קטגוריות
כללי

שירותי הנהלת חשבונות – למי ומתי הוא נחוץ

במאמר זה אני רוצה להסביר למי ומתי אתה צריך שירותי ראיית חשבון. אני חושב שזה לא צריך להסביר כי סוג זה של שירות לא יכול להשתמש בכל מתקן. ארגונים עם המסמך גדול, לא מומלץ להשתמש בשירותים של רואי חשבון וארגונים מרחוק המספקים שירותי חשבונאות. וזה המסמך יש בהחלט מה לעשות עם מחזור כספי של המפעל או היזם. אבל איך לקבוע אם אתה יכול להשתמש בשירותים אלה, כי שירותים אלה הם חשבונות תוכן הרבה יותר זול או, גרוע מכך, מחלקת הנהלת החשבונות כולה? וכדי לקבוע לא ממש קשה, פשוט מספיק כדי להבין את העקרונות הבסיסיים של הניתוח של החברה, אשר מספק שירותי ראיית חשבון.

ליתר דיוק – עיקרון אחד בלבד מבוסס על ההנחה כי רואה חשבון יכול בו זמנית לשרת מספר חברות. אבל הגיוני – מצד אחד, לעתים קרובות אנו נפגשים עם התמונה כאשר רואה חשבון בין דוחות חודשיים רבעוניים על החברה שלנו לא עושה כלום, ואם הוא שימש מספר חברות, הוא בבירור היה זמן כדי לשרת את כל. מצד שני, רוב החברות המעורבות שירותי ראיית חשבון אחד או כמה ברמה גבוהה אנשי מקצוע מובילים אשר אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמו. לכן, אם אתה באמת יודע את המצב, כאשר רואה החשבון שלך צעיף, אתה יכול לפטר אותו בבטחה עיין עסקים לעיל. עם זאת, ישנם מקרים שבהם רואה החשבון שלך כמו ולהפעלתו, הזמן טובע ניירות חוקים, אבל אתה מרגיש שהעסק שלך יכול להתבצע מהר יותר.

במקרה זה, התשובה לשאלה של הצורך במעצר החשב מדינת קשה יותר למצוא. קשה יותר אך לא בלתי אפשרי. אתה פשוט צריך להבין מה בדיוק החשב בעיה לשדוד אותו הרבה זמן. בדרך כלל הרבה בעיות זמן רב רואה חשבון כדי למזער מסים, הרבה זמן בילו כמנהל חשבונות בעת השחרור גדול מספר המסמכים העיקרי (יותר מ 10-12 חשבונות ליום), מספר גדול של עובדים, באופן רשמי (יותר מ 25-20 אנשים), מגוון רחב של מוצרים (מעל 1000 מינים של סחורות שנמכרו) וכן הלאה. אם לא הגורמים לעיל חשבון שלך הוא עסוק כל הזמן עם משהו, אז אתה יכול בבטחה לפטר אותו לפנות למשרד לצורך תחזוקה של חשבונאות. במקרה אחר, לא משנה מה אתה מבטיח, ארגונים כגון נמחק או רואה חשבון – לא מאמין, הם לא איכותית לשמור רשומות ולספק לך מיידית את המידע הדרוש, כמו זה כמעט בלתי אפשרי.