קטגוריות
כללי

עצות למציאת טיסות זולות

ספר Antelacioncuanto 1 לפני הטיסה, כך גדל הסיכוי למציאת טיסות זולות. להשאיר את שמורת עד לרגע האחרון, בייחוד במהלך חגים או גשרים, עלול לא למצוא במחיר סביר או אפילו לא למצוא מושבים. 2. בליל Sabadointente לבלות את היעד בשבת בערב. חברות תעופה רבות יש דמי מוזלים לתקופות הכוללות שבת ביעד. 3 נסיעות במהלך semanViajar מיום שני עד חמישי יכול להיות זול יותר לנסוע שישי עד ראשון. חברות תעופה קרובות תשלום מעל תעריפי סוף השבוע. אם יש לך גמישות לטוס, לנסות לטוס בימים פחות מהרגיל.

שלישי עשוי להיות בחירה טובה, תוך לקיחה בחשבון נסיעות עסקים נוסע בדרך כלל בימי שני ושישי, ואילו הטיולים במהלך סופי השבוע. אולי ביום שלישי יכול לחסוך לך כסף. 4. להימנע ימים של גשר ישנם כמה תאריכים לאורך כל השנה האופייניים של טיסות מלאה ומחירים גבוהים יותר. זה היא מופיעה גשרים, פסחא, חג המולד ובקיץ. עם כל כך הרבה אנשים מנסים למצוא את המחירים הטובים ביותר עבור תאריכים אלה, אתה יכול להישאר בסופו של דבר ללא מושבים.

יציאה רביעי לפני יום חמישי הקדוש, 23 בדצמבר או ינואר 2 הם התאריכים יהיו מסובכים להשיג מקומות. 5 המרבי מסי 1 מקבל בין 30 ל 60 יום, יכול לעלות בין 10% ל- 15% מחיר גבוה. אם אתה בין 60 ל-90 ימים ניתן להגדיל בין 30% ל- 40% יותר. 6 costLa נמוכה רוב משני נמלי התעופה הם היעדים של עלות נמוכה חברות תעופה או נמוך העלות. על-ידי בחירת שדות תעופה אלה יש יותר סיכוי למצוא מחירים זולים יותר. 7. להשתמש comparators של מחיר ב- net.חסוך זמן וכסף מחפש את comparators מחפש מספר גדול של אתרי אינטרנט כמו חברות תעופה בעלות נמוכה וסוכנויות באינטרנט. אתה לא חייב לעשות חיפוש על ידי מספר חברות באינטרנט, השוואה ומראה לך כל המחירים. למצוא פחות מדקה.