קטגוריות
כללי

כיצד להתמודד עם המצב

טיפה של דבש ציד זבובים יותר מאשר גלון של hiela א. לינקולן דיונים הם ביטויים להתעורר בכל עת המגלה מחלוקת, ייחום קורה שאנחנו חייבים להיות ערניים, מוכן להתמודד על מנת למנוע השלכות גדולה יותר להשפיע על מדיום לנו אפילו פיזית. אנו יכול לא לתת רגשות, דחפים מניפסט בחופשיות, לנקוט בצעד בדיונים כי לא מאוזן ההתנהגות שלנו, מאיימים על האישיות שלנו, להפר את כללי ההתנהגות. אנו צריכים לדעת את פניה עם איזון, חוכמה, מיומנות של המצב ולהימנע תוצאה גדולה. דניאל קרנגי פונה אלינו בנושא זה, כדי לספק לנו כמה הצעות שאנו רואים חשוב להזכיר אותו אל לוח מתעניין בנושא זה, כך הוא מייצג את התרומה שלך, מאפשר לנו להבין איך להתמודד עם העובדה והיקף. לנו מספרת חוויה בפועל של איך להתקדם בדיון, וכך יכול למנוע את זה בצורה הנוחה ביותר עבור שני הצדדים. למד בדרך זו להימנע דיונים. a.

מציין, אם דנו לך להילחם זה סותר, יכול לפעמים להשיג ניצחון, אבל זה יהיה ניצחון ריקון, כי לעולם לא תקבל את רצון טוב לחשוב היריב על זה ואז אתה מעדיף? יש ניצחון של אקדמאים, תיאטרון או רצון טוב של אדם. לעתים רחוקות מאוד תקבל שני דברים. כדי למנוע מחלוקת הופך דיון לקבל הסכמה mistrusted שלו אינסטינקטיבית ההדפסה בדוק תחילה את הדמות שלך תחילה הקשב מראה כי תחומי הסכם להיות כנה נא להציג את ההצעות הבאות ואת התוצאות יהיו נוחים: הדרך היחידה לנצח ארגומנט היא להימנע ממנה. זהו כספת אמצעי לכבוש אויבים וכיצד ניתן למנוע אותו אנשים סותרת לדעת אפילו מעשה רשע זה מאז אדם זה יאבד את הגאווה. אם אתה הולך להפגין משהו לא יודע אף אחד לא עושה את זה עם מיומנות כזה כי כל אחד חושב כי הוא עושה. אם הם אנשים שני עובדים, תבחין כי שפופרת שלו שותף שגיאה אתה אומר (אני חושב שאני טועה. ביקורת אחרים (זמן ב זה ראה מושגת דרך שלך pacifica שגיאה דרך חבר וללא דיון) במילים אחרות אין צורך לדון עם הלקוח, בן זוגו או עם היריב. לא אומרים אני טועה, לא לכעוס; שימושים ומגע הקטן של דיפלומטיה.

להפגין כבוד מדעותיהם של אחרים. לעולם לא יגיד אדם כי זה לא נכון. אם תעשה טעות להודות היא אם אנחנו יודעים שלנו השגיאה יוצג בכל מקרה לעשות לא הרבה יותר טוב לנצח הקדמי, מזהה אותו לבד? האין זה הרבה יותר קל להקשיב לביקורת של השפתיים שלנו זה צנזורה של השפתיים זר? כאשר אנו סיבה שאנחנו מנסים למשוך שוב את מגע אחרים עם דרכי החשיבה שלנו ואת כאשר אנו טועים להודות בכך במהירות, בהתלהבות את השגיאה. מגמה זו לא רק יפיקו תוצאות מדהימות. אז אם אתה מ- rub היא עוול להודות בכך בהדגשה ובמהירות. טיפה של דבש (התחל בצורה ידידותית) אל תשכח לקחת בחשבון, כי מסוימים הנישואין בסכסוכים וכו '., אם תגשים דיון, נכונה יותר, מומלץ הוא לקחת העצמי יוזמה ולהתחיל עם פרנדלי מחוות כל כך כל כך להרגיע את הסכסוך בצורה נאותה. א. קרנגי, אינו נותן לדוגמה כמו זו של ג'ון ד Rockfeller מי צינור הפנים hulegistas מפעל של המאפיין שלו אבל רוקפלר לא להתחיל באגרסיביות להפך החלה לדבר איתם לגבי חברים והסתיימה כמו חברים. בהחלט, אם זה הוחלט על אחרים לקבלת הטבות כל תשכח מה אומר לנו: לא כדי לבקר את ולא מגנים או להתלונן להדגים e הערכה כנה ואמיתית להתעורר באחרים רצון בהתרגשות עניין בכנות השני Sonreir זכור כי לכל אחד, השם שלה הוא נשמע מתוק והחשוב ביותר בשפה כלשהי להיות מאזין טוב. לעודד אחרים מדברים על עצמם להפוך את אחרים אדם להרגיש חשוב ועושה את זה בכנות * הפניות: דפי אינטרנט הערות והערות של weba של פרופסור של התנהגות ארגונית, לתארים מתקדמים 's איכות ויעילות, פונה UC, קרלוס Mora 2003 מהנדס א. תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM); UC. לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור השכלה וחוקרת UC פונה האזור לתואר שני. רכז תכנית של לתארים מתקדמים איכות ויעילות, פרצופים, UC יועץ ניהולי – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC