קטגוריות
כללי

עסקים

Networkers רבים פתיחת האתרים שלהם, בלוגים, ניוזלטרים למשוך אנשים חדשים לצוות שלך … וכי הם מנוהלים בהצלחה. ומה המחשבה הראשונה העולה מן החדשים: "מה העבודה תיתן לי חסות עכשיו?". לעתים קרובות networkers מחפשים אנשים שהם לעבוד ולפתח את העסק שלהם על ידי השיטות הרגילות של עבודה – עלונים, מודעות, מצגות … עכשיו לשים את עצמך במקומו של מישהו חדש שחושב: "למה אני צריך grub – לעבודה בשיטות המקובלות בקיץ קר חם באמצע החורף באותו זמן, החסות שלי היא לשבת באווירה נעימה בבית שלך זה עובד רק דרך האינטרנט? – לא – הוא אומר לעצמו – אז זה לא ילך! אני רוצה לעבוד באינטרנט, אני רוצה דף הבית בהתבסס עסקים! וכאן מגיע החלק הכיפי: טירון מבקש חסות ללמד אותו לעבוד על האינטרנט חסות בינתיים, אין לו מושג איך ללמד את כל קסמיה של טירון שלה מסחר אלקטרוני – מעגל קסמים מתברר! אפשר להניח את הפתרון הבא לבעיה זו – חסות מיד נזכרת איך הוא היה מאומן לפני שהם פתחו את הפרויקט באינטרנט. הנה תוכנית גסה הכשרה מקצועית: 1 חודש – הכשרה של מסחר אלקטרוני בכלל.

2-3 חודש – בניית אתר מקצועי להכשרה. חודש רביעי – הכשרה של קידום אתרים מקצועי. חודש 5 – הכשרה קופירייטינג (כתיבה עותק אמנות הפרסום), שיווק בדואר אלקטרוני (מיומנות דואר אלקטרוני) ו תענוגות אחרים של העסק באינטרנט. בחודש השני – על מנת ליצור פרויקטים משלהם באינטרנט – בלוג, אתר אינטרנט, דיוור הצעות עסקיות. 7-8 חודש – קידום עצמאי של הפרויקטים שלהם ברשת העולמית.

… וזה רק בחודש 9 חסות מתחיל להופיע האנשים הראשונים בשורה הראשונה של המבנה, אשר … חסות חייב ללמד את מה שהוא יודע! תארו לעצמכם: מתחיל צריך לעבוד כמו חיה כמו 8 חודשים, אז הוא התחיל להופיע את האדם הראשון. ראשון: מעט מאוד אנשים יסכימו במונחים כאלה שנית, לא כולם יכולים להיות כותבי המאמרים המקצועיים של שדרים שלו, וידאו ופודקאסטים אודיו. אין לשלול גם אפשרות זו, חסות מלמד טירון שמונה חודשים בחודש התשיעי של המחשב שלו שבור האדם טיפות מחוץ לעסק במשך 3-4 חודשים. אולי אפילו את המצב הבא – חדשות עד סוף הקורס יכול פשוט לעבור לחברה אחרת – אני חושב שזה צריך גם לעשות שגיאה במקרה זה. בסוף ההכשרה מקבל חסות מומחים אמיתיים – יכול להיות דיפלומות לתת מתכנתים אפילו! – ברור שלא מדובר בשיווק רשתי, שם ההכשרה נמשכת כמעט שנה! המשימה העיקרית של חסות – כדי לפתור את הבעיה של למידה באינטרנט לייעל את התהליך עד שבוע 1! מ 9 חודשים עד 1 שבועות! – זהו הפתרון! – אבל לא מאוד אינטנסיבי, מידע למתחילים. זו באמת משימה קשה מאוד, כל אחד מחליט חסות בדרכו שלו. מישהו עושה את זה והוא מוצלח באינטרנט, וחלק לא …. רמז לעתיד: לעשות את כל חומרי הדרכה בפורמט אלקטרוני, ולכן השותפים יכול מיד להוריד את כל החומרים חסות האתר. אחרת, תוכלו להשתמש בשירותי הדואר, כי הם מאוד יקר ולוקח משלוח של חומרי מהשבוע 1 לחודש 1. חלק מניסיונם של הניסיון המעשי שלהם יש לי משותף – אתה נשאר משימה חשובה ביותר – ליצור מערכת הכשרה שלה השותפים. מחבר: מיכאל Arslanov מקור: מרכז יצירה ופיתוח של עסקים שיווק רשתי באינטרנט