קטגוריות
כללי

טיפים של הארגון לאמהות שעובדים בבית

עובד בבית? נשמע טוב! אך כיצד לפתור היום של ניהול זמן ומרחב כאשר יש לנו ילדים קטנים? כאן לשתף עצות אלה שיש להם עבד לי יותר מ 5 שנים של עבודה מהבית עם הבן הצעיר שלי: 1. לשמור על אמת הציפיות.-אם אתה יודע את הילדים שלך, אתה יודע כי אתה יכול לא להגביל אותך במשך שעה בחדר לעבוד ללא הפרעות, ולא שואפים להשלים 8 שעות עבודה ביום, לשמור את כולם מרוצים. להציע יעדים מציאותיים יותר בהתאם לדרישות המצב והמשפחה שלך. עבודה יום במשך 3 או 4 שעות כבר מספיק לכל מי שעובד בבית, אבל זכרו כי שעות מדי יום עבודה גם orientated יכול להיות מקור הכנסה. חיפוש 2 שלך מייעד שטח של מקום העבודה, שבה אתה מרגיש נוח עם הבנים שלך. אין משרד, אך הוא פינה שבו תוכלו למצוא את כל החומרה העבודה שלך. לאמהות רבות בפינה הכי טוב שלו נובע בחדר או המטבח, ילדים יכולים להקדיש פעילויות אחרות בעוד אמא עסקאות. עד הבן שלי היה 3 או 4 שנים, עבודה בגובה הרצפה איפשר לי יותר זמן בלי הפסקות, שכן הוא כנראה הרגיש קרוב ונגיש.

תכנית 3.-מגישה מה יש שעות של עבודה אם אתה desperdicias הוא מענה שולחת או גלישה ברשתות חברתיות? בסוף היום אתה עייף, כבר נכשלה להגדיל את ההכנסה שלך, אלא אם כן פעילויות אלה הם המפתח לעסק שלך. מצד שני, יש תוכנית פעולה עם מפורט עבור כל פעילות יום מאפשר שלך לשבת לעבוד עם מטרה לזכור. ההמלצה שלי היא להקדיש כמה שעות בשבוע כדי לתכנן את המטרות שלך, פירוט הפעילויות עבור כל יום. 4 עובד תקופות קצר.-בעת עבודה בסביבת ילדים, לא לבזבז יותר מ- 10 עד 20 דקות עד דאתו לדרוש את תשומת הלב שלך. להיות בבית, אם הם לא הילדים שלך סירים הם לצריבה או הטלפון. כדי להשיג להתקדם בעבודה שלך, הפעילויות שלך מחולק לחלקים כדי להשלים זמני קצר. שימוש בשעון עצר נותנת לי תוצאות טובות, מאז אני מגיע לעבודה מהר יותר וללא הפרעות.

לשאול את הילדים שלך כי אתה לא לשבור במהלך אלה 10 או 20 הדקות, כך שאתה יכול להיות איתם בפעם הבאה. 5 שיתוף הרבה זמן עם הילדים-הילדים זקוקים לנו בהווה, ורצון בעוד פחות זמן לבלות איתם יותר דרישה מאיתנו (אלא אם כן הם נמאס לעשות זאת, המצב המדאיגות). אל תשכח את הסיבות שלך לעבוד מהבית, לבלות עם הילדים שלך. הם הולכים להיות יותר רגוע משתפי פעולה כאשר הם להיות מרוצה לצרכיהם של הקובץ המצורף, וקשר עם אמו. 6 לגייס עזרה.-יש עסק מעל כרוך באינטרנט רשימה של פעילויות. לבחור אשר אתה אוהב ביותר אשר אתה יכול להשלים פחות זמן עם האיכות הטובה ביותר. להתרכז לעשות דברים שעבורם אתה טוב ואתה האצילה מה אפשרי. אם התקציב שלך הוא קצר, שקול לבצע חילופי או להקצות רק כמה משימות, אבל אל תעמיס אתה עם כל העבודה. באותה מידה, מטלות בית טיפול בילדים שלך ניתן להקצות או משותף עם שאר בני המשפחה. אמא לא יצטרך לפתור הכל! עבודה מהבית אפשרית, אפילו כאשר יש לנו ילדים קטנים. חפש את השטח, חלוקת הזמן המתאים לצרכיך, לבלות עם הילדים שלך, ותמיכה המתגייסים בתוך ומחוץ למשפחה. כאשר תחזור לראות, תבחין כל המחסומים כי עברתם. -אתה יכול למצוא עצות נוספות על ארגון לאמהות שעובדים בבית, ביקור הבלוג