קטגוריות
כללי

טיפים לאופטימיזציה של מנוע חיפוש

קידום אתרים במנועי חיפוש הוא עוד יותר gaininig משמעות. עכשיו זה כבר לא מספיק רק אתר אינטרנט מושך. האתר הטוב ביותר הוא חסר תועלת. אם לא נוטלים. על פי המחקרים הנוכחי, שני שלישים מהם להשתמש בהרבה מעל 90% של מנועי החיפוש משתמשים באופן קבוע. זה יהיה לא אופטימלית, מאז, יופיעו מילות מפתח רלוונטיות ככל האפשר תחת התוצאות בעשרת הראשונה? כפי יוצר אחד שמראש תבחין זה וצריך מה הגורמים? TechDivision סוכנות באינטרנט תחנת הרכבת העירונית רוזנהיימר משרתת מספר לקוחות ממגזרים שונים מאז 1997 בתחומי פעילותם באינטרנט.

דפי אינטרנט TYPO3 דינמי, חנות מקוונת, הסוכנות עוסקת בנושא קידום אתרים במנועי חיפוש במשך זמן רב. בעיקרון, אחד צריך לזכור כי עמדות העליון הם מציאותיים מאוד עם מאמץ סביר. גורם מכריע זה המצב תחרותי הגנרל והם נפוצים חיפוש מונחים נבחרים, קשה יותר עקב התחרות מוגברת, כדי למקם אזורי קבלה של רשימת התוצאות. החיפוש מחזיר, לדוגמה, כמעט 6 מיליון צפיות עבור קידום אתרים במנועי חיפוש. התוכנה המונח, זה עדיין תמציתי. כאן כדי להתחרות עם כמעט 1.7 מיליארד תוצאות חיפוש. המאמץ זמני ואת כספי עבור רשימה טובה של מילות מפתח כזה הוא עצום. איך כדאי שתמשיך, עדיין תוכלו ליהנות במנוע החיפוש מבעבע הלקוח מקור ההתחלה הנקודה היא תמיד טיפים מקיף אופטימיזציה למנועי חיפוש מוצלח והמחשבה דרך מחקר מילות מפתח.

בדיונים שלהם הם צריכים לכוון הנובע כללי ככל האפשר על נישה אקולוגית. קח את הזמן, הם לדבר עם חברים ומכרים, הם תסתכל על מתחרותיה, ולאחר מכן ליצור רשימה ראשונה של מילות מפתח רלוונטיות. אם אותך עכשיו על חיפוש מילות מפתח, הם זכרו כי רוב החיפושים מורכב שתיים או שלוש הברות. לדוגמה, אתה לפעול סוכנות קטנה ב Rosenheim. נקודת המוצא אז בהחלט גורם הסוכנות המונח. למרבה הצער, הם לא לבד עם זה מונח כללי מאוד, יותר מ-32 מיליון תוצאות החיפוש מוצגות. בנוסף היבט נוסף, אחד צריך לא להזניח. שנהיה כנים: בתור סוכנות קטנים, מקומיים, ההסתברות היא לקוח המבורג או ברלין על מסלול זה לזכות קטן יותר. מה היא קרובה יותר כדי להתאים את מונח החיפוש עם הסביבה המקומית, למשל סוכנות רוזנהיים. . הביטו, היא מתחרה רק עם מכות 400,000 חיפוש טובות יותר הסיכויים גבוהים כל כך שיהיה רשום בהתאם היטב. בנוסף, שוק היעד רלוונטי גם. שקול אילו שירותים ספציפיים שהם מציעים, איפה שוק היעד, באילו תנאים שהם יערכו חיפוש המתחרים שלהם. לבסוף, אחד בלבד: הבסיס של קידום אתרים במנועי חיפוש יש יחסית הרבה מה לעשות עם המדע. במקום זאת, זו מלאכה מוצק, לפעמים גם מאוד מהגידולים.