קטגוריות
כללי

כיצד ליצור מסיכות טבעי

מסיכות תוצרת בית הן שיטה אידיאלית עבור נשים שרוצים יפאר את הפנים עם תוצאות אפקטיביות באמת בדרך לא יקר בכלל. למה להוציא הרבה כסף על קרמים וקוסמטיקה אחרים אשר בסופו של דבר להיות קטלנית, אם אפשר לפתח משלך מוצרי קוסמטיקה טבעיים ומסיכות תוצרת בית להסתכל pieldeslumbrante. מסיכות משמשים moisturize, להזין, exfoliate, moisturize העור, כמו גם הם מהווים ככמה בנות הברית מעולה במאבק נגד אקנה, קומודונים שחורים, נקודות. כמו כן, כמה מסיכות יכול לשמש גם כדי epilating, דרך, אקולוגית קל וזול. לאחר מכן נציע מתכונים מעשיים מאוד כך אתה עצמך לפתח שונים מסיכות תוצרת בית, יהיה נכון ל יפי הפנים שלך, שלא לדבר כי הם יתרום באופן משמעותי גם טיפול את הארנק. ?סאונה המזרחי: לרתוח ליטר אחד של מים, לערבב עם לבנדר, רוזמרין, תימין, מרווה.

מעמד אפשר לכסות על שלוש דקות הכנה.

להירגע, יש את הראש מעל אדים יוכלו לקלוט אותו. הוא עושה זאת במשך 5 דקות בקירוב, לראות כיצד נקיים את נקבוביות. ?מסיכת דבש, שקדים: מערבבים שתי כפות יוגורט, שני שקדים מחץ בקערה. היא משלבת שתי כפיות דבש, שתיים של שמן אתרי לבנדר. היא משלבת את כל החומרים, להחיל את ההכנה על הפנים.

הוא מעסה בעדינות, להשאיר אותו על כמה דקות, המסכה. העור יהיה רך מאוד.

?קרם האקנה: boils ליטר של חומץ והוא כולל מספר רצועות עור של פרי הדר. להוסיף פרחים ריחניים בחירה אישית, מאפשרים macerate את התערובת במשך 15 ימים בלי אור לך. כתוצאה מכך תוכל לקבל קרם רב עוצמה יעילה מאוד נגד אקנה, עור גירויים. ?מסכת הזנה: במעלית של חלמון הביצה ומערבבים עם כף שמן זית, נבט חיטה. באפשרותך להחיל את המסכה על הפנים, להשאיר אותו לפעול למשך 10 דקות ולקבל כתוצאה מכך העור רך, hydrated, חינם של המחבר המקורי של קמטים, מקור המאמר