קטגוריות
כללי

כוח רצון

כל דבר לעשות למענכם, תתקבל בברכה. או להתחיל דיאטה, הצטרפות חדר כושר, להפעיל כמה סוגים של יוגה, אירובי, etc.a ¦ הם כל יוזמות טוב, מאוד מועיל לבריאות שלך. הבעיה היא לא להתחיל סוג כלשהו של פעילות אשר לבטח להביא תועלת לך, הבעיה היא לסיים את מה שהתחלת. אנשים רבים מתחילים פעילות עם להוט להגיע לגמר, אבל בסופו של דבר הולך לאבד את מצב הרוח לנטוש לגמרי, משאיר רק cona ¦una תחושה של כישלון עבור לא נתקל השיג את מטרתו. כוח הרצון הוא הגורם הקובע לצורך הרזיה. האדם נקבע כדי ללכת עד הסוף עם תוכניתו של פעולה, יקבל ללא ספק את מטרתו. יש תביעה שאני באמת אוהב, יכול לסייע לך כאשר אתה מפעיל את פעילות כדי לרדת במשקל, הוא כדלקמן: שאני יכול להיות מה שאתה רוצה יחזור על זה הטיעון עד אותו הפנימו במוחו, זה יעזור לך במובן זה הם יתנו לו כוח להמשיך עד סוף המטרה.

הנרי פורד, מיליארדר יצרן הרכב הראשון בתחילת המאה ה-20, היה משפט זה היה נכון בזמנו, אשר נשארת בתוקף: הן אם אתה חושב שאתה יכול כאילו לא puedesa ¦estas ברצון cierto.a הוא מחשבתית, חולשה גם. לאחר מכן, מה עלינו לעשות כדי לפתח את כוח הרצון? הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לאשר: א. יש החלטתי ללכת עד הסוף שכל מה proponga.a יכול להתחיל להתאמן עם דברים קטנים, אשר אינן דורשות הרבה ¦esto esfuerzoa ייתן תחושה של ניצחון, הנחישות, לאט לאט, הסכום של אלה ניצחונות קטנים, אתם תחזקו כדי להיות מוכן להתמודד עם כל אתגר. כוח רצון יחד עם משמעת, יהפכו את המטרות שלהם קל יותר להשיג. כבר לא תהיה לך את המאבק הרגיל כדי לרדת במשקל, התהליך יהיה יותר מהנה בהחלט יקבל התחתון מה אתה מציע. לסיום אני רוצה לתת עדות חזקה מאוד: EIS ¦ (coloca su nombre) ¦ א.

קל להגיע שלי למשקל האידיאלי dea ¦â ¦Kg. א. מריו Moriani מריו Moriani הוא עורך-publicista, מנהל C.A. חלופי של חיי בית פרסום בונצואלה.