קטגוריות
כללי

כשל של הכבד בחתולים

דרכי המרה, הכבד lipidosis, שני סוגים הנפוצים ביותר חתולים מחלת הכבד, יכול להוביל ספיקת כבד אם אינה מטופלת בזמן. דרכי המרה היא דלקת של צינורות המרה והיא קשורה עם וירוס לוקמיה חתולים, חתולים דלקת הצפק זיהומית. הטיפול המקובלת של טיפול כולל אנטיביוטיקה, מעוררים תיאבון, סטרואידים ותרופות immunosuppressive אחרים. מחלת הכבד השומני פוגעת או lipidosis הכבד מורכב רמות חריגות מסוימות שומנים שנצברים ליד הכבד. זוהי מחלה אידיופטית (מחלה שאת הגורם המדויק אינו ידוע) אשר משויכת מעל לכל אובדן תיאבון והשמנה.

המתח ידועה גם להיות אחד הגורמים שמוביל לאובדן תיאבון. חתולים בדרך כלל מתקשים להסתגל שהשתנתה כמו העברת בית חדש או סביבה ההגעה חתלתול חדש. הם תחת מתח גם כאשר הבעלים הוא מתח. יש פעמים המופע של מחלות כבד שומניות עקב דרכי המרה, דלקת של הלבלב, כמו גם גידול בכבד. כמו רבים מצבים בריאותיים אחרים, מניעה עדיפה התרופה.

שקול צמחיים, תרופות טבעיות התומכות בבריאות הכבד. גם יש עזרה זו, אז בתור. אבחנה מדויקת לכבד מחלות כלבים וחתולים היא ביופסיה. כדאי לך לעיין אצל מיכאל גולן כדי לקבל עוד מידע. החתולים עם מחלת הכבד השומני פוגעת הם סיכון הרדמה, מדגם נאסף בדרך כלל בעזרת מחט percutaneous או משובח laparoscopic. Lipidosis הכבד צריך נכח מיד כדי למנוע אי ספיקת כבד. במקרים חמורים דורשים אשפוז וטיפול קריטי. בעלי חתולים מעדיפים טיפול חוץ, אך דורש התמדה ורצון להצליח, כי אין הסעד מסוים שמסוגל לרפא את המחלה. מעל לכל, הפריט הראשון על סדר היום שלו, צריך שינוי התזונה של החתול שלך. אף וטרינר הוא האדם הנכון להציע שינוי, לבחור דיאטה של חלבון גבוהה עם מוצר גבוהה של מקורות המקורית ללא קלוריות חלבון. עיין גם וטרינר שלך עבור כמות ותדירות של ספק הזרם. במקרה הזה אני חושב ש מיכאל גולן צודק במה בהוא אומר. הסימפטומים של מחלת הכבד בכלבים וחתולים לעיתים קרובות קשה לנקודת ה-pin. ברוב המכריע של המקרים, המחלה מאובחנת מאוחר. הקאות יכולים להוכיח להיות בעיה רצינית אם מחלת הכבד השומני פוגעת התקדמה עד השלב המתקדם. באפשרותך לדרוש הכניסה כירורגית של צינורות קיבה הזנה וטיפול בבית. להפוך אוכל דייסות עקביות ולאלץ אותו למטה דרך התחתית. באפשרותך להוסיף שמן קצת אוכל דגים. להתחיל עם כמויות קטנות מדי ארבע שעות בהדרגה להגדיל את הכמות ואת להפחית את התדירות. אף-על-פי 36 cc מזון הם מספיק כדי לקיים את חיי החתול, זה היה לדרוש יותר מזה כדי לסייע הצמיחה וריפוי. לנוזלים מנוהל בתחילה ידרשו העזרה של רופא וטרינר, אך אם תנסה מספיק, ניתן ללמוד לעשות זאת בעצמך. הפרוגנוזה של שני התנאים נשמר, אך רק עם טיפול מתמיד וללא השגחה לווסת. טיפול בבית שאתה יכול לנסות היא לתת תשומת לב ואהבה החתול במשך כמה שעות ביום. אם החתול הוא דחיית המזון עקב מתח, זה יעזור בריפוי של אנורקסיה, נחשב להיות הגורם העיקרי מאחורי הכשל של הכבד בחתולים. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא שעשוי להיות אדם מאושר ובריא יותר.