קטגוריות
כללי

טיפול שפיכה מוקדמת

גברים רבים מחפשים את הטיפול הטוב ביותר עבור שפיכה מוקדמת בתוך האפשרויות השונות המוצעות על-ידי תרופות ומוצרים הנמצאים בשוק. חשוב לדעת האפשרויות השונות ולשלב אותן אז ב אשר רוב מתאים במקרה שלך. בתוך האפשרויות העיקריות של טיפולים עבור שפיכה מוקדמת, כי קיימים בשוק, לכלול את הטיפול המיני, שיטות פשוטות של עיכוב שפיכה, תרופות פסיכו-תרפיה. חשוב לזכור כי במקרים רבים משלבים חלק מייצרת לעיל את התוצאות הטובות ביותר אצל גברים. הטיפול המיני טיפולים אלה יכול להיות אישי או נתמך היטב על-ידי מומחים הרופאים חומרים.

במקרה של טיפולים אישיים, ביצעו כדוגמת מאוננת לזמן מה לפני ביצוע המעשה המיני. מצד שני מתבצעים ניתוחים עמוקים יותר של חקר מקרה בפגישות עם מומחה כך העצות של מקרה נתון. שיטות של עיכוב בתוך שיטות הידועים ביותר של עיכוב הן בטכניקה של ה א. apretona, תרגילים של השריר pubococcygeus (PC). השיטה הראשונה היא להחיל מעין אחיזה בקצה הפין, ברגע הגבר מרגיש כי שפיכה עומד להתרחש.

פתאום זה מפחית את הריגוש שבאדם. בשיטה השניה היא להכיר תרגיל שריר PC, כך אדם יכול לשלוט הפונקציה ejaculatory. פסקה זו תרופות מסוים דורש תשומת לב רבה, כי אמנם יש הרבה קרמים גלולות טוענים כי כדי לרפא את הבעיה, הרוב המכריע של מוצרים אלה אושרו על-ידי הממשל של תרופות ומזונות של ארצות הברית. זו הסיבה מדוע אני לא להתעמק הרבה לתוך הנושא, פשוט אתה יודע כי יש אפשרות זו. מצד שני במקרים מסוימים ייתכן שייקבעו נוגדי להפחית את האפקט הפסיכולוגי משפיע על גברים במהלך סקס. פסיכותרפיה אפשרות זו מכונה גם ייעוץ או טיפול פנים אל פנים, כולל נוכחות של רופא מומחה אשר מספק תמיכה וייעוץ הבריאות הפיזית והפסיכולוגית מבוסס על התנסויות האדם מחליט להודות אדם כזה. לפעמים להשתתף אלה הפעלות עם השותף שלך יכול להביא לתוצאות מאוד מועיל עבור שניהם. ברגע ניתחו את האפשרויות השונות, הוא החלטתו לקחת צעד לקראת חיים מינית ומקיף שמח ונעים יותר. זכור כי לא חייב להיות מתוסכל שאם אחד מהם לא כמו שרציתי, לכן תמיד יש אפשרויות נוספות שיכול לספק תוצאות חיוביות. מדריך טיפול שפיכה מוקדמת של גברים רבים לא לשתף את הרעיון של שיחה עם בן זוגך על הנושא, הרבה פחות עם צד שלישי כי זה אותם משפיל, טראומטי או פשוט לא נוח. בחירה טובה מאוד במקרים אלה הוא להתייעץ עם ספרים או מדריכים שיסייעו לך לפתור את הבעיה באופן אישי או עם בן זוגך. בתוך מגוון רחב של ספרים קיימים בשוק, חשוב למצוא אחד זה באמת ייתן לך פתרונות. אני ממליץ על הגדר באופן אישי EL, ספר זה מביא יחד כל את הטכניקות שהוזכרו לעיל ורבים אחרים. אם אתה רוצה לדעת יותר פרטים זה גואה A ואת התוכן שלה.