קטגוריות
כללי

כרטיס אשראי השמנה: איך לזהות אותם במעשה!

מגיעים אל הדוא ל שלך חתיכת מדהים של דואר אחר כמה "חיפוש" בנק בטענה כי בעבר אושר עבור כרטיס אשראי מסטרקארד או ויזה. כמובן, אין צורך יש קרדיט. יכול אפילו להיות רע אשראי או רק נוכח פשיטת רגל או אפילו להתייחס כאל "עליך". זה לא משנה, כי חברות אלה רוצה לתת הזדמנות שניה! חברות אלו רוצה להיות קל לך לקבל כרטיס אשראי, מאז הם רק רוצה את הכסף שלך! איך זה עובד הדבר היא כי עליך לשלוח $35 לקבל יישום זה נותן לך שם, רשימה של כתובות הבנקים מוכנים לתת לך כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד ללא כל סוג של אישור אשראי. זהו מחיר גבוה כדי לשלם עבור גיליון נייר, אתה לא חושב? ההוראות המגיעות עם היישום יאפשר לך לדעת איך המערכת עובדת. עליך לפתוח חשבון הבנק לאחר הבנק לאשר לך. הדבר הנעלה שבכוחה! נראה שהם כדי שאת זכית כמה תחרות או משהו כזה, אנשים מרגישים "גם בתוך" מישהו אישר אותם. אבל זה לא הכל.

הסכום המינימלי שבו עליך להפקיד 200 דולר, אבל ייתכן להפקיד ככל שתרצה. בתמורה, אתה מקבל כרטיס אשראי מסטרקארד או ויזה עם תקרת אשראי עד הסכום הופקד. AWOW! Aque כבוד גדול! זה אינו הפסקה! אתה חושב על זה. לעשות אם זר נתן לו 200 דולר כדי לשמור אותו עד שישי אין לך להרגיש בטוחה לתת להם הלוואה 200 דולר? הייתי אומר שזה משלך כסף שיש לך. אם כברירת מחדל, הכמות אתה צריך לפרוע את ההלוואה. לחץ כאן אביחי מנדלבליט ומצא עוד . נפש מעוותת יש $200 מ אתה צורך, נותן לך קרדיט 200 דולר מכיסו, יותר שהם תשלום הריבית האסטרונומי רק כדי לקחת את הכסף מחוץ ידך ולהחזיר אותה אליך.

זה מטורף! כמובן, כדי להילחם הטירוף הזה, בנקים גדולים, תביעה מעולה כדי לסייע בפתרון בדו ח האשראי שלך. הם אומרים שאם שמירה על תשלומים בדרך הנכונה, מידע זה ידווחו ללשכת אשראי. כן, ברור! כאשר מעטפת בשם הלשכה אשראי כדי לוודא האשראי שלהם עבור כרטיס אשראי של גז, הדו ח מראה עליך הלוואות 47 פשיטת רגל. עם זאת, אין חברה שעושה תשלומים בזמן. עניין גדול. אתה לא חושב כי שאר שלך רע האשראי, יישאר גורם מכריע בהחלטה הסופית של המעטפת. תהמר דולר התחתון! צפה בפריט זה: הבנק מרוויח כסף על פי האינטרס של ההפקדה שלך. הבנק גם מרוויח כסף טעינה עניין 18% של 22% עבור הזכות להשתמש מאסטרכארד או ויזה. בנוסף שהבנק מבטיח את הכסף שלך, כי אם לא תשלם בזמן, לקבל הכסף מחשבון הבנק שנפתח עם אותם יחד עם כל עניין כי יש לצבור. למה אתה רוצה מישהו עם פיקדון $200 בכרטיס האשראי עם מגבלה של 200 דולר? אם יש לך 200 דולר הם רוצים לקנות פריט עבור $200, לצאת ולקנות אותו. בדרך זו, באפשרותך לנעול הבעלים, של החבית וערכים. אין עניין, ללא תשלום, ללא בעיות! בנוסף, לא תצטרך לשלם הנשמה שלך לחברה – לדבר מחלקת חנות. הקרדיט הוא כמובן דבר נפלא אם להשתמש בחוכמה. אני מכיר אנשים גובים 100 דולר בתחילת החודש להשתמש זה 100 דולר כדי לנצח 300 דולר. זהו כסף חינם למשך 30 יום. לאחר מכן, כאשר היתרה בחשבון מיד שילם במשרה מלאה ו לצאת עם $200 לטובה. או מה את האגדי ישיר שיווק "ט. Harv Eker" מיליונר, שהשתמשו שכרטיס האשראי שלו לקנות עסק "כמעט פשיטת רגל" על-ידי $2000.? בתוך שנה, הפכו עסקים בסביבת חברה מליוני דולרים של דולרים. זהו מודיעין! מצד שני, אשראי נדרש גם בנסיבות מסוימות להקמתה של השפעה. אתה לא יכול לקרוא לפי סדר טלפון אלא אם יהיה מחויב רכישת כרטיס האשראי שלך. זה מעכב קבלת האובייקטים שברצונך כעת. אני מניח שלו bumer עבור אנשים מסוימים עם כרטיס אשראי. זכויות יוצרים e אנדרה Vas דירקטו של אשראי-Card.com, כל הזכויות שמורות. כאן הוא משאב גדול ללא תשלום עם כל מה שעליך לדעת אודות אשראי / החוב, כרטיס אשראי, וניהול היישום הטוב ביותר: = =