קטגוריות
כללי

מאמרים באינטרנט: כיצד להפוך את תיבת משאב כדי למשוך תשומת לב

במאמרים שלנו באינטרנט, כל ההיבטים הרלוונטיים, אך לעתים קרובות למקד את המאמצים שלנו על כותרת גדולה כדי להסב תשומת לב, לספק תוכן איכותי, ושוכחים להשקיע זמן תיבה משאב תופס את תשומת הלב. למי שלא יודע, בסופו של דבר תמיד למצוא תיבה בשם תיבת משאב ', אשר בו הוא מופיע בדרך כלל מידע הקשור המחבר של המאמר. כאשר ידוע באמת לבנות תיבה משאב מושכת תשומת לב, כנראה לא צריך לדאוג מעט תנועה כי הם עשויים להיות generandote מאמרים באינטרנט. אך רבים מאמינים כי את ההזדמנות הגדולה שלו כדי לקדם את עצמם ולספר הקוראים שלהם כזה מעולה מנהיגים ומומחים מי הם. הוא הכי טוב לשים בצד האגו ולהבין שזה לא אחד, אבל הקורא נמצא המאמר שלנו עם בעיה כי צריך פתרון. הוא שם מתי iras על המסלול הנכון. היא טהורה, באופן בלעדי עבור הקוראים, במאמר זה אני אראה 2 שיטות רב עוצמה ליצירת תיבה משאב שמושך תשומת לב: 1.-לא שאתה כותב.

מעולם לא ומרכזי המידע בתיבת המשאבים שלך עצמך. אם אתה השיגו הקורא הוא מתעניין המאמר שלך באמצעות כותרת כדי למשוך אותו, שנתת תוכן איכותי, בוודאי אם תראה משהו שלך תיבת משאב וכן "פדרו כתב 10,000 מאמרים באינטרנט, הוא סופר נהדר שיש לו אין שווה בתחום עיסוקו" כנראה מפסיק יש אותו. הקוראים לא מעוניין מנהיג ומומחה כמה נהדר אתה. עוד מידע על גולן טלקום ניתן למצוא באינטרנט. יש להם בעיה, הם הגיעו אל המאמר שלך בחיפוש אחר פתרון. הימנע פרקטיקה זו בתיבת המשאבים שלך. 2 יצירת סקרנות. ישנם שני סוגים של תיבת המשאבים שאני אוהב עבור האפקטיביות שלה. הראשונה היא ליצור סקרנות.

לדוגמה: "האם אתה יודע כי הרוב המכריע של Networkers חדשים אינם חלים המתאים אסטרטגיות לפיתוח עסקים באינטרנט? אתה את אחד מהם? למד כיצד ליישם אסטרטגיות אפקטיביות שיעזרו לך בעסק MLM שלך… ". הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא ליצור את הבעיה, לתת לו לאחר מכן פתרון. ביטוח כי רבים מרגישים מוזר ללמוד כיצד ליישם אסטרטגיות אלה לעסק שלך לחץ על הקישור. 3. להשתמש סטטיסטיקה, שמובילה את הקורא. זוהי אפשרות אחרת שבה באפשרותך להשתמש בתיבה משאבים שלך וזה חזק מאוד. לדוגמה: "האם ידעת כי 97% של אנשים אשר משתמש חדש בשיווק רשתי, כשל, לנטוש את התעשייה הזו ב- 3 חודשים? למד כיצד לעבוד בשיווק רשתי בצורה מקצועית על-ידי החלת טכניקות שיובילו אתכם לקראת החופש הפיננסי שלך… ". קורה כאן קצת כמו במקרה הקודם. יצר את הבעיה ואנו אומרים לקורא שלנו בוודאי, אם התחיל בשיווק רשתי יהיה לך אפשרויות רבות של כשל והשארת ב- 3 חודשים. אך לאחר מכן אנו מציעים את הפתרון לבעיה זו, ללמוד טכניקות מביניהן שיגרום לך להצליח. זה לוקח קצת להתאמן, אתה צריך להמשיך ולנסות וריאציות, עד שתמצא את השילוב הטוב ביותר. זכור כי כל דבר לוקח זמן, ושום דבר לא קורה בן לילה לילה. לסיכום : לא עשה תיבת משאב מבוסס על ti, זכור כי זה יש להתבסס על הקורא שלך, יוצר סקרנות משתמשת סטטיסטיקה אשר משפיע על הקורא שלך. על ההצלחה שלך. דניס Antunez. ?