קטגוריות
כללי

מתמקד בפרוייקט אחד בכל פעם…המפתח להצלחה

לעיתים קרובות אתה מרגיש המום כי זה עובד בפרוייקטים רבים בו זמנית. רוב הפרוייקטים צריך להיות מסוגל לייצר הכנסה תוך 30 יום מיום אתחול של אותו הדבר. אם אתה עובד על ארבעה פרויקטים במקביל, ואז אקח אותך יותר זמן לעשות כסף. עדיף להתרכז על פרוייקט בו זמנית מאז תרוויחו כסף אמיתי מהר יותר. באופן תיאורטי, אם אתה עובד על ארבעה פרויקטים בו זמנית, כל אחד לוקח 30 ימים כדי להשלים אז חייבים לחכות 120 ימים לפני באמת קצת הכנסה! בעיקרו של דבר, משימות מרובות לגרום לך לאבד ריכוז ואת הדחף. ומרובות אומר שיש לך רשימה של דברים לעשות. לדוגמה, אתה מתחיל לעבוד במכתב מכירות, תופיע הודעה מיידית.

הוא מקבל מוסחת, לנווט ברחבי האינטרנט. בסופו של יום. נכשל כלום! זה יכול לגרום עיכוב של חודשים רבים לפני להרוויח כסף! הרם את ידך שקוראת את האימיילים שלכם יותר מ 3 פעמים ביום לא להזכיר זה ממשיך לפתוח שלך ב- Hotmail, Yahoo או Gmail, לענות על כל הודעת דואר אלקטרוני שמקבל באופן כמעט מיידי. או הרוע של דואר זבל. את יודעת את זה? חלקם סובלים המחלה המחרידה של זבל, אשר מתייחס לא רואה מיילים בתיקיית דואר זבל, אתה צריך להיות כולל מחיקתן להישאר נקי התיקיות שלך. זה היה כמו הפרעת כפייתי הסובל אחוז גבוה מהם אתה מאמין האוכלוסייה. ובכן, בסופו של דבר, דברים רבים להסיח את דעתנו מה באמת יוצר הערך. שאלה: מתי אתה יעיל יותר? רגע לפני תאריך יעד! רוב האנשים להשיג התקדמות גדולה 24 שעות עד אתר האינטרנט שלך הוא הושק על השוק כי הם מתמקדים על הפרויקט הזה.

להשתמש במכלול זה מן ההתחלה לדאוג פרוייקט אחד בכל פעם. סוג זה של ריכוז דורש קצת משמעת, אך יכולה להיות מושגת. להתמקד בדבר אחד בפעם כך אתה יכול להרוויח כסף מהר יותר. בדרך זו, אתה הופך complier ולא רק יוזם פרוייקטים. רעיונות יכול להיות הסחות דעת גדול והוא יכול להשפיע על מה שאת עושה כרגע. הגורמים הבאים תסייע לך לקבוע אילו המיקוד פרוייקט: 1) תשוקה עבור הפרוייקט 2) חזרה על ההשקעה 3) כמה מהר יכול להוביל בשוק זה? 4 (4) זה פרוייקט זה ייתן לי כסף היום או מחר? אם תבחר באפשרות מחר, זה אומר שזה פרוייקט ארוך טווח וחדשניים. לאחר מכן להשעות את פרויקטים אחרים, תחזור אליהם מאוחר יותר. לקחת 30 ימים כדי להשלים את הפרויקט שבחרת. הקפד לבצע בפומבי. לדוגמה, לומר לאנשים אחרים כי אתם עומדים להשיק את המוצר/אתר האינטרנט שלך בתאריך ספציפי. תוכל לראות כי לאחר ביצוע ציבורי, אין דרך חזרה או תאבד את האמינות. חזור על תהליך זה לאחר השלמת הפרויקט הראשון שלה. אם אתה מחיל את סוג זה של גישה, הפרויקט הראשון שלו תתחיל לקחת תנופה, יאפשר לך לעשות כסף מהצפוי. עוד שלושים ימים מאוחר יותר, הפרויקט השני שלו גם יתחילו להרוויח כסף. זוכר, לבחון, לשנות ולשפר את הפרוייקטים שלהם. למען האמת זה אחד היסודות כי לי באופן אישי, זה שינה את חיי כשאני התחלתי ליישם, אז אני מקווה שהם לוקחים את זה ברצינות ולספק באותה מידה אלה פירות זה ראוי התחל החלת טכניקה זו כל כך חשוב, אפילו יותר כך אלינו משווקים או marketeros של האינטרנט שאנו המשמש לביצוע משימות רבות מדי באותו זמן. תוכלו לבקר אותי בדף: זה תמצאו קוהרנטית קורס זה ילמד אותך צעד אחר צעד על איך לבנות את העסק שלך באינטרנט.