קטגוריות
כללי

כיצד ללכת לקניות עם ילדים בלי למות בניסיון

עם לוחות זמנים שלנו כל כך עמוס ונגיש, זמן קצר זמין, לפעמים אנו מתקשים למצוא את הנישה של קניות. אם לעיל, אנו מלווים על ידי ילדים, המצב עדיין עלול לסבך יותר. אני אתן לך טריקים אזור קניות עם ילדים צעירים עם חיוך, ניצול הזמן להשתעשע. נסה לעבור לאזור בו יש מספר מפעלים אתה מעוניין יחד לנצל את הזמן הזה. Revises תזמון חנויות, להסתכל עליה באינטרנט או להתקשר לחנויות. עם המידע הזה obtengasa לקבל מפה, ללמד את הילדים שלך. אז אתה יודע כמה חנויות ילך, ובאיזה סדר, כמה זמן יהיה.

אם אתה רוכש מוצר כלשהו באינטרנט, לעשות את זה. אם אתה מוצא את זה זול יותר, כדאי לקנות מחנות מקוונת, כך שלא תצטרך לקחת הרכב, אוטובוס או צורך תור ולקבל בנוחות לפנייתך בביתך או במקום שבו כבר הצהיר בעת ביצוע ההזמנה. לתת להם לאכול לפני לצאת מהבית כי מעבר tambiena וחדר אמבטיה הרביעית. אז רמת האנרגיה של כולם יהיה גבוה, לפחות עבור זמן מה אתה יכול להקדיש עצמך כדי לקנות. להביא חטיפים או חטיפים בריאים מסוימים בתיק למקרה. עם שני ילדים צעירים של 6 ל-4 שנים אני לא שוכח את בקבוק המים, את zumitos עם שקית עם אגוזים ופירות, תאנים יבשים, צימוקים או שזיפים. חלופה טובה גם הם פרי כגון תפוח או בננה.

היא כרוכה ילדים קניות. שאל אותם כדי לסייע לך למצוא בגד מסוים, אתה מוצא את התור הקצר ביותר או כל דבר אחר שעולה על דעתך. אתגרים והרפתקאות כמו ילדים. באפשרותך להציע פרס קטן אם ההתנהגות שלהם כבר טוב לקניות. הם יכולים להיות על פי כמה קרקרים, ספר קטן או פרס כמו שהם. עם תקופה זו של כל כך הרבה רכישות, עצות אלה יאפשר לך לארגן, לתזמן אותם טוב יותר להבטיח כי הילדים שלנו בני ברית שקעים אלה. Mercier עששת, יועץ של התמונה ואת המאמן מלמד אותך שלח טכניקות ולשפר את הסגנון האישי שלך. אם ברצונך להציג מושלמת תמונה של שניהם בחיים שלך אישי ומקצועי, ללמוד לטפל עבורך ולחסוך כסף לבקר עכשיו או karysabeauty. com כדי לקבל עוד עצות חינם ולקבל מתנה ספר אלקטרוני של סטיילינג.