קטגוריות
כללי

למה אני בוחר הכנסה שיורית

למרבה ההפתעה, אנשים רבים, גם כמבוגרים, אין לי מושג מה הכנסה שיורית. הכנסה שיורית – זה תזרימי מזומנים להמשיך לבוא אליך במשך תקופה ארוכה של זמן העבודה שעשית פעם אחת. כמה הסובבים אותך יכולים להתפאר של תמונה כזו? אני בטוח שאין. אמנם כמעט כל אחד מאיתנו בצעירותו חלם כי יבוא יום שבו תהיה לנו להפעיל את הכסף שלנו או את העסק שלנו, בעוד אנחנו יכולים להירגע. במהלך חיי רוב האנשים רגילים, הם משלמים יותר ממה שהם הרוויחו. סטריאוטיפ זה מספק עבודה לפי שעה. יש אישר שער, שעבדת שעה – אתם משלמים את הסכום. עבד 10 שעות ביום – אתה מקבל 10 הימורים.

עבד טוב – הבוס יכול לזרוק בונוס. שיטה זו נקראת הכנסה ליניארי. שכבות ההכנסה ניתן להשוות עם את חפירה. ברגע שאנו מפסיקים לחפור, אנחנו מוצאים את עצמנו בחובות בגלל הצרכים שלנו, חוץ מאיתנו, מסיבה כלשהי אף אחד לא יכול לשלם. זה יש להפעיל כמו סנאי בכלוב, כדי לא ליפול ואף איכשהו לצוף. שיעור השוק שלך תלויה הערך שלך כעובד.

לאחר ניסיון נוסף מכתב המלצה, אתה יכול לבקש העלאת הריבית. בוגרי אחרונים חינוך, אתה לא יכול להרוויח 5 $ לשעה, אבל, נניח, 30 $, אך עדיין, הכנסה זו היא ליניארית. מי לשנות את הזמן בשביל כסף, יש שתי בעיות מובנות. הראשון מתברר בתקופות של קשיים וכישלונות. בריאות גיל, תחרות מצד מנוסים יותר או פחות – היא משהו שיכול לשלול אדם בעל הכנסה ליניארי ביום אחד. הבעיה ההכנסה הליניארי – חשיפה של זה. ברגע שאין לך את הזמן, בריאות או כוח ברגע השינוי של המעביד מטרות, אתה כבר לא צריך את זה. הבעיה השנייה היא גלוי פחות, אך עמוקה יותר: רוב האנשים שבוחרים במודל ליניארי של הדור הכנסה הם nesamorealizovavshimisya. מעסיק מחליט עבור הכפופים לו מתי, איפה, איפה, וכמה. המעסיק מצליח עובדיה משפיע על חייו של אדם, את השימוש בו למטרות שלהם. בחירת מודל אחר ליצירת הכנסות, במודל בפרט השיורי הכנסה, הרבה אנשים יוכלו להחליט בעצמם מה הם עושים, איך ליישם את עצמם, במה להשקיע. הכנסה שיורית ניתן להשוות עם מסוע, אשר פועלת גם ללא מעורבות ישירה שלנו. תשאל כל האיש שהפך עשיר, מה הוא חושב על ההכנסה הליניארי. ואתה תשמע משהו כזה: "הכנסה ליניארי – הדרך הקשה ביותר לעושר, וזו לא הדרך שלי …"