קטגוריות
כללי

נוגדי דיכאון: פקד או תרופה?

המצחיק הוא כי רובם יהיה על התרופות האלה לחיים. הוא סקרן שווה יותר מ 70 אחוז מהאנשים להפסיק לקחת אותם, עבור כל תקופת זמן, ליפול עוד פרק כואב של המחלה שלו. משהו לא רקובים בדנמרק. כי אם תרופות אלה יעילים ככל היצרנים שלהם טוענים, צריך ניתן לרפא חולים של המחלה שלהם. ברור, זה לא קורה.

מדוע? זאת אומרת, אם תרופות אלה הן כל כך טוב, האם אתה לא לרפא מתח, חרדה ודיכאון? האמונה הרווחת, הן על-ידי מקצוע הרפואה ואנשים הסובלים ממחלות כגון מתח, חרדה ודיכאון, היא כי תרופות אנטי דיכאונית הם הטיפול היעיל ביותר. זה הוא, למעשה, בכלל לא נכון. תרופות נוגדות דיכאון לסייע לקרבן. אך זה רק יכול לעזור באופן זמני. הם אינם יכולים להציע תרופה קבועה עבור מחלות אלה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של הבית היהודי. זוהי חובה לטפל נוגדי דיכאון אחד הסימפטומים של ה מחלות של מתח? צמצום רמות של "כימיקלים שמח" נקרא נוירוטרנסמיטרים.

נוירוטרנסמיטרים הם כימיקלים שבמוחנו המסייעות להסדיר שלנו מצב נפשי. כך שבזה כל לעשות הוא לתת הקורבן "דחיפה" להעלות את רמות נוירוטרנסמיטרים. הבעיה האמיתית כאן היא כי כאשר המטופל מפסיק את התרופה, האפשרות של שבעים אחוז והתדרדרות. הסיבה והתדרדרות היא פשוט כי תרופות אלו כבר לא דיברתי על הגורם של מחלות אלה. כדי להגדיל את רמות שלנו "כימיקלים שמח" תרופות כל שמבצעים הוא מסתירה את הבעיה. עכשיו, בטווח הקצר, לתת שלנו בגופם ובנפשם דחיפה על-ידי הגברת הרמות של "שמח כימיקלים" הוא מאוד שימושי כדי לעזור לנו להתחיל בתהליך של התאוששות. המשפט האחרון הוא מאוד חשוב. סעיף זה מסביר כיצד יש להשתמש בתרופות אלה. כי כאשר אנו מרגישים לחוץ, שרוף, מבוהלים בעתיד, או שהחיים יש טעם (כל הרגשות הקשורים עם מחלות נפוצות של מתח ודיכאון), אנו מוצאים כי כמעט בלתי אפשרי לפעול. מציאת שלנו דרך "המנהרה" היא משימה בלתי אפשרית. וזה בו נוגדי דיכאון יכול לסייע. זה נותן לנו דחיפה, אנו יכולים להרגיש יותר מסוגל להתמודד. אפשר להתחיל בצעדים הראשונים לשים קץ לסבל שלנו. אבל הם לא יספק תרופה קבע. הדרך היחידה לרפא מחלות כואב אלה היא כתובת שהבסיס סיבות מדוע מתעוררות מחלות אלה. הוא שהגורם העיקרי הוא בשל הרגלים נפשי מזיקים תהליכים אנו יש למדו לשים לשימוש עבור רוב חיינו? מילדות ברוב המכריע של המקרים. טמונה ההבדל הבסיסי. נוגדי דיכאון יכול לעזור לנו בטווח הקצר דרך השליטה של המחלה. למידה של הרגלים נפשי והתהליכים למחוץ מחלות אלה כדי שתוכל לא אפילו להתחיל להיווצר לעזור לנו בטווח הארוך על ידי לרפא מחלות אלה. דבר נוסף, אני חושב אתה למצוא את התאורה של תרופות אלה: אין סמים יחיד הוכח להיות יעיל יותר מאשר אחרים, המחקר שנערך באוניברסיטת ייל בארצות הברית חשפה התרופות אינן יעילות שבעים אחוז של החולים. זאת משום חוסר איזון כימי במוח הן סימפטום לא סיבה. עכשיו אני יודע למה זה כך. מה גם מעניין לשים לב הוא כי המכירות של תרופות אלו בארצות הברית.UU. הם רק שווה 12 מיליארד בשנה. די טוב למשהו שאינו יכול לספק תרופה אתה לא חושב? כמובן, אחת הבעיות כאן היא להיות קורבן משלמים אלפי דולרים הקשיח שנצברו עבור תרופה אשר לא יכול לרפא אותם אחרי month month, שנה אחרי שנה. אני לא חושב שזה נכון. כי מאמינים כי אנשים הסובלים מתח, חרדה, פאניקה, דיכאון, מחלות דומות, אני רוצה להיפטר ממנו חייהם לנצח. האמצעים תרופה לריפוי, כך קבוע. התגברתי על תקופה איומה של 5 שנים של ansiedad-depresion המושרה מבלי לקחת נוגדי דיכאון. למד כיצד להתמודד עם הרגלים מזיקים, תהליכים מנטליים שהוביל אותי לנקודה הנמוכה ביותר שכל אחד יכול ללכת, פנה לחיים שלי יש למצוא אושר שוב. מה עבד בשבילי הוא הולך לעבוד בשבילך, זה יהיה הדבר היחיד שמגיע לך, איזה דיכאון לעולם להציע: תרופה קבע לסבל שלהם. חשוב: נא התייעץ עם הבריאות שלך לפני שאתה להפסיק לקחת תרופות נוגדות דיכאון. כריס ירוק הוא המחבר של ספר חדש "כיבוש הלחץ", תוכנית מיוחדת הזה יראה לכם כיצד להתגבר על מחלות כגון דיכאון, חרדה, פאניקה, דאגה קבוע ומתח בלי לקחת תרופות חזקות. באפשרותך ללמוד עוד אודות ספר חדש זה, לקנות אותו