קטגוריות
כללי

כיצד להסיר צבע לשיער

כיצד להסיר צבע שיער המיועדת עבור …, צבע, שינוי צבע, לשנות דברים. והופכת אותו – היטב. הבעיה מגיע כאשר הוא נכנס מקומות שבהם אינך מעוניין – את הפנים או בגדים או שטיח. לחלופין, להחליט מה צבע "למות עבור" זה עתה. יש מספר מוצרים מסחריים כדי להסיר משחק של שיער, ובית שיקויים ותהליכים מסוימים. תיקון צבע על-ידי Jheri רדינג נועד להסיר שערות לא רצויות permant צבע, מאפשרת לך לשלוט בשימוש בתחומים ספציפיים תיקון צבע, או תיקוני צבע סה כ או קלה. זאפ צבע loreal מנקה בעדינות את כל haircolor קבוע.

אידיאלי עבור תיקון צבע, ביעור תוצאות כהה, בוציים, מעורב של צללים או את הצבע של הבניין. השאר שיער מוכן לחידוש מיידי של צביעה. Loreal Effasol צבע אקולוגי לבה קבוע haircolor, לצאת מוכן לצבוע מחדש את השיער. ניתן להשתמש עם מים או מפתח. פאנקי ג'רום ראסל פאנק ביטול הצבע הוא קל לשימוש כתמי ג'ל לניקוי צבע השיער של העור. רו מגע נקי היא נוסחה מתון הסרת השיער טיפוח עור והקרקפת. מסיר צבע שיער עודף בסופי שבוע, מסייעת להסיר כתמים בגדים.

תרופות הבית: טיפול בשמן חם, חשיפה מים, שמפו, לכה השיער לדהות בהדרגה צבע שיער. כדי למחוק את החלק האחרון של שאריות או כתם בתוך שיערה (או מיד לקבל צבע) הם קבוצה קטנה של תערובת אקונומיקה ויש להוסיף 2 כפות של שמפו או פחות בגביע. שמערבבים אותה. לחפוף את השיער עם תערובת זו, "עיסוי כשהמקבל" שיער. השורשים, בדרך של עבודה הסיום ולאחר מכן גיבוי. אתה אמור לראות את צבע נעלמים לנגד עיניהם. צבע לשיער שחור הוא מקרה מיוחד. קשה מאוד להסיר לחלוטין, צבעה את שיער שיער שחור במיוחד אם הוא קבוע. מומלץ לתת אותו לגדול, לא להלבין אותו. עם כימיקלים עבור הלבנת שיער נזק זה יכול להיות כל כך דק, גמישה זה יוצא במסרק שלו. באותו אופן, אם כתמים החל צבע לשיער שחור בד או עור. הטוב ביותר הוא דרך להימנע כי הכתם במקום הראשון על-ידי החלת פטרוליום ג'לי סביב קו דק לפני צביעת. אם כתמים מצבע שחור שיער מן הבד ולאחר מכן שימוש דטרגנט ומים במהירות – רעיון טוב ומהמטבח המקומי של דרך אחרת ייתכן שתידרש. כתמי צבע שיער שחור ניתן להסיר על-ידי rub אפר סיגריות על העור ויטראז'ים, להרטיב את חלב הכדורים של כותנה שימי על האזור ויטראז'ים, שפשף WD-40 או אפילו ציפורניים ציפורניים אקולוגי או תרסיס שיער. ג'ני דרייק יש עניין בריאים החיים החיים במלואה. המועצה וכתבים שלך זמינים להורדה חינם על שלהם