קטגוריות
כללי

רודריגו הרופא

להתקשר בדרך זו. הם מצב זה איפה שאנחנו רוצים ללכת, ללא קשר אם נוכל להשיג את זה או לא. ואין מה לעשות אותם עם ערכים? לשתף, באופן מלא, מה Laborde Noguera רודריגו הרופא אמר: \"\" כדי להגדיר את הזכות אמר שזהו הסדר החברתי הקים או השראה צדק, הגינות, אבטחה, הכלל, ולכן ערכים כאלה מהווים את מטרת החוק, זה מה החוק שואף להפוך את הסדר החברתי אפשרי. אלו המטרות של החוק הם הערכים משפטי, כי הם מגיבים הרעיון של הערך…\" ברור. מה הוא רוצה את הזכות להשיג מיוצג על זה ערך. מכיוון שני הרעיונות קשורות. הם אחדות דיאלקטי. אבל קצת יודע את הערך, ואז סיכון לתוך הערכים משפטי.

מהו הערך? מה שמבדיל אותו או לזהות את זה? זה קיים או שווה? איך נדע את זה? על הערך, כדי להבהיר תחילה, ובכך כבר נשמע כמו מקום משותף, אין פה אחד או דוקטרינה זה מקובל גם על ידי הרוב. לכן אנחנו יתמקדו מאוד בקצרה לחשיפתם שככל הנראה המוצלח ביותר. הערך הוא נושא מאוד ישן של מדיטציה iusfilosofica אבל שם של \"ערך\" חדש, כמו גם התחום הספציפי של Axiology. (אחרים אומרים כי לחשוב על הערך היה רק סטייה ללא סיבה למטרה הבלעדית של הפילוסופיה המהווה \"להיות). Axiology, אשר היום היה חלק שני מגמות עיקריות (Objetivista וגם אחרים סובייקטיבית) עם מקס שלר (1874-1924).

Sheler ערכים אינם שווים הדברים או ישות. הם אינם מעשים העל-חושיים. הם 'איכויות' מיוחד, מוזר למצוא אין הצדקה אחר מאשר זה הכי הם מבוססים על עצמם. לפגוש אותם או לתפוס אותם \"רק להסתכל עליהם. מביע דעה מלומדת. \"האינטואיציה הפנומנולוגי של מהות\" היא האינטואיציה של ערך עבור שלר, כיצד ניתן לדעת את הערכים. \"אינטואיציה רגשית\" הוא הדרך לראות את הערכים באותה דרך האינטואיציה הגיונית היא הפגישה, על פי הוסרל צ'כי, אובייקטים רגיש או האינטואיציה האינטלקטואלית ללמוד אודות אובייקטים אידיאלי. אבל הערכים אינם במוחו של בני אדם אלא בדברים עצמם, יכול להיות הרבה דברים בעת ובעונה אחת. לדוגמה, את האומץ. יופי, וכו '. הם יכולים להיות אנשים מספר, או במקרה של האחרון ב מספר בני, אפילו דוממים.