קטגוריות
כללי

עיניים

יופי טיפוח העור מתחיל מה אנשים תחילה, שים לב. העיניים הם מה אחרים ההודעה מיד, כדי להפעיל את התוכנית שלך בעיני piel– עין! להלן העור חשוב טיפול בעיות הקשורות לטיפול בעיניים, לעבוד בהצלחה, הם נראים הצעיר של 20 שנה. עיגולים כהים לבדוק את צבע העיגולים שלהם. אם הם כחול או אפור, אלרגיות או ערך משותף בדם להאשים. לקבל את firming, לחות, ופרסם היתרונות החנוך (כולל הפחתת במראה של עיגולים כהים) רק תיקון של קרם DNA, הממוקם בתוך שקיות תחת העיניים כדי להביס את התיקים האלה, לאבחן את הסיבה: אם החולה מתנפחת רק עם התעוררותו, הצטברות נוזלים היא הסיבה הסבירה, שינה עם שתי כריות למנוע העברת נוזלים במשותף.

האם המדינה באמצעות קרם לפנים חדשות או לשפשף את העיניים? הן עשויות לגרום דלקת. ג'ל המכיל כן כלי דם, כמו המכשפה Hazel ולאחר מאתר של כגון קמומיל לחלץ, ייתכן באופן זמני להפחית הגירוי. או של תרופת: מערבבים טיפה אחת של כל Hazel המכשפה, הכנה של תה קמומיל, מעל קרם קורטיזון ללא מרשם. אם יש לכם זמן, למקם פרוסה של מלפפון העליון כדי לסייע לחדור פסטה טובה יותר. אם רחש קיים תמיד, נסה תיקון קרם להפצה DNA IH כדי להקטין את הנפיחות ותיקון של העור העדין סביב העין.

הרגליים תרנגול כאשר אתה מחייך, העיניים לשלם מחיר כאשר חוזה של השרירים, מעט גמישות אובד. לשלב זה עם חשיפה לשמש ו- 30 שנה, יש רגלי עורב. תיקון של DNA בוכים לי למצוא יעיל לתיקון קווים עדינים, קמטים סביב העיניים. המוצרים הם טבעיים ומבוסס על-ידי בוטניים. שחרור רוב firming קרמים השפעה מעט או ללא sagginess אז זה עבודה, מוצרי קוסמטיקה, חלה אסטרטגי כדי להגדיר חזותית "להרים" את העיניים. תחילה לבחור גוון לוח:-ליישם את גווני הביניים של קמטים lashline. זה מוסיף הצללה רכה העפעפיים. -כדי למשוך תשומת לב אל החלק העליון של הקידה, אור אבקת, מאיר צבע לאורך הגבה מאמצע המצח ולמיזוג מסובבת כלפי חוץ. -לסחוף את הצבע הכהה ביותר בהקיפול, משולבים לתוך את גווני ביניים, ולאחר מכן לעבר הפינה הפנימית של המצח. (זה מרכך את הקשיות של גובה צליל כהה והשתמש בלבד). השורה של ריסיה העליון עם גוון כהה יותר, ומבססת את הצבע וצריבה מעט ל בקצה החיצוני. סיום עם מסיכת של Curling עיניים. -ניתן למצוא מגוון רחב של צבעים של צללית המופק תמציות מלפפון, אלוורה, אשר נועדו להרגיע, moisturize את העפעפיים. צבע עיניים הצעות = השפעה גדולה! -לשפר את העין עם גוון מנוגדים של צבע צל יחיד. עיניים ירוק או כחול ice, בחר צליל חמים עיניים Amarillo, חום או זית, לבחור צל קריר, המבוסס על אדום. -לעודד ביטול עיניים. איריס לאבד פיגמנט עם הגיל, אך להאיר את השיער שלך לעזור לפצות, אומר בוסטון colorist מיכאל פרי. כדי להשיג זאת, השתמש של הבהירות כדי לשפר שמפו (הפצה של IH-התאמה של בדיקה אוטומטית של שמפו, מרכך). לנטרל את העיגולים בצבע כחול או אפור עם corrector צהוב צבע הבסיס. וחצאיות עם עקביות יותר יבש יש פיגמנט נוסף. -היסט עיניים שהוחדר דם. הקו הכחול עובד, אבל נראה לא טבעי. הטוב: החליקו הפוך נייטרלי (חום או שחור) לאורך החלק העליון lashlines ולאחר מכן להחיל ציפוי של כחול בחלק העליון; תערובת. הגבות החתן לא סדירה: ניתן להדגיש סתיו. ניקוי מהיר, השתמש שפופרת צבע החזית לעיבוי ולהוסיף קשת. שליטה מועצות של איך אתה חי משפיע על העיניים.? כדי לשמור על שלך נראה טוב, שקול לשנות את הרגלי רגילים מסוימים. -בושם. אם את העיניים רגיש, ניחוח להפוך אדום. כדי להקטין את אפקט זה, מבלי באדונך ארומה, להימנע – מקומות הקלאסי מאחורי האוזניים שהם יותר מדי אל העיניים. -דיאטה. בדיאטה לפחמימות נמוכה. תוכנית? היא התייבשות (כדי ומימן חלבונים נוספים, הגוף צורכת מים נוספים), העיניים שלך יכול להוכיח את זה. לפצות לשתות 10 כוסות מים ביום, שניים יותר מאשר מה מומלץ בדרך כלל. מתכונים. תרופות ללחץ דם גבוה, אנטיהיסטמינים עבור אלרגיות ניתן יבש עיניים. Rehydrate עם טיפות ללא לחומרים משמרים (אשר ייתכן של-מרגיזה) וכן, אם תשתמש בעדשות מגע, לחות לניקוי. -תרגיל. טפטוף זיעה בעיניים שלך, כך עפר ושמנים, לשפשף את העיניים עם האצבעות להתחיל זיהום. DAB כל מזיע במגבת, נסה להשתמש של vincha. מאמר זה הוא הביא לך IH הפצה, LLC. להביא אותך והעדכניים ובריאות העור סביב מוצרי טיפוח של העולם. חנות ב קו: & או ליצירת קשר: נא, ולשתף את התוכן של אלה מאמרים contus חברים, בני משפחה ועמיתים. הדפסה מחדש של הזכויות. הדפסות חדשות כל עליך לכלול קישור התוכן לא השתנה, יש להשתמש במאמרים כפי שהופץ על-ידי הפצה IH, LLC זכויות יוצרים 2004 e LLC להפצה IH