קטגוריות
כללי

סימנים של סכנה

אינדיקציות סכנה "בצורה יותר טיפשי וכאשר הפחות צפוי כאשר קורים דברים." חוסה Bergamín. הוא צריך לקרוא את התוויות של מוצרי לוס אקונומיקה משק בית, חומרי הדברה, חומרי ניקוי או חומצות הם רק חלק מהמוצרים מסוכן שניתן למצוא בכל בית. הם נוטים להיות בעלי בנוסף להוראות המקלים על השימוש הנכון בהם, מידע אודות הסיכונים הכרוכים. עם זאת, חלק נכבד מחיי האזרחים הוא סמלי לא ידוע או לא בבירור. אך בנוסף סמלים אלו, יצרני לכלול התראות על סיכונים, משפטים חובה, כפי שהיא כופה את הכללים. הבתים הם לא בדיוק מדבר ללא סיכון עבור תושביה. רוב תאונות המתרחשות מדי יום מתקיימים בהם, בעיקר משפיע על ילדים.

בין תאונות אלה יש חשיבות רבה נזקי על-ידי שימוש מסוכן מוצרים ביתיים. על פי הנתונים של המערכת הקהילה של מידע על תאונות בבית ואת הזמן של פנאי (EHLASS), 25% מכלל האשפוזים תאונות הייתה סיבה הרעלת או רעל. נשים וילדים בין אחד ל ארבע שנים, הם אלה הראשי מושפע. ידע וזהירות הם, אפוא, נשק חשוב למנוע את הסיכונים הקשורים לשימוש של מוצרים אלה. למרות הסימנים אזהרה המתאים כלולים תיוג על האריזות, לא כל אחד יודע אותם או תזהה כראוי. זהו לפחות התוצאה של סקר שנערך על ידי הקונפדרציה של המשפחה ארגונים ב אירופה הקהילה (לביטוחי) שמונה מדינות אירופה.

בספרד הסקר הוא ניצח הפדרציה של נאסיונאל Cívica איחוד הקהילות, עקרות בית בית ספרד (UNAE). התוצאות של אותו מדגיש כי למרות רוב המשיבים כבר בקשר עם מוצרים מסוכנים ומכריז אפילו-8 אחוז של סבל תאונה איתם בחמש השנים האחרונות, רק 3 אחוז המשיבים יודעים את המשמעות של כל הסימנים של אזהרת סיכון הכלולים תיוג של מוצרים. כך או כך, אנשים, כי מוצרים אלה תופסים את הבית, טיפול בגינה או מוקדשים DIY – הנפוץ ביותר נוטים להיות בעלי ידע מדויק של הסיכון הכוללות מוצרים אלה. עם זאת, ישנם כמה סימנים נראים ידועה. 87.4% מזהה סמלם של מוצרים דליקים; אחוז 77.9 מוצרים רעילים, את 73.3 אחוזים מכלל Corrosives. לעומת זאת סמל פחות ידוע הוא המוצרים יכול לגרום לגירוי. בורות זו האינדיקציות של סכנה עולה בקנה אחד עם העובדה שליש אנשים חשבו כי הוראות הבטיחות אינן מאפשרות לקבל רעיון אמיתי של הסיכונים הוא כרוך בשימוש של מוצרים מסוימים, רבע סבור כי הם קשים להבנה. אבל חלק אחר, כמעט מחצית נחשב כי אלה מידע הם אמינים, כי הם אפילו יותר יעיל אשר מתייחסים באופן השימוש של המוצר. המחקר הוא גם מדגיש כי רוב האנשים אומר תוויות קריאה בזמן הרכישה, אך לא לקרוא אותם כאשר בכוונתך להשתמש במוצר, כאשר הם צריכים לנקוט אמצעי זהירות בסיסיים. היא כי אתה כמו המשורר אמר: "כאשר אתה מהצד שלי / לקרוא מה אתה כבר יודע… /, ובכך להיות סיכם / פעם אחת כל אזור עוולות". אזרח פרנסיסקו אריות סוליס Movilización על-ידי הרשות השופטת כבוד וצדק הדמוקרטית. תמיכה השופט גארסון אפשרי מאוד לשנות את היום, המקום והזמן של ריכוז Cádiz גולשים עבור: פורום חופשי ואת החופש והשלום. כתובת URL: