קטגוריות
כללי

טיפים כדי לעזור לילדים בתהליך פרידה או גירושין

אחד הנושאים העדינים ביותר, במסגרת תהליך של פירוק של בני הזוג נשוי הוא המצב בו יכול לפתח קשרים עם ילדים משותפים. במיוחד כאשר הם קטנים, יכול להיות מאוד מושפעת על ידי המצב החדש משפיע על המשפחה, לא הבנת היטב על ידי איזה אפיפיור או השד הם לא יותר לצידו כל הזמן. בצע מסוימת. עיקרי ההמלצות יכול לעזור לך הרבה בכל תקופה קשה, עושה את זה בשבילם את הדברים עשוי להיות קל יותר. -ראשית, אתה צריך לשמור קשר עם הקטנים שלך יחסים כנה ופתוח כדי שיהיו מספיק בטוחים כדי לשתף אתכם הספקות, והוא חרד המצב. .

זה לא פחות חשוב לך proporcionaras אותם סביבה בטוחה ואמינה איפה יכולתי להרגיש בנוח, גם אם אתה לא מתגוררים בבית שבו השתמשת כדי לעשות את זה עם בן זוגך. . זה צריכים לייצר לא טראומטי שינוי הכללים שעליהם. יכול להיות טעות לנסות למלא עם מתנות ותשומת לב ילדים לא להיות נלחצים, כאשר מה שאתה הכי צריך כרגע זה בדיוק שלך אהבה והבנה, ומעל הכל לדעת כי אתה תמיד הולך להיות שם, מה יכול… . תן להם להבין, אפילו אם זה נראה ברור, כי לא הייתה להם שום אשמה במה שקרה.

למרות שזה נשמע קלישאתי, המציאות היא כי ילדים רבים-כמה להאשים הנקודה היא פירוק של ההורים שלהם. -אל תאפשר את הילדים שלך. להיות מעורב בו את פוטנציאל קונפליקטים וסכסוכים עם שותפך לשעבר במהלך התהליך של פרידה או גירושין. שמור אותם הצידה הוא תמיד האפשרות הטובה ביותר. -? כמו. כן, ביחס לאמור לעיל, כדאי להימנע לדבר סרה על זה או לקוסקוס כאשר הם מראש. לילדים שני הורים הם לא פחות חשוב, צריך לדעת כי שום דבר לא הולך לשנות את זה. -יש איתם, אם הם היו מספיק הבוגרים, כאשר קביעת לוחות זמנים, העברות וסיורים. זה יהיה נוח כי השותף לשעבר שלך. ואתה ושוב אלה קיימות בעיות גמישות מספקת חייהם של הילדים שלך זה לא ברצינות disarranged. . זה קורה כל הזמן, ככל שאתה יכול איתם, אם אתה רואה אותן התנהגויות מוזרות, כעס או עצב ומלנכוליה, להתייעץ על זה עם איש מקצוע, למשל פסיכולוג.