קטגוריות
כללי

כתיבת קורות חיים

קורות החיים שלך איש הקשר הראשון עם החברה וכי יש לבצע ההזמנה. אז בואו שהארגומנטים של autosale!. כאשר אתה כותב קורות החיים שלך, אמפתיה תרגול, (לשים את עצמך במקום המאמן או את המחלקה של RR.HH). הוא חושב כי לאדם שקורא את קורות החיים שלך צריך לראות מאות קורות חיים חלק יותר שלך, אז הרגש מעט זמן כדי לבצע הקריאה הראשונה של אלה, שדרכו זיהוי מילות מפתח. מילות מפתח אלה מציינים את היכולות שלך, ניסיון, ולכן היא מוצגת בערכים שלך, המאפשר יודע שאתה מחפש ואופטימיזציה של הקריאות של קורות החיים שלך. כיצד לכתוב קורות חיים?. דומה לאות היא משתמשת בתבניות רגילה, A4, נייר לבן, דיו שחור.עכשיו זה הזמן למכור לך; ממנף את החזרות ¢ â Ocasia ש, והאמת, לא לבזבז זמן לאף אחד, כי רק תסגור לך דלתות בעתיד. â ¢ משנה קורות החיים שלך, לעדכן אותה ולשנות אותה הצעה ספציפית של עבודה.

â ¢ יודע תמציתי וברור, לא על-ידי שליחת קורות חיים של עם דפים רבים, יש יותר אפשרויות. חשוב ליצור סכימה לוגי של קורות חיים שלך, כמו הבאים שלהלן: א. פרטים אישיים: שם משפחה, שם, לאום, תאריך ומקום לידה, מצב משפחתי, ילדים, מספר מזהה או דרכון בתוקף, מלא פרטים על מקום, מקום מגורים נוכחי, כל האפשר טלפונים ליצירת קשר, דואר אלקטרוני, צילום סוג כרטיס עם מראה מסודר, סוגים של נהיגה ורישיון רכב. מעניין גם לציין אם אתה מוכן ניידות גיאוגרפית. מטרות מקצועיות B: לבחור מילים כראוי, היא בורחת מ מאוד נדושים, אתה מטיל מדי. בשורות אחת או שתיים המאמן צריך להיות מושג ברור את שאיפות מקצועיות. סעיף זה חשוב מאוד.

נציץ אקדמיים N c.-Formacia: כותב כותרות, דיפלומות בלי לשכוח תאריכים במרכזי האימון. (ד) ניסיון: אחרי סדר כרונולוגי אשר ביצעת בעבר. דמי יש כבוש, כותב השם של החברות שבו אתה desempeñaste אותם, תפקידים ותחומי אחריות בבירור, שהניחה את התאריכים של כל גבוה נמוך, את סיבת השינוי. אם יצרת כבר אימון חוזים או מענקים גם חשוב לתת להם לדעת. שפות E: כתוב בבירור השפות אתה יודע על-ידי הגדרת הרמה של הדקדוק ושל אורלי יש לך. חשוב גם אם יש לך כל תואר רשמי הוא יודע. עיתוי קבלת וקוסטה ריקה F: אתה צריך לסמן את מיומנויות מחשב להשתלט, קשורים כדי לבחור ההודעה שאליה. לציין אותם על-ידי חבילות תוכנה: Office, Autocad, Matlab, וכו ', או באמצעות תכניות ספציפיות. נתונים אחרים ז. עניין s: 90% של קורות חיים, תוכל בדרך כלל לקרוא דברים כגון; אני רוצה לקרוא, לעשות ספורט, ללכת לקולנוע, לצאת עם חברים, ליהנות מחברתם של המשפחה שלי, ועוד שהבוררים הם חסרי תועלת מידע זה אלא אם אתה זקוק למידע: לקרוא ספרות קשורות עם פוסט או ספורט בהן אתה מצטיין. אם ההודעה, (לעתים רחוקות לעשות), לשאול אותך כי אתה acompañaras ל CV סוגים אחרים של תיעוד, כמו תעודות, מכתבים מחברות בו עבדת בעבר, וכו ' לקבל בפורמט A4, אם לא כדי להכין אותו לקחת את זה היום של הראיון. כשאבי אדם, שווה לשניים. מאת: אלכסנדר Monsegur אחראי אינטרנט ושיווק באינטרנט. S תה-Cegos, דרום אמריקה