כי הפסיכולוג ב Deloitte & Touche, סוטו אנדריאה, מבטיחה כי "אם כל autoanaliza ולראות מדוע הצד ירד קשות," החיכוך בין עמיתים לעבודה יופחת למינימום". כל הרמות של הסכסוך (Intrapersonales, Interpersonales, Intragrupales ו- Intergrupales) מושפעים בצורה כלשהי המערכת של תפיסות נפרדות. ניהול נכון של קונפליקט מוביל מצבים (ניהול הסכסוך) כדי לקדם אקלים ארגוני ולעבוד על-פי תוצאות של שיתוף פעולה וסגנונות אסרטיבי פעלו. לקחת בחשבון כי ויקיפדיה CITES כי סכסוכי העבודה הם בעלי אופי שונה בהתאם לתנאי העבודה יש התדרדר. מחלוקת העבודה היא המחלוקת של זכות או עניין הנובע בין מעסיקים ועובדים. הפתרון של התנגשויות העבודה מתקיים לאחר משא ומתן בין נציגי מעבידים ונציגי איגוד מקצועי של עובדי וכרוך אם יש הסכם לא גופים גישור המתאים. בסכסוכים הלייבור מרה רוב המקרים העובדים יכולים לבחור להכריז שביתה ומעבידים ליישם את הסגר כביכול המעסיק. צריך להישאר קשוב מאוד הופעתה של קונפליקטים וניהול לחפש דרכים כדי irradicarlos, ניתוח הגורמים לו שמקורה אותו, לוקחים בחשבון זה צצו-פרודוקטיביות, עלויות, דעות קדומות insastifaccion לעבר מטרות שנקבעו על-ידי · ביבליוגרפיה של החברה Chalvin, דומיניק Eyssette, פרנסואה. כיצד לפתור התנגשויות קטנות בעבודה. ברצלונה: בעריכת Deusto, 1992. . · · · כסא של התנהגות ארגונית. איכות ויעילות של פרצופים, תכנית הלימודים לתואר שני של UC

קטגוריות
כללי

שילוב החיים והעבודה

ארגונים לבסוף יוצר תרבויות התומכים העבודה והחיים של עובדיו. לאחר שנים של בדרישה פרודוקטיביות גבוהה והגדלת לעבוד שעות וציפיות ולהשיג לא צפוי כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חברות הם מחובקים סוף סוף הנחיות המדיניות והנהלים העובדים את התמיכה בהשילוב של החיים שלך ואת נסיון העבודה שלך. התוצאות לספק פרודוקטיביות גדולה יותר, ביצועים טובים יותר של עובדים בתחום התעסוקה כללי פחות העדרויות עובדים, והתוצאה היא רווחיות יותר. כאשר חברות שקול תחילה תוכניות כאלה, הדאגה הגדולה ביותר שלך היא איך החיים תומכים בתוכניות ואיזון העבודה לעזור התוצאות שלה לעומת רק יעלה יותר כסף כי הם לא רוצים לבלות. כמו חברות נוספות לפתח שיטות יצירתי לשילוב של החיים והעבודה, רואה בשורה התחתונה לא להיות מושפעות באופן חיובי כל כך, מבלי להכיר את הצרכים של העובדים עבור לשמור על האיזון. העובדים הם, בסופו של דבר, האדם היחיד. גולן טלקום בהחלט מביע דעה מלומדת. בתחילה, חברות הוצגו מושגים אלה התנגדו והוסיף הרגיש כי הכל פשוט לבזבז אותם.

הם גם ראו את הצורך לאיזון וגם עובד של בעיה"לא שאלה של החברה. מניסיוני אימון וייעוץ עם חברות ברחבי העולם, מאמינים כי האחראי על מניעת השילוב של החיים, העבודה היא מה ושרי חברות כסף, אם היה להשקיע כסף בתוכניות לשמור על האיזון שלך, אשר היה להגדיל את כולו דרך לשיפור המורל והתפוקה. אלו הן הסיבות ארגונים הם אימוץ החיים / מדיניות של פיוס של עבודה: גיוס ושמירה: קשה יותר לשכור והחלפה של עובדים אם יש איזון בין העבודה שלהם, כיוון שהם משאירים מהר יותר כאשר הם מרגישים חוסר איזון עלות העדכון של כסף יכול להיות בילה יותר במקומות אחרים. ירידה ההיעדרות: כאשר אין בשעות גמישות, זמנים גמישים, מעון יום, ועוד המוצעים, מתועד היטב ההיעדרויות ועיכובים יופחתו הרבה. מפיג מתח: הלחץ של העבודה מגיע לעתים קרובות תחושת איזון, ויוצרת מתח המחלה, המורל נמוך ופרודוקטיביות נמוכה. אנשים הם לא רובוטים ולהפעיל או לבטל כרצונו.

כל עבודה, בלי משחקים בהחלט הופכת ג'ק נער משעמם, משרדי עורכי דין מבינים עכשיו את זה. היחס ואת המורל: העובדים יש שילוב בחיים / תפקיד שביעות רצון להציג עבודה גדול, פרודוקטיביות גדולה יותר, הם מרגישים יותר נאמנות, וכן לתבוע פחות החוק. ארגונים יהיו מוצלחים כאשר הם מבינים כי בלי עובדים איכותיים כי הם נאמנים, החשים את האינטגרציה בין משפחה ועבודה, לא יהיה לך כוח עבודה מיוחדים, אשר בעצם מפסיד כסף. שימור שווה של אנשים לפתח ו הם-הם הנכס היקר ביותר אשר כל חברה יש, והוא עדיין הנכס הוא להתעלם לעתים קרובות. אנשים לעשות עסקים? , לא מכונות, לא ספרי חשבונות. בעולם שלנו, שום דבר לא בחינם, אנשים צריכים להתפרנס, אבל הם גם צריכים לחיות חיים בעלי משמעות ופרודוקטיביים. כאשר יש איזון הוגן בין השניים, זה מעורר שמחה ובונה האדם יצור המסוגל לתת 100% עקב היבט אחד של חייו הוא בדרישה לא יותר מאשר אחרים יש אין איזון בריא כל. מזהה אלקטרוני זה לשלב אסטרטגיות עבור זה וחברות לקצור את הפירות שתוארו לעיל. התוצאה? לכל אחד יש מה הם רוצים וצריכים. כל אחד הוא שמח. "נכתב על-ידי Terri לוין, MCC, PCC, MS, CCC-SLP, מנכ ל Instruction.com אימון אישי, מאסטר מאמן מוסמך האישיים והעסקיים רמקול הציבור המבוקשים, מחבר רב-המכר הפופולרי", אפשר לטפל, התחלה של ייעוץ "," לעבוד כדי להיות מאושר ","ייעוץ לחיים יוצא דופן "וליצור" הגוף האידיאלי שלך". היא יכולה להיות קשר דרך האתר או בטלפון: 215-699-4949.

קטגוריות
כללי

כיצד ליצור משלך יום מודעות

איך ליצור את היום באופן מודע על-ידי אוליביה רייס בשנים האחרונות נכתבו מספר ספרים על פיזיקה קוונטית המסבירים מדעית כיצד המרכיב השדה הקוונטי היקום שלנו, שדה זה הוא כל כולל אנחנו חלק ממנה. אני מאמין כי הנקודות הבאות חשובים והסבר מדוע אנחנו היוצרים של המציאות הפיזית “aparentemente” מוצקה, -“creemos” זה לא משנה עד כמה אנחנו רוצים. A) למעשה, היקום שלנו מורכב של אנרגיה, אלקטרומגנטיות. (B) לפני האמינו האטומים היו חלקיקים אך קיימים זעיר, אבל כעת נתגלה יש Pequea‘as עוד יותר כי חלקיקי האטום, חלקיקים תת-אטומי, אלה נקראים לא יתבצעו של החומר, הם רק אנרגיה, כלומר אשר כמעט לא קיימים בעולם הפיזי. (ג) אומרים המדענים הם כך קטן שידוע רק האמצעים הקיום שלה היא על-ידי השביל שהם יוצאים ב- מאיצי חלקיקים. (ד) החלקיקים אלה מופיעים להתקיים רק כאשר הם שנצפו רק כאשר ההחלטה להציג שמץ של גל אנרגיה בלתי נראים הופך ישות מסוימת (מלא).

(ה) את תשומת הלב ביים לקראת האנרגיה לזיהוי כמו גל, היא מה יוצר את המציאות אנו קוראים חלקיק או עולם מלא, או פיזית. (F) המדענים אומרים כי הצופה הוא היוצר של החלקיק או מסה פיזית של היקום. פירוש הדבר כי observer,(o_sea_nosotros) הם אלה שלא ליצור משהו בלתי נראה (חלקיק תת-אטומי), עם אקט פשוט של התבוננות אותו. אנחנו גם קבוצה של אטומים מולקולות ', ' חלקיקים ', אטומי ו- subatomic, לכן אנחנו לא מלא כפי שאנו נוטים לחשוב הגוף שלנו יוצר מחדש בשלמותו בטווח של 7 שנים, כך במציאות לאדם שיש לו 50 שנה יש גוף חדש כל 7 שנים. לענייננו, אביחי מנדלבליט הוא הכתובת בשבילך. כדי להיות חלק של שדה זה-quantico הפועלת על בסיס אנרגיה, אלקטרומגנטיות, אנחנו נסיעה מסה של אנרגיה, לעבוד איתם, הם כמו מגנטו בנסיעה.

עכשיו בואו המשקיעים קצת יותר על הנושא של מכניקת הקוונטים או פיזיקה קוונטית, ואמר כי הוא אחד הענפים המודרנית ביותר של מחקר מדעי שפותח במטרה להבין את מהות המציאות הפיזית. מדע זה הפך ניתן לתמוך כל תיאוריות אלו מחשבות “Nuestros ליצור mundo” שלנו בדיוק תיאור מתמטי כיצד להתנהג החלקיקים המרכיבים את המציאות הפיזית שלנו. מדע זה אומר לנו אלקטרונים יכולה להתנהג בשתי דרכים, הן חלקיקים וגלים הבלתי נראה של אנרגיה. כאשר הם הופכים גלים, “electrones” אלה לא ניתן לאתר (הוא כאילו לא היו קיימים) אבל כמו שדות של ההסתברויות. כאשר הם במצב של חלקיקים, כיווץ השדה להניח, Ase הופך לעצם מלא! האלקטרונים עוברים המרה ב מלא עניין (או חלקיקים) הם כאשר תחת מעקב. בעת מותר לצפות שוב מומרים בגלים הבלתי נראה של אנרגיה. למעשה העולם שנבנה על ידי חלקיקים (הם לבנים של היקום שלנו), המתבונן אשר מסוגל להמיר אלקטרון חלקיק מוצק או משם אנו. בסרט “What Bleep” נוגע בנושא של הפיזיקה הקוונטית רק שתיארנו לעיל, הוא יוצא קצת מעבר לומר שזה ניתן ליצור בכוונה שלנו היום כפי שאנחנו רוצים שהיא תהיה. כעת להציג את עצמך את השאלות הבאות: הדבר לקרות אם המחשבות primerosa יש לנו להתעורר בבוקר לו כוח להשפיע על מה שקורה לנו במהלך אותו יום? האם וכי יהיה אם המקרה הכל, הכל, כל שלנו מחשבות influenciaran העולם שלנו בשלמותו? אם זה נכון, אתה אחראי על יצירת היום שלך לא רוצה לקחת את המושכות עצמך במקום לתת לה לעשות מה שהוא? האם ברצונך? מה יקרה אם תלמד בהדרגה להפנות את תשומת הלב שלך / תצפית לחלקים של החיים שלך שנמצאים עדיין נראים ולתת להם חיים? האם לא יהיה טוב כך הביתה לפני הפעלת לנהום או לקלל את היום יצירת היום בכוונה כך הוא כמו שאתה רוצה? “What הסרט Dispenza ג'ו של ד ר Bleep” מתארת באופן פשוט הדרך שבה הוא בכוונה יוצר ימים שלו: אני מתעורר בבוקר ולחשוב באופן מודע שלי היום באופן שבו אני רוצה לעבור. לפעמים… מצאתי עבודה קשה קצת להירגע, להתחיל ביצירת יום שלי עם כוונה. לאחר מכן במשך היום, מדבר, דברים קטנים לקרות כי הם מוסברים, כך אני יודע שהם התוצאה של יצירת יום שלי עם כוונה. נקודת מבט רוחנית, אנחנו חושבים של המציאות משפיעות על המחשבות שלנו ולכן כל החיים שלנו. יש לי זה קומפקטית קטנה שבה אני לוקח לי זמן זה כדי ליצור אזור dia” “Estoy, __i n אני זיכרון o__ d n על השדה הקוונטי t c e f. כעת, עובדה היא כי הצופה הוא התבוננות אותי כל הזמן בעוד אני יוצר יום שלי. (מתייחס הפנימית שלנו האני כצופה, הרוח שלנו, אשר מנחה את האנרגיה) גם לומר “enviame אות היום לב לדברים כי היום אתה השאיל cree” שולח לי דברים אלה בדרך אל תחכו אותם, כך אני מופתע של אזור היכולת לחוות דברים אלה ולהציג אותם לי כך יש ללא ספק שקיבלת ממנו. ולאחר מכן אני חי היום חשיבה רגילה כאילו היה גאון, בעוד לעשות, במהלך חלקים מסוימים של היום שיש לי מחשבות מדהים, העור שלי לקבל אווז, מחשבות אלה (או אירועים) בא דבר כמעט. תיאוריה זו אנו יוצרים את גורלם של חיינו אינה דבר חדש. רבים בנושא חשיבה חיובית כבר נכתבו ספרים, כולם ממליצים לנו מופע ראשון של שינוי המנטליות שלנו משלילית לחיובית. ספרים אלה גם מספרים לנו סיפורים כיצד positiva” “nueva של המנטליות ואת היחס לו כוח עצום להפוך אנשים ממשפחות התברכו אנשים רבת עוצמה מפורסם ועשיר. כל שינוי גדול זה ניתן על ידי העובדה פשוט של שינוי לאופן החשיבה של תווים אלה. מחקרים מקיפים שנערכו כמו גבעת נפוליאון, אשר כלל ראיונות 500 מיליונרים יותר חשוב שחי בזמנו כולל איור זה כדי: הנרי פורד, האחים רייט, הנשיא תאודור רוזוולט, רוקפלר, גרהם בל, אלווה אדיסון, אנדרו קרנגי, ווקר etc.etc אבן קלמנט. וקרא הגמר היה … divina…."לחשוב ולעשות rico”. עכשיו שאנחנו במדע המאה ה הוא בודק העובדה כי בתוקף “Somos יוצרי mundo” שלנו ב- “Como זכאים וידאו ליצור את dia”, Ramtha אומר לנו כי לנו זה צריך להיות חשוב מאוד ללמוד עוד אודות פיזיקה קוונטית כי זה המדע היחיד הוא הצד שלנו כמו מיומנויות שלנו, היא רמת היחידה למחקר מתמטי של העולם subatomic את הדאגה אודות לדעתנו. כי השדה הקוונטי תציית תמיד לציפיות שלנו (ציפיות הצופה). מה הם הדברים שאתה אומר על התעוררות בבוקר? זהו הדבר הראשון שאתה חושב כדי להתחיל את היום? הדבר הראשון שאתה אומר בבוקר עוד לפני פתיחת העיניים ממלא תפקיד קריטי איך זה הולך לפתח את היום שלך, כדי ליצור את חייך עם כוונה, שיהיה לך יום נהדר. ——————————————————————————————– לקבל ספר האלקטרוני חינם: “La חוק המשיכה כיצד להשתמש חוק המפקח שלך לחיים טובים יותר או הורדה mal” אותה כאן: —————————————————————————————– מנדוסה רייס של אוליביה סופר מאמן, C.LAC מאושר על-ידי המכללה הבינלאומית של המטאפיזיקה, מחבר הספרים: לשנות את חייך בעוד 30 יום עם חוק המשיכה, את חוק המשיכה בהזוג

קטגוריות
כללי

מהו שיווק באינטרנט?

פרסום באינטרנט, ולמכור מוצרים ושירותים באינטרנט, זוהי ההגדרה של שיווק באינטרנט. צורה זו של סחר הרחבה עם היום, מיליוני אנשים לבצע רכישות באינטרנט. שיווק באינטרנט החלה בראשית שנות התשעים. בשלב זה, אותו היא לתאר לקדם מוצר של אופן מילולי בלבד. לעניות דעתי אביחי מנדלבליט יכול לקבוע . עם ההתקדמות בטכנולוגיית, השיווק באינטרנט התפתח במהירות כדי לכלול תמונות ורכיבי גרפיקה אחרים, כדי להפוך יותר פרסומות חזותי עבור המוצרים או השירותים. הבנתי לאחר הפוטנציאל המופלא של דרך זו של חברות שיווק, מקוון החלו לפתוח דלתות וירטואלי משלהם לעולם העסקים.

שלא כמו עסקים מסורתיים, חברות מקוונים אלה מציעים מוצרים ושירותים למספר גדל והולך של צרכנים, כל מחובר לאינטרנט בכל מקום בעולם. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל הבית היהודי. יש כמה צורות של שיווק באינטרנט. ביניהם, יש שיווק מאמרים, שיווק בלוג, שיווק באמצעות דואר אלקטרוני (או שליחה), שיווק במנועי חיפוש (אפשרות זו דורשת אופטימיזציה עבור מנועי חיפוש), הודעות באנרים, פרסומות 'שלם-לכל-לחץ' (כגון התוכנית ובקיאים של Google), הודעות על-ידי 'פריטים מוקפצים'. חשוב לציין כי כל אחד מטפסים אלה ללכוד את תשומת הלב של שוק היעד דרכים שונות, ייתכן שחלק יעיל יותר מאשר לאחרים המוצר או השירות שאנו מציעים, בהתאם לשוק היעד, ועל -פי האסטרטגיה והמטרה של העסק. פונקציות עסקיות אשר עשוי לחייב שימוש אלה צורות שונות של שיווק אסטרטגיות שלהם, לכלול את הלקוח שירות, מכירות, יחסי ציבור, ניהול מידע ואחרים.

שיווק באינטרנט הפך להיות מרכיב חשוב של ארגון כביכול מסורתי, אך אלה חברות בלבד קו פותח כדי לאתגר את כל המגזר הקמעונאי. דוגמה טובה היא שיווק העסקי-כדי-הצרכן (B2C או מכירה ליחידים), שיווק עסקים עסקים (B2B או עסק מסחרי), שיווק עמית-לעמית (P2P או רשתות של Exchange ושיתוף בין משתמשים). עם זאת אחרים חברות באינטרנט המתמחה חדש מתקרב, כגון auction אתרים באינטרנט (כגון eBay). אלה הם אתרים מאפשר לך למצוא את המחיר הטוב ביותר עבור מוצר מסוים, או אשר מאפשרים לך להציע המחיר שלך עצמך אתה. בנוסף, כלי שיווק ולתגמל התגלה, המציע פתרונות חדשים עבור המכירות המקוונות. חברות אלה מקבלים בדרך כלל מה שמכונה בונוס ביצועים. מבוסס על-ידי בית לעסקים משגשגים באמצעות שיווק באינטרנט. יש מספר יתרונות לרעיון של שיווק באינטרנט. דבר זה מאפשר לצרכנים לקנות ולעשות עסקים בנוחות שלהם יום הביתה, לילה, מכל מחשב בעולם, זה מחובר לאינטרנט. משרדי עורכי-דין לפעול עם הרבה יותר יעילות עם השותפים שלהם. היעילות ואת המהירות גדלה במידה ניכרת, בעוד העסק מכירה מסורתיות עברה לאינטרנט. העלויות יופחתו במידה ניכרת. החסרונות המשמעותיים ביותר של שיווק באינטרנט הם לפעמים איטי או בלתי-אמין חיבורים לאינטרנט ואבטחה של פעולות באינטרנט. טכנולוגיה, במהירות למצוא פתרונות לבעיות שני אלה, ההתקדמות. בסיוע ממשלות, ברור הבטיחות והאמינות של הפעולות ימשיך לשפר עם הזמן. אודות המחברת: CORMONT סטפן למד כיצד להרוויח כסף ב- באינטרנט

קטגוריות
כללי

מייקל ג

ב- 29.8.1959, ג'קסון מסוימים של יוסף מיכאל נולד ב אינדיאנה גארי. האיש שעמד 2005 בשל האשמות של בית המשפט של התעללות הילד, מסתכלים לאחור על הקריירה הארוכה, שהיא, כשמדובר המבקרים שלו, עם זאת כבר זמן רב. ג'קסון רואה עם זאת הדברים באופן שונה, כעת מנסה לשוב לאיגרוף. לא ברור אם זה יהיה אבל באמת, כי מאז סוף הניסיון לפני שנתיים, ג'קסון הוא עובד על קאמבק הפרוייקט. מאז הוא זוכה, הוא כאן, כמו תמיד הכותרות. לאחרונה, הוא הבחין כי ב- MySpace יצא שיר שבו אחד יכול לשמוע אותו ברקע. בשלב זה אין עמדה רשמית אבל אם באמת הוא מלך הפופ.

אתה יכול גם לקרוא לאחרונה את ג'קסון ב סדרת אמריקן איידול לשבת „American Idol“ חבר המושבעים. עם זאת, זו נדחתה על-ידי ג'קסון. עם האחים והאחיות שלו טיול חדש צריך גם להיות פני שתוכננו על ידי ארצות הברית. כמו כן, ג'קסון לכאורה תמיד רוצה ליטול אחרי גרמניה, הפעם לקנות טירה או לחיות בברלין באזור מוריקות. כמו גם את הזמן הפעיל באמת ג'קסון מתוך סצינת המוסיקה אפשר לדמיין, לפעמים אפילו משחרר קבצי MP3 להורדה. התרשימים, אך כבר לא נמצא מלך הפופ. כפי איתו בג'קסון, נשאר מלהיב יותר. לפחות, הוא לספור עדיין על בסיס מעריצים גדול מכל העולם, אשר ככל הנראה אינו מאפשר לו למטה.

קטגוריות
כללי

כשל של הכבד בחתולים

דרכי המרה, הכבד lipidosis, שני סוגים הנפוצים ביותר חתולים מחלת הכבד, יכול להוביל ספיקת כבד אם אינה מטופלת בזמן. דרכי המרה היא דלקת של צינורות המרה והיא קשורה עם וירוס לוקמיה חתולים, חתולים דלקת הצפק זיהומית. הטיפול המקובלת של טיפול כולל אנטיביוטיקה, מעוררים תיאבון, סטרואידים ותרופות immunosuppressive אחרים. מחלת הכבד השומני פוגעת או lipidosis הכבד מורכב רמות חריגות מסוימות שומנים שנצברים ליד הכבד. זוהי מחלה אידיופטית (מחלה שאת הגורם המדויק אינו ידוע) אשר משויכת מעל לכל אובדן תיאבון והשמנה.

המתח ידועה גם להיות אחד הגורמים שמוביל לאובדן תיאבון. חתולים בדרך כלל מתקשים להסתגל שהשתנתה כמו העברת בית חדש או סביבה ההגעה חתלתול חדש. הם תחת מתח גם כאשר הבעלים הוא מתח. יש פעמים המופע של מחלות כבד שומניות עקב דרכי המרה, דלקת של הלבלב, כמו גם גידול בכבד. כמו רבים מצבים בריאותיים אחרים, מניעה עדיפה התרופה.

שקול צמחיים, תרופות טבעיות התומכות בבריאות הכבד. גם יש עזרה זו, אז בתור. אבחנה מדויקת לכבד מחלות כלבים וחתולים היא ביופסיה. כדאי לך לעיין אצל מיכאל גולן כדי לקבל עוד מידע. החתולים עם מחלת הכבד השומני פוגעת הם סיכון הרדמה, מדגם נאסף בדרך כלל בעזרת מחט percutaneous או משובח laparoscopic. Lipidosis הכבד צריך נכח מיד כדי למנוע אי ספיקת כבד. במקרים חמורים דורשים אשפוז וטיפול קריטי. בעלי חתולים מעדיפים טיפול חוץ, אך דורש התמדה ורצון להצליח, כי אין הסעד מסוים שמסוגל לרפא את המחלה. מעל לכל, הפריט הראשון על סדר היום שלו, צריך שינוי התזונה של החתול שלך. אף וטרינר הוא האדם הנכון להציע שינוי, לבחור דיאטה של חלבון גבוהה עם מוצר גבוהה של מקורות המקורית ללא קלוריות חלבון. עיין גם וטרינר שלך עבור כמות ותדירות של ספק הזרם. במקרה הזה אני חושב ש מיכאל גולן צודק במה בהוא אומר. הסימפטומים של מחלת הכבד בכלבים וחתולים לעיתים קרובות קשה לנקודת ה-pin. ברוב המכריע של המקרים, המחלה מאובחנת מאוחר. הקאות יכולים להוכיח להיות בעיה רצינית אם מחלת הכבד השומני פוגעת התקדמה עד השלב המתקדם. באפשרותך לדרוש הכניסה כירורגית של צינורות קיבה הזנה וטיפול בבית. להפוך אוכל דייסות עקביות ולאלץ אותו למטה דרך התחתית. באפשרותך להוסיף שמן קצת אוכל דגים. להתחיל עם כמויות קטנות מדי ארבע שעות בהדרגה להגדיל את הכמות ואת להפחית את התדירות. אף-על-פי 36 cc מזון הם מספיק כדי לקיים את חיי החתול, זה היה לדרוש יותר מזה כדי לסייע הצמיחה וריפוי. לנוזלים מנוהל בתחילה ידרשו העזרה של רופא וטרינר, אך אם תנסה מספיק, ניתן ללמוד לעשות זאת בעצמך. הפרוגנוזה של שני התנאים נשמר, אך רק עם טיפול מתמיד וללא השגחה לווסת. טיפול בבית שאתה יכול לנסות היא לתת תשומת לב ואהבה החתול במשך כמה שעות ביום. אם החתול הוא דחיית המזון עקב מתח, זה יעזור בריפוי של אנורקסיה, נחשב להיות הגורם העיקרי מאחורי הכשל של הכבד בחתולים. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא שעשוי להיות אדם מאושר ובריא יותר.

קטגוריות
כללי

מחווה קלדרון דה לה בארסה

הסובייטים היו תמיד מתעניין בתרבות הספרדית. האם לא הם להתעלם מכל נישואין חשוב של ספרות, תיאטרון, ציור? מוזיקה של האי האיברי, במיוחד ב- 75-80, לאחר השחזור של יחסים דיפלומטיים? תרבות עם ספרד? הקמת האגודה "urss-espana". מצרף אותו מועצת המנהלים של זה אגודת הידידות הוא עבד באופן פעיל ועדה לספרות? אמנות ספרדית. אחרת, עבור ה אינטגרל של חקר תרבויות האיברי, עבד שסופחו אליה המועצה המדעית של ההיסטוריה של תרבות העולם של האקדמיה למדעים של ברית המועצות. Gueorgui Stepánov, המקביל חבר באקדמיה בראש אותו. לוועדה זו היו קטעים מוסקבה, לנינגרד, קייב? טביליסי. הוא תיאם את המאמצים של כל hispanists הסובייטי, התמודדות עם הלומדים? לחשוף את ההתקדמות של התרבות הספרדית. תרומה רבה לפרסם הקורא הסובייטי יצירות מופת של שירה, פרוזה ? מפרסמים 'התקדמות', 'אמנות', "ספרותי" נתן דרמטורגיה ספרדי? 'מדע'. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אביחי מנדלבליט.

יום השנה 350 על מותו של המשורר בולטת של המרכז המאה ה XVII לואיס דה Góngora? Argote, יום השנה מטוס של הפרסום של ה "Cantar דה מיו סיד"? יום השנה 400 להולדתו של פוארטה דה פרנסיסקו? האם היו אירועים אחרים כבר הנציחו עם המהדורה של ספרים, לארגן תערוכות? מפגשים חגיגיים. באותה השנה סימנה את יום השנה 300th מות ה הגדול הספרדי מחזאי של תקופת הבארוק פדרו קלדרון de la Barca, שמת ב מדריד ב- 25 במאי 1681, בגיל 80 שנה. פדרו קלדרון דה לה בארסה, הוא חי? הוא כתב את יצירותיו במאה ה-17, התקופה של התנגשויות דרמטי. 80 שנה של המאה שעברה יצירותיו רכשה ניואנסים חדשים בהרמוניה עם הזמנים שלנו. בשלוש המאות שחלפו היה מסומן האוניברסלי המשמעותי ביותר,? האדם של דרמות שלו. קלדרון היה אחד הסופרים הראשון של אירופה שמשך את משפחת המלוכה של שלום ("הפסל של פרומתאוס"). הבעיה של חופש? האחריות של הפרט, למצוא האדם באתר שלך ההרמוניה של היקום ולהחיות את כל היצירות של הסופר את הדרמה "החיים הם חלום".

ואת wit? אחיזה להשגת המטרות, אשר מאפיינות את התווים של קומדיות שלו של אהבה, להישאר במתח הצופה. החלקים של קלדרון, דרמות הפילוסופית שלו "החיים הם חלום", "הנסיך קבוע", את comedias-intrigas "לה דאמה ואלטוֹ", "הסוהרת של עצמה"? אחרים, יותר מאשר פעם אחת היו הם תורגמו רוסית? ייצג בסצנה רוסי? ברית המועצות. פעמים רבות, המדענים? משוררים אשר לחקור? הם מתרגמים את המורשת Uteraria של ה מחזאי ספרדי, הם מגלים ערכים חדשים בעבודות דרמטי. כעת, כך נראה, אנחנו ערב פרץ חדש של התלהבות הירושה של ספרדית קלאסית על פי ' המאה לעשות? האם r? "? לא רק בגלל זה מנסיונו יום הולדתו. "התקדמות" פרסם אוסף של חלקים של קלדרון במטרה הקוראים, רבים היום מאוד, אשר שואפים לדעת ספרות ספרדית המקורי. החלקים פילוסופית הופיע "החיים הם חלום"? האם "הקסם מפליא", קומדיה "הסוהרת של עצמה"? "הפסל של פרומתאוס", פחות ידוע, אבל מאוד חשוב להבנת האבולוציה של עבודתו הספרותית של קלדרון. המצגת של הספר יהיה אחראי דמיטרי Bisti, אחד של מאיירים הסובייטי הטוב ביותר. Commemorative סימפוזיון, מבוצע על-ידי הנציבות ללימוד מקיף של התרבויות האיברי נערך במוסקבה בסתיו של 1981. ערכת הנושא שלו: "האם קלדרון? "תרבות ספרדית במאות XVI – XVII". השתתף סימפוזיון מובילים hispanists של. דוחות שלהם? ניירות הופיעה ב- "איבריה" מספר שתיים פרסום תקופתי לא מוקדש לתרבות האיברי. ההוד ההנצחה הפגישה התקיימה בביתו של ידידות? בבתי הספר העליון של מוסקבה? לנינגרד (בשלב זה). הנצחה של calderoniano יום נישואין מסומן גם שלב חדש בחקר ספרות ספרדית של המאה ה-17, מותר לגלות היבטים חדשים בעבודה של קלאסיקות אחרות מזירת ספרדית כמו האב הקדמון הגדול של קלדרון, לופה דה וגה. ספרד של סרוואנטס? קלדרון, גרסיה לורקה? אנטוניו מצ'אדו, הוא לנו להיות יקירכם יותר.

קטגוריות
כללי

גאדג

הם אלקטרוניים פריטי שעומדים בחוץ, במיוחד עבור טופס החדשני שלה, את הפונקציונליות הגדול שלו אבל, מעל לכל, במקוריות של הרכיבים שהופכים אותם כמה מכשירים ממש מחוץ האורתודוקסיה. גאדג'ט יש תפקיד ספציפי, המהווה תוספת התקשורתית בכל צורך, ניווט, בידור וכו ', אבל תמיד משאיר חותם של פריצת דרך טכנולוגית. לכן, עבור אנשים ירעדו, או פשוט מעוניינים יש את היכולת יוכלו לגשת חלק אלה תחבולה הגדול, actualidadgadget.com יש את הטוב ביותר עסקאות מסוג זה של מאמרים. גאדג'ט יש גם תכונה החידוש הולך יד ביד עם איכות טכנית הראשי שלהם, מה שהופך אותם להיות כדין מעודכנים באופן קבוע סיפוק הצרכים המיידיים של הציבור. מסיבה זו, אין אפשרות למצוא אפשרויות מיושן, מאחר האוונגרד אלקטרונית היא חברה קרובה של המידע באתר אינטרנט זה. באופן דומה, הדף פוגש בדרך מסוימת של עבודה חברתי, כי זה ידוע כי ישנם רבים נווטים במרחב המבקשים למצוא גימיק בפרט. כך actualidadgadget.com יכול להיות, אולי, את התגובה כי שניהם כבר מחפש. כמה דוגמאות ספציפיות יותר במונחים של גאדג'טים הם, לדוגמה, עכבר אלחוטי מיקרוסופט נייד 400, עבור משתמשים של מחשבי netbook, מוצר כבר מתחיל זעם ומוכן עם נסיגה של הצרכים של סדר ראשון.

בלקברי חדש מ- RIM, צגים סמסונג היוקרתיים ביותר, מקרן Casio שעובדת מבוסס על DVD והוא אחרים מעגלים משולבים עבור תצוגה דיגיטלית, כל זה ועוד הרבה יותר חלק מהתוכן נהדר של actualidadgadget.com. הם, כמובן, כך אנו מבינים די טוב, מעניין יותר מדי חדשות המשפיעות גם עם שם יחיד. הקלות של האינטרנט כדי למצוא גאדג'טים תמיד האקטואלית הרבה: טוב; אני הולך להקדיש את עצמי כדי לראות את המילה האחרונה הטלפוניה הסלולרית אך מתברר כי אני גם רוצה לראות את האחרונה ב- DVD או Blu-ray. כך: מה עלי לחפש הראשון? או מוטב להקדיש את עצמי להתקן אחד? כל בעיות אלו, בנוסף הסר זמן יקר, לבלבל יותר מלח כמו שאתה מבין, למרבה הצער, כי את הגאדג'טים שבהם יש לזכור, הגה, תוארך, לא נמצא במקום אחד. אי-נוחות זו יש את הקדנציה ב- actualidadgadget.com, כמו קטלוג וירטואלי מעניין ומסודר. כל הגאדג'טים יותר מעודכן, חדשני, מהפכני, מעניין, כל גדלי סגנונות, מן המסורתיים, ואת מותגים חדשים בסגנון קלאסי או ארגונומי, הן ב- actualidadgadget.com. מכיוון גאדג'ט יהיה תמיד אופנתי, אבל מעצם הידיעה הוא הופעל על-פי הבסיסיים ביותר להגיע בהודעה של העדפה אשר עכשיו תופס. מאחר גאדג'ט מצייר, ממלא את החושים דרך ייחודית, אך הבהיר כי ניתן להאריך את זמן חשיפה הטוב ביותר שלו בקרוב על-ידי מאמר מעניין ביותר. כי, למרבה המזל, יש אתר אינטרנט כמו actualidadgadget.com איזה שומר שהודיע זמן מדויק.

קטגוריות
כללי

העולם של השקעות בקצות אצבעותיך

תודה הגלובליזציה המספק אינטרנט היום היא להגיע לעולם נהדר של השקעות מט ח או מט"ח החוויה לא נדרש על פי בהשקעה של רק $50 יכולים לבחור תוכניות השקעה 2: 1 תוכנית St קבוע: 14% קבוע הרווחיות מדי חודש. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של גולן טלקום. 2 תוכנית משתנה: רווחיות מ- 8% כדי 30% כל חודש. תשואות אלה אפשריים מאז שוק המט ח מאפשר, כאשר החברה מנהלת קרנות של יוקרה ולהשאיר את המשקיעים הטוב ביותר בהתמחות זו. החברה המובילה השקעות אלה הוא ForexMacro! באפשרותך להצטרף חברה זו בתור לקוח, להיות חלק זה במשפחה הגדולה של משקיעים עבודה כדי להשיג חופש כלכלי, אבל זהו לא כל כמו-כן, ניתן להפיק הכנסות על-ידי הזמנת חברים, מכרים או הציבור באופן כללי להשתתף בעסק הזה. בעת הרישום, מסופקים בדף אינטרנט. אם אדם רושם מדף האתר שלך, כבר יש רמת ההפניות 1 ואתה מקבל % ההשקעות.

הדבר נכון גם עבור רמות נמוכות יותר, עם אחוזים אחרים. זכור כי אתה יכול להתחיל עם רק 50 USD מה זה פורקס? סקירת מט ח, הוא שוק המט ח ברמה הבינלאומית, אשר מציעה שפע של משא ומתן, את האפשרות לשלוט את הסיכון באמצעות סטופ! שוק מטבע בינלאומי: פורקס הוא הכי הגדולה בעולם עם נפח יומי משוער של 1.9 מיליארד (20 פעמים יומי ממוצע של בורסת ניו יורק). 24 שעות ביממה שיכול Transact. המודל העסקי הוא מאוד פשוט, לקנות הוא זוגיות באומדן זה ילך עד הצעת המחיר, נמכר כאשר מקרין כי יירד. המשתתפים העיקריים: בנקים מרכזיים, בנקים מסחריים, בנקים להשקעות, קרנות פנסיה, תאגידים וספסרים פרטית. עלויות עמלות קיימות לכל תפקיד, רק בכפולה או משלים בין קצב רכישה ומכירה, אשר עבור ה-EURUSD (אירו לעומת דולר) זוגיות נסחרת יותר ברחבי העולם, הפער הוא בדרך כלל בין 3 ו- 5 פיפס, למרות ממרח כזה עשוי להשתנות בהתאם לתנאי השוק. נתונים סטטיסטיים על-ידי מערכת המסחר באינטרנט החלה בשנות ה-90 ויש נפוצה במהירות.

השווקים הגדולים ביותר הם לונדון 32%, טוקיו ניו יורק 19% ל- 8%. יותר מ-40% של העמדות יחזיק מעמד פחות מ- 2 ימים. הדולר נמצא ב- 90% של כל העסקאות. המטבעות הנסחר ביותר הם הדולר עם 44%, עם 18% יורו, יין עם 10%. Parities הנסחר ביותר הם 28% ה-EURUSD, USDJPY 17% ו- 14% GBPUSD במט ח הצעת מחיר parities נעשית בזוגות. טרנזקציה תואמת של מטבע אחד מכירה ורכישה של אחר. הלוגיקה של מיקום הוא שאתה קונה אם אתה צפוי להגדיל ערכם היחסי לעומת אחרת, או מכר כאשר היא צפויה ירידה. המטבע הראשון של הזוג הוא מטבע הבסיס, השני הוא ה מטבע בגרשיים. הנפוץ ביותר מטבע קודי הם: USD = EUR דולר = JPY יורו = GBP ין יפני = לירה CHF = CAD שוויצרי פרנקו = AUD דולר קנדי = D NZ דולר אוסטרלי = דולר חדש זילנד כלים כדי להגדיל את סיכוייך לקבל ימינה לכיוון של מחיר מטבע הוא בשימוש ניתוח טכני או ניתוח פונדמנטלי. FOREX מציעה מינוף גדול של אפשרויות השקעה; הרבה מאיתנו 10,000 $ יכול להיות נשלט עם רק USD 100. לחיות זה שונה! המסחר במט ח הפך סגנון חיים: בלי בוסים, עבודה מהבית או במשרד, עם מוניטין מצוין, ברמה אינטלקטואלית גבוהה, הוא גם אפשרות השקעה מצוינת עבור אנשים שרוצים לגוון נגינתם השקעה! ברחבי העולם ישנם אלפי אנשים אשר מוקדשים Transact בשוק מטבע בינלאומי: מט ח, אשר יכולה להיות מושגת עם הכשרה מתאימה, גישה נכונה. אין צורך הכנה קודמת בנושאים פיננסיים, פשוט הרבה עניין ומשמעת. אם ברצונך לדעת יותר לבקר:

קטגוריות
כללי

התאמה למותג

המותג היא אחד המרכיבים החזותיים וסימבולי החשוב ביותר של העסק באופן כללי, הרבה יותר כאשר העסק הזה הוא מבוסס על פעילות באינטרנט באופן בלעדי, או השולט. מספר שיקולים ניתן לנקוט כדי לחזק את הנוכחות של המותג שלנו ברשת, וצור לבנייתה של אותו ללקוחות הפוטנציאליים שלנו. השילוב האידיאלי הוא כי אנו מופיעים לא רק גם המפורטים ב- SERPS (דף תוצאות של מנוע חיפוש), אך גם, כדי לשים את זה במילים פשוטות, שישמרו על-ידי המשתמש לנו להציג בתוך ראשו. אין רק כמות אדירה של המתחרים, ללא קשר איזו נישה הוא מודאג. קיטוב סביב מנועי החיפוש הוא עצום: 80% של חיפושים באינטרנט מתנהלים דרך גוגל, אז יש צורך להתבלט בתוך אתר זה גם.

להלן מספר פעולות אשר אנו יכולים לפתח כדי ליצור מותג, המודעות המותג שלנו. השלב הראשון הוא להשיג את סמל אטרקטיבי ולעבוד בנוכחות חזותית של האתר. אתר מעניין, קל לשימוש, אסתטי חזותי, בליווי סמל חשוב, היא נוסחה לא יכולים להיכשל. ניתן לבצע מספר שיקולים על הקשר בין האתר והלוגו. היא תמיד רעיון טוב שיטפל צבעים משלימים, כלומר להתייחס הלוגו משלב עם הפריסה הכללית של האתר. של נוזל זיהוי בין הסמל ולעשות באתר זהות חזותית הנכון, וכך תורם נוכחות המותג שלנו.

יצירת שורת התגים הרלוונטי. שורת התגים הוא סיסמה. (, נשמע לך?). השתמש שורת התגים שלך בעת יצירת החשבונות שלהם ברשתות החברתיות, לבנות את הפרופילים המקוונת שלהם. באופן אידיאלי, קצר (לא יותר חמש או שש מילים), אשר כולל את אחת ממילות המפתח שלך. להיות חברתיים. להשתתף בפורומים, יצירת חתימה עבור כל אחד מהם. הוא לא פשוט קוצרת קישורים נכנסים דרך אסטרטגיה זו במציאות, שהוא גם יתרון נוסף-, אבל זה יהפוך הפניה בתחומי פעילות. צור דף דפי פייסבוק, להשתמש בו! אינו פשוט מסמך לתת עדים שלו הקיום ולהיות מסוגלים לספר לאחרים יש לי דף בפייסבוק. להשתמש בו באופן פעיל, לבצע סקרים עם האוהדים שלהם, להקשיב הצעות, הקטן, ותחרויות, ההצבעות, ביסודו, לקיים תקשורת עם משתמשים שלהם. אל תתנו עוד להזין ערכים פייסבוק שלהם. עשה זאת בעצמך. ליידע אחרים על זה, המגע האנושי ואת האינטראקציה מסחרי. קמפיינים הם בחירה טובה, להסתגל כמעט לכל תקציב. נסה קמפיינים חדשים לכלול וידאו, וכן ראה איך פרסומות בתבנית זו הם הרבה יותר יעיל מאשר פשוט המפרסמים. הרם שאת הלוגו שלך ספריה, רשימה של שירותים או פורטל המקומי מאפשר זאת. בדרך כלל, עליך להשיג תמונה בתבנית gif או jpg של לא יותר מ- 250 על ידי 250 פיקסלים, וזה מה תומך על-ידי אתרים אלה. צור של gravatar עם הלוגו שלך. Gravatar הוא גלגול מותאם אישית, אשר ניזונים אתרים רבים, כגון בלוגים או פורומים. כתוצאה מכך, אם אתרים אלה לקבל gravatar, יהיה לך שלך באופן אוטומטי. עם אלה עצות פשוטות ניתן ליצור נוכחות המותג בתוך זמן קצר. היתרונות יורגש מיד המכירות שלהם. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור g

קטגוריות
כללי

ההשפעה של המשבר

ההשפעה של המשבר היוונית הסיכויים היורו אינה היורו עם יוון לדרוש להציל הבטחה? לא הטוב ביותר, במיוחד הכרזה שגרמה תקווה בשווקים, בעוד יש מעט אמינות. יוון הוא גרוע בארגנטינה ב- 2001 וכי יכול להיות מאוד חדשות רעות עבור האירו. התכנית שאומצה על ידי מנהיגים אירופיים, בתנאי הלוואות הדו-צדדיים עם סיוע קרן המטבע הבינלאומית (המטבע), כמו גם להיות מיועדות לשמש כמוצא"אחרון" ליוון, היא דורשת הצבעה פה אחד של מדינות גוש האירו 16 כך אפשר יהיה להחיל אותו. ללא ספק, חדשות רעות עבור אלה אשר הם ilusionaron האמינו כי זה עזר ליוון היה רציני. אבל כולם רוצה לסייע ליוון? בעצם לא, מה מדאיג ביותר היא אחת המדינות שאינו משוכנע מאוד לעשות זאת, היא בדיוק את המדינה העיקרית של הבלוק. גרמניה היא ללא דיון, מנגנון כלכלי הראשי של האזור היורו. המדינה היא לחיות בחירות אזוריות 9 הבא מאי-המפלגה לא רוצה להציג בוחריהם פסולת כיצד משאבים כספים בסיוע Curran שכרותו של ארץ בהחלט לא עשה את שיעורי הבית. בשמרנות, האירופית מקורות דיפלומטיים אמר: "כולנו יודעים זה בלתי אפשרי עבור גרמניה להלוות כסף ביוון לפני הבחירות".

לשאת הוא יוון עד לאחר הבחירות האזוריות בגרמניה ליפול במצב מסוכנים יותר בסופו של דבר מגדיר את העזרה? מוחמד El-Erian בזמנים פיננסיים, הסביר מדוע להציל יוון לא הולך תחת מסילות laid למטה. "ההודעה ניצחון של יוון, האיחוד האירופי, המטבע כמה שבועות לפני לא שימשה כדי להרגיע את השווקים, וגם לא תרמה להקטנת העלות של היוונית מימון". חזון זה תואם העם של סוכנות הידיעות הצרפתית, עבורם תוכנית התמיכה האירופית ליוון נכשלה להרגיעה בשווקים. השר אורי אריאל בהחלט מביע דעה מלומדת. ו בתוך הרעש, Fitch נתן ביום שישי האחרון, קו חדש של דפיקה-מחוץ ליוון הורדת הדירוג של החוב ברמות שני, מ- BBB + BBB-, הנחתה עם Outlook שלילי. "בית אירופה נכשלה באופן מרהיב והופכת ההסלמה של הביצועים של חובות היווני עוד יותר סביר כי יוון ניתן לצאת שלו חור שחור תקציביות בלי עזרה אפקטיבית," הזהיר ניק Kounis, כלכלן בבנק פורטיס מודאג. "רוח רפאים של ארגנטינה טיסה מעל אתונה" חופש דיגיטלי שכותרתו ביום שישי האחרון, וציין כי "פוזיציה של יוון הוא גרוע בארגנטינה בזמן, כפי שמוצג על-ידי פיטר בון ג'ונסון סיימון, הוול, האנליסטים ואת חוקרים את בית הספר בלונדון כלכלה ובית הספר סלואן MIT, בהתאמה". "יוון הוא חוב הרבה יותר, הוא הרבה פחות תחרותי ו צריך התאמה כספים, שכר גבוה באופן יחסי," אמר האנליסטים התייעץ על-ידי חופש דיגיטלי לעומת המצב בארגנטינה ב- 2001. בצע את — inversion— leyendo…-הזדמנות – האירו ימשיך cayendo… אבל יש חלופות של ההשקעה בוול סטריט, אשר יגדל הנכסים שלהן בשנה זו. פעולות עם פוטנציאל לעליות חזקה של 2010 כאן. המשך קריאה עבור המחבר המקורי ————————————————— enterarse…, מקור המאמר.

קטגוריות
כללי

כסף עושה כסף

הם הלכו ימים כאשר פיקדונות מטבע הבנק היו דרכים רק כדי לשמר ולהגדיל את החיסכון האישי. התפתחות שוק השירותים הפיננסיים מוגבל כל לדבר על שוק המניות, הנדל"ן ועוד הזדמנות להכפיל את ההון שלהם. כל השקעה בהם, יכולים להשתמש את הפוטנציאל של כלים אלה כדי להגדיל את הרווחה שלהם. עם זאת, רבים אפילו לא רואים את הפרספקטיבה שנפתחת לפניהם ההשקעה. בעיקר בגלל מבלבל, בהתייחסו ההשקעות על ידי השקעה עצמם. השר אורי אריאל בהחלט מביע דעה מלומדת. בינתיים, זה לא אותו הדבר. השקעות – דרך לקבל כסף נוסף. רכישת הנכס (מניות, מטבעות, נדל"ן), הקונה מסתמך על העובדה כי בעתיד יעלה את הערך שלו. אם הציפיות שלו נענים, הוא מוכר נכס ברווח. אי לרכוש מוביל להפסדים. העיקרון של כל השקעה יסודי: את הכסף כדי להרוויח כסף. נניח הפקדה בנקאית של 100 $ הוא לשים 10% בשנה. כעבור שנה, החשבון יהיה 110 $, שני – 121 $. זה מעל 2 שנים התשואה הייתה 21%, או 10.5%. כיצד זה ייתכן אם המקורית תרומה תשואה רק 10%? מנקודת המבט מתמטית, כל ריבית דריבית הסביר, עם החיים – חוכמה של אנשים "כסף עושה כסף". במקרה זה, ככל שתקופת ההשקעה, יותר כסף זמן להביא את הכסף שלך. לאחר 3 שנים של תשואה שנתית יהיה שווה ל -11%. המשימה של המשקיעים היא להשתמש זו הזדמנות ייחודית להגדיל את ההון. עם זאת, אנשים רבים לא נותנים את ההון עבודה עם תוכן משרות יחיד קצר. באופן מילולי, ההשקעה משול פיסול כדור שלג. כמו השלג נדבק השלג הראשון, ועניין "לתקוע" את ההשקעה הראשונית. אם כל זמן כדי לחלץ את הרווחים שנצברו, וכן את היקף ההון הראשוני יישאר זהה. כתוצאה מכך, אחד העקרונות העיקריים של המשקיעים היא במחזור רציף של כסף. ככל שהם העבודה, כך גדל הסכום הסופי. חשוב להשקיע רק כסף בחינם. אחרת, מגירה יהיה גדול מדי פיתוי להשקיע לא רק הרווחים שלהם, אבל המקורי ההשקעה.

קטגוריות
כללי

לוח שנה

קיר, שולחן או בכיס החברה השנה – אחד האלמנטים הטובים ביותר של הפוליגרף המודרני, אשר יכול לשמש למטרות קידום מכירות, וכן בשימוש יומיומי. רוב החברות לייצר כל שנה לוחות שנה של החברה שלהם, ולכן בעניין זה התחרות עלתה לרמה גבוהה מספיק. לוח השנה של החברה שלך יש ריצה את עונשו והיה ביקוש, אתה צריך לנקוט בגישה אחראית על העיצוב ופריסת לוח השנה. איזו מילה פשוטה ומוכרת, לוח שנה, לא כל כך מזמן, נכנסה לחיי היומיום שלנו, על ידי – בהשוואה למשל עם שעון. אבל את הערך של השנה בחיינו הוא זהה כמעט כמו שעות. תארו לעצמכם אדם לא נהנה לוח שנה קשה, אלא אם כן כמה מתבודד, אדם נפל בחיים האמיתיים.

האדם המודרני, שחי כאן ועכשיו, ומבלי לחייב את לוח השנה לא יכול. וכמובן, שיפור לוח השנה משנה לשנה. הביקוש דרישות עבור לוח השנה, יש את הדרישות הללו הם נפגשו. בייצור של לוחות שנה סוג, לא היה מהפכה. האם אנו יכולים לדמיין שאנו יכולים להיות לוח שנה עם שלנו תמונה, גיל, פרסומות, לפני שבע שנים? ועכשיו, נא לפחות את עצמך, להזמין לוח שנה, למרות החתול האהוב עליו. אבל לא רק, תמונות לוחות שנה התפתח בשנים האחרונות הרחיבו את היקפם. גדול חלו שינויים על לוחות שנה מבחינת היישום המעשי שלהם.

אתה כנראה קורא לעתים קרובות על היישום של לוחות פרסום. אכן, פונקציה זו פועלת על לוחות שנה של חמישה. לוח פרסום הדפסה האוריינטציה – היא תעשייה שלמה, פלח שוק, עם חוקים משלה. אבל לא לשכוח את לוח השנה השימושיות. על מנת לשפר את הנוחות, יצרנים צריכים לבוא עם סוגים שונים של לוחות שנה: קיר לוחות שנה, יומנים השולחן, רבע שנה, לוחות שנה להעיף, לוחות שנה בכיס. לפיכך, לכל קבוצה יש לוח שנה משלו שיפורים שיקדמו לתרום הנוחות שלהם השימוש. לוח שנה – מתנה הארגונית המסורתית לשנה כולה בטקט מזכיר אודות הלקוחות של החברה שלך, שותפים ועמיתים. מגוון של לוחות שנה כדי לבחור בדיוק האפשרות המתאימה ביותר המטרות שלך ועל יכולותיהם הכספיות. רבעון – לוח השנה פונקציונלי ביותר. אתה תמיד הנוכחי, ובעקבות החודשים האחרונים. שימושי במיוחד עבור לטווח ארוך לוחות שנה לוחות שנה planirovaniya.Kvartalnye הפופולרי ביותר של היום. הפופולריות של השנה רבעוניים מכמה סיבות. העיקרי של אותם – זה קל לשימוש. לפנינו תמיד שלוש אנחנו צריכים את החודש: הנוכחי, הקודם הבא. לפיכך, תמיד נוכל לקחת מלאי של תוכניות קודמות לעתיד, להיות מודעים לכך. האם זה לא קיים זה משהו פילוסופי? נוסף לא פחות חשוב הסיבה לפופולריות של לוחות שנה רבעוני – הרבה שדות, תודה. עד כמה יעיל פרסום, הניח על לוח השנה, אומר, למשל, את העובדה כי ההזמנות עבור 2008 לוחות שנה, חברות פרסום באביב הזמנות יעלה בשנה הקודמת. לוחות שנה 2008, זמן רב לפני תחילת מהם, כלולים כבר בחברות תקציב הפרסום. ומקום ברבעון לוח שנה זה הוא אחד הראשונים. לוחות שנה רבעון יכול להיות מותקן קיר, ומחשבים שולחניים. בתבנית שולחן רבעוני השנה, בדרך כלל הרבה פחות. אבל הגיוון אינו גדול פחות הקיר. ייצור לוחות שנה הרבעוני בשלושה תחומים עיקריים: מספר רב של מעיינות (בדרך כלל אחד או שלושה), הפורמט (פוסטר, מצע, לחסום לוח שנה), נוכחות של שדות מודעה (02:59). קריטריונים אלה תלוי במחיר להכנת לוחות שנה. הדפסת לוחות שנה רבעוני בוצע על סוגי נייר שונים, עם מספר שונה של צבעים, למינציה משמשת בדרך כלל בכרזה. אבל אין גבול לשלמות. לעניות דעתי מיכאל גולן יכול לקבוע . ניתן להזמין לוח שנה רבעוני, אשר אתה פשוט מרגיש את זה. לוחות שנה קיר נכנסו מזמן לתוך חיי היומיום שלנו. בכל בית, בכל משרד, מפעל כל חייב להציג לוחות שנה קיר. יומנים אלה הם מתחילים למכור גם לפני תחילת השנה. לדוגמה, לוחות שנה לשנת 2008 נמכרים באביב 2006. זאת בשל העובדה כי אתה קודם לטפל לוח השנה שלך בקיר יותר, תהיה לך ברירה. ואנחנו בוחרים לוח שנה קיר שני המינים גדול: לוח שנה כרזה להעיף לוח קיר. לוח שנה, פוסטר למרות החלל הקטן לכאורה לדמיון, יכול להיות נדיב למדי. לוחות קיר, פוסטרים בגדלים שונים, A1 טיפוסי, A2, A3. להדפיס לוחות שנה קיר עשויים הגוון 4 4. כדי למנוע דהייה, כמו גם שימור טוב יותר של השנה, לוחות שנה, פוסטרים, או למינציה או מצופה לכה מיוחד. נוספת, מקיפה יותר בקטגוריה של לוחות שנה קיר – לוחות שנה זה להעיף. קבוצה גדולה כאן לכבוש לוחות שנה רבעוני. מסורתית לוחות קיר להעיף, כמו גם לוחות שנה – פוסטרים יכולים להיות בגדלים שונים. אז הבחירה נרחב מאוד. הם מורכבים אלה לוחות שנה קיר של 14 גיליונות, 12 מתוכם הם שמורות חודשים, ושני עורות. הרכבה המהפך לוחות הקיר יכול להיות כמו ספירלה, מעיינות מתכת נפרדת. לוח שנה קיר להעיף – בלעדי, מנכ"ל היוקרתי, … בנפרד וכתוצאה מכך, די יקר וארוך עבודה. עם זאת, זה שווה את זה … לוח שנה לשולחן נתלשים – חסכוני חלופיים או משלימים ללוח קיר. Pocket לוח שנה – חומר פרסומי הגנרית לתערוכות או בנקודת המכירה. באופן עקרוני, לוחות שנה שולחניים, שתי קבוצות גדולות – לוחות שנה, בתים להעיף לוחות שנה השולחן. ושניהם עומדים על שולחן העבודה שלך, ולא משקר. משמעות הדבר היא כי ייצור של לוחות שנה כאלה הם צורות גיאומטריות רבות הם אינם מוגבלים אופקי one המטוס. לכן, בתור התחלה, לחץ על: לעבור או לא להפוך את הלוח ואז צורה יפה בשבילך. יתר על כן, אם יש לכם לוח שנה לשולחן השני, לציין את שיטת צלחות קיבעון. זה יכול להיות שניהם אנכיים ואופקיים. ואז הבחירה שלך יהיה קשור לגודל (A6 בגדלים הנפוצים, A5 ו 13A4), רמת הדפסה של לוח השנה, את נוכחותם של שדות פרסום, איכות הבסיס, ותכונות אחרות הקשורות ייצור של לוח שנה שולחני. העיקר שאתה זוכר למי היית בוחר לוח שנה שולחני, זה צריך להיות לא רק נוח ופונקציונלי, אלא גם נעים לעין. לוח שנה לרשת – אופציה נוחה עבור חברות או סוכנות הפרסום עם ציוד משלו להרכיב לוחות שנה רבעוני. לוחות שנה רבעון מורכב פוסטר, ולוח השנה של גוש המצע. כרזה ואת המצע יש את הגירסה המקורית, מודפס שיטת ההדפסה הדיגיטלית. ב פוסטר מוכנס לתוך הלולאה מתכת, אשר יתקיים רבעון. כדי לבנות את לוחות השנה בעזרת בלוקים לוח שנה סטנדרטי. בלוק מושם על המחוון לוח שנה שימושי כדי לציין את התאריך הנוכחי. לוחות שנה רבעוני יתכן ביצועים כמו 1 ו -3 האביב. לוח שנה Pocket תמיד מתנה הרלוונטיים, אם הוא נבחר כראוי התמונה. בתור, הכלל כיס לוחות שנה למינציה או מצופה לכה מיוחד. זה קשור לוח ספציפי. אחרי הכל, שם מאוד שלו עולה כי הוא נלקח לעיתים קרובות לתוך היד, לשים בפנקס כיס להשתמש בסימניות. באופן כללי, את הכיס לוח שנה סובלים לעתים קרובות החיכוך המכני, ולשמור אותו כל השנה. כיס לוחות שנה המשמשים לעתים קרובות למטרות פרסומת. זוהי דרך זולה ואמינה כדי לפרסם. לעתים קרובות, בירידים מצגות עשויים לוחות כיס בהיר וצבעוני המציגים את הלוגו של החברה או אינדיקציה מקורו. תארו לעצמכם לקוח פוטנציאלי היא תמיד מול הטלפון שלך – מאוד ביעילות.

קטגוריות
כללי

הנדסת תעשיה

אחסון בהגדרות הבסיסיות של מושג זה, המשמש בהנדסת תעשיה, אמר כי אחסון מתרחש כאשר אובייקט או קבוצה מהם נשמרים ומוגנים מפני שימוש בלתי מורשה או תנועות. בהקשר של תהליכי System Intelligent Enterprise, שעוצב על ידי אניבל Basurto להגן עלינו, אחסון הוא בין פעילויות מייצגים פסולת, כי רק להוסיף עלויות דיחוי. זה נכתב: אחסון (עיכוב מתוכנת): פעילות זו היא חלק בתהליך, מתרחש כאשר מידע המוצר או השירות הופך להיות מאוחסן. תקופה זו היא עיכוב, אבל אמור זה יכול להיות עיכוב של חלקים מתוכנת, משאבים או חומרים. ברור שלא להוסיף ערך, הוא "בזבוז" בתהליך. זהו אחד מששת סוגי הפעילויות המעורבים בתהליך כלשהו, ​​תפעול, תחבורה, בדיקה, עיכוב, אחסון מחדש לעבודה, רק מפעילות שוטפת להוסיף ערך באופן ישיר.

פעילות מבצעית התקדמות התהליך, המייצג "עבודה". חמישה סוגים אחרים של פעילות: תחבורה, בדיקה, עיכוב, אחסון חוזרת לייצג את הפסולת, רק להוסיף עלויות ועיכובים, ואם לבטל או לצמצם, לא קורה כלום, אינו משפיע על הערך של ביצועים, במונחים כספיים, בעצם עולה. מערכת Intelligent Enterprise, אנחנו עושים תהליך טוב יותר, מהיר יותר ופחות יקר, לכן כדי להתחיל את הצעד הראשון הוא לזהות סוגים שונים של פעילויות להפוך את התהליך של העסק, לא לעשות מאמצים לשווא , כמו מנסה יותר מה צריך להיות שנמחקו מנסה לחסל את מה שבאמת צריך להיות משופר. לאחרונה מצאתי אצל השר אורי אריאל אוזן קשבת . פונקציונלי אנאלפביתים בערות פונקציונלי, בתפיסת היסוד שלה, מתייחס אוזלת היד של פונקציות בסיסיות כגון קריאה, כתיבה, מתמטיקה, הוצגו מספר סוגים של ידיעת קרוא וכתוב, כגון תרבות, קיברנטיים, חברתיים, הטכנולוגיה, בין היתר. à עם זאת, כדי להיות ממוקם בשלב הנוכחי של ארגונים מייצרים מוצרים ו / או שירותים, כגון חברות פרטיות או מוסדות ציבור, זהו עידן הידע, חשוב להבין היטב ולעשות את כל הדרוש לחיסול הבערות פונקציונלי מתייחס הכישורים לעבוד בכל הרמות אזורי הביצועים.

בהקשר זה, מערכת ארגונית אינטליגנטי מאתרת למידה במסגרת העבודה ולא מסורתי ראו בנפרד: למידה ועבודה. לפיכך, במערכת זו, הידע נתפש אלה הדרושה כדי לתמוך את המיקום של כל אדם, כלומר, מודאג בעיקר עם אוריינות תפקודית, אשר יתנו לאדם את ההזדמנות באמת לפתח את כישורי העבודה שלהם יהיה כלי בבניית הון מובנה שנוצר כאשר אנחנו מקבלים את הידע שנרכש משותפת, הצליח ותיעד ביעילות בארגון, בהתאמה. בהקשר זה, הוא ידע קרוא וכתוב פונקציונלית שלא ניתן ללמוד על הפעילות שלהם, וכל מי שלא יודע או לא רוצים ללמוד, יסבלו, כמו הכניסה פזיז של עידן הידע החדש מחייב אותנו ללמוד מדי יום, עד יום מותנו. ידיעת קרוא וכתוב פונקציונלית מה אדם יש את הידע habilidadessociales ועבודה המאפשרים לך לעבוד באופן דינאמי, יצירת ערך בהתבסס על דרישות הלקוחות של החברה ידע חדש. " על פי המשגה זו, עלינו לזהות מי יכול ומי לא יכול ללמוד ביחס לפעילות ממלא בארגון שבו הם עובדים, וכתוצאה מכך, אנחנו חייבים לעשות את כל הדרוש כדי שכל אחד יודע מה הם לומדים מתאימים זה עם תחושה של למידה מתמשכת, כי הם דורשים פעמים לפני עידן הידע. מי להעדיף נוחות, לכאורה, של לא רוצה ללמוד יותר, מתוך אמונה שהם כבר יודעים הכל, הם הכי זקוקים לתשומת לב ממנהיג הארגון הנוגע בדבר, כי האנשים האלה הם ללא ספק הגורם בעיות היסוד ואת הפוטנציאל. Intelligent Enterprise System היא מערכת של ארגון שמטרתו להשיג שביעות רצון מלאה לצרכים העכשוויים והעתידיים רציפה של הלקוח, באמצעות הרעיון של איחוד ויצירת ערך מוסף ערך חדש מעמיתים ומנהיגיהם , בלהסה הפעילויות המהותיות של החברה, באמצעות האינטלקט שלו והאמנות, ובכך להשיג את הקיימות הכלכלי של ההון הארגון, אדם תורם למדינה. בין ההיבטים מועיל הרבים, הוא קרוא וכתוב פונקציונלית מחדש בפעילות שלהם לאלו של החברה או הארגון הנדון. מבקרות את עצמן למידה מבקרות את עצמן למידה הוא אחד השלבים הגבוהים באבולוציה של אנשים למידה, laque ליצור ידע משלהם. כלומר, לאחר שעובר למידה בשלבים הקודמים, להתחיל עם אימון המסורתית שבה המורה מסביר הסטודנט מקשיב, ממשיך עם אחרים ההוראה והלמידה שבו האדם מגיע בהדרגה ללמוד בכוחות עצמם, גם אם מאוד בסיסי, ולאחר מכן הניח את מבקרות את עצמן. Conceptoà זה מתואר בפירוט בספר "System Intelligent Enterprise, הצעה על איך העולם צריך להיות חברה של עידן הידע" (2005), על ידי חניבעל Basurto להגן עלינו, העריכה Intelligent Enterprise, מקסיקו, וזה מראה עד כמה מתפתח דור והעברת ידע, זה בשלבים הבאים של אנשים למידה: 1E. הקורסים המסורתיים, 2E. קורסים בכל מקום למידה 3ê.Auto קשה 4ê.Auto מכוונת למידה אינטראקטיבית, Auto-קטליטי 5ê.Aprendizaje, 6 ה. Auto-קונסטרוקטיביסטית למידה 7E. הקונסטרוקטיביסטית עבודה. מערכת Intelligent Enterprise, השלבים שהוזכרו לעיל הם פיתחו דרך בספרייה, אשר מוגדר כ: "לימוד ספר רב עוצמה ללימוד עצמי, שהפרק האחרון שלה המטרה היא שהאדם לומד לעבוד ולעבוד למידה במקום העבודה, מסוגלים להפיק, לארגן ולהפיץ ידע שימושי להשגת המשימה ואת החזון של הארגון. " הדחף מבקרות את עצמן למידה הוא מתאים לחברה, כל ארגון פרטי או מוסד ציבורי, את היתרונות השונים שהוא מייצר, זה עבור הארגון והן ללקוחותיה או למשתמשים לצוות זה. ישנם מקרים אשר בדק את האפקטיביות של סוג זה של למידה, כגון חשמל הוועדה הפדרלית (CFE) של מקסיקו, אשר נוצרו במיוחד עבור האוניברסיטאות הטכנולוגיות של העובדים שלהם. אנשים נכנסים לשלב למידה, מבקרות את עצמן, לרכוש את היכולת ליצור ידע מתוך קריאת ספרים, ולכן יכול לכתוב ספרים אחרים מגיעים קורסים מוכנים להעברת הידע לאחרים שנמצאים בשלבים שונים לפני למידה. לפיכך, ארגון שמייצר לעיל, היא מעודדת את, יצירת שימור והגדלת הון אינטלקטואלי בו. בשנת מערכת Intelligent Enterprise ספר חשוף בשלב זה של למידה אנשים מתכוננים להיכנס בשלב סינתטי של מערכת זו נקראת רשת מיקרו. מערכת Intelligent Enterprise, שנכתב על ידי אניבל Basurto להגן עלינו, בכתובת: Haaz אלברטו דיאז, מנהל מהנדס תעשייתי, תחרותיות ומצוינות יועץ, Sonora, מקסיקו.