קטגוריות
כללי

כמה זמן לוקח לקבל את מה שאתה מבקש?

שאלה תכופים, כמה זמן זה יקח ולתת ביטוי הרצון שלי? אין זמן, הכל תלוי בך. לכל אחד מאיתנו יש זמנים שונים. בזמן שאתה לוקח זה הזמן לוקח לך לשחרר את ההתנגדות. הרצון משוואת ההתנגדות = ביטוי ההתנגדות רק מחשבות ממצא חינם שגורמים לך להרגיש טוב יותר. כאשר אנו רוצים משהו אינה מתרחשת באופן כללי אנחנו להיכנס ÿPor מה קורה? השאלה נפוצה היא Ÿque אני עושה לא בסדר? התחושה שגורמים אלה שאלות משם יותר ויותר של להרגיש הרטט של אנרגיה טובה שעליך להפוך את הרצון להפגין. לפעמים אנחנו מתחילים עם אנרגיה ושמחה, ככל שחולף הזמן שהופכת השמחה ספק, לחקור את ארה ב משם בכל פעם על הרצון שלנו. לדעת מה לקח להפגין את מה שאנחנו רוצים, עלינו לשאול Ÿcomo שאני מרגישה לגבי הרצון שלי? השאלה הזאת ייתן לנו את התשובה.

בזמן הזה שאנחנו מוותרים? כרגע אנו מנסים לצאת הדיכאון שגורם לנו לא יש את הרצון, כפי שלמדנו שיש לנו יש תנודות טוב שאנחנו מתכוונים לפתע ללכת מדיכאון אופטימיות, אושר, עד כדי כך לא טבעי, כפי שזה יעשה צעד אחר צעד, כאשר אנו חשים שאין אנחנו יותר מדוכא ומתוסכלת מאשר לפני, אנחנו מוותרים. השינוי הרטט חייבת להיות הדרגתית, שלב אחר שלב. אנחנו צריכים ללכת לחפש מחשבות שגורמים לנו להרגיש טוב יותר קצת. אם אתה נמצא בתקופה של חוסר כלכלי, בלי עבודה, בלי כסף כדי לפרנס את משפחתו, זה הגיוני גם אם שמת לחזור. אני millonarioa millonarioa אני, זה לא צוין כי התחושה שלך אינם מתנגשים עם השער היל. אם זה המצב, דיכאון ודיכאון מגיע עד הזעם לא מקבל מה שאתה רוצה, הכעס אותך האנרכיסט וטיפוס כי אלה בצעד יותר, אם אתה חושב ברגעים של חייך שבו באת המצב דומה, זה ייתן לך תקווה ועידוד, כי כבר עשיתי את זה פעם אחת, אתה כבר ב הרטט רמת מביא אותך קרוב יותר את רצונך, אם מתחילים לאשש, אני יכול לצאת מהמצב הזה, אני השגתי את זה לפני כן, puedoa את הרגשות שלך כבר הולך בכיוון הנכון.

אז זה רק עניין של זמן שמוביל לכל ללכת במעלה המדרגות של הסולם רגשית. כל אחד יכול לעשות את זה, אבל כמו בכל המדרגות, אנחנו צריכים להתחיל בצעד הראשון. כל יום חושב ומרגיש, אתם תוכלו למצוא טיפוס המדרגות, הביטוי של הרצון שלך כדי למשוך אליך. כי גאון אומר תמיד שאת הרצונות שלך אתה ordenesa בשלב זה, להחליף לפי מה שאתה מרגיש שהיקום הורה הביטוי של הרצון שלך.