קטגוריות
כללי

חינוך פיננסי על פי הגיל הרך

חינוך האוצר על פי הגיל הרך לידידי אדולפו קונסטנטין Hilarios רמירס, מקור השראה עבור מאמר זה. על-ידי ארנסטו Pedroza משחק * מקסיקו היא מדינה של ניגודים. יש את כל המשאבים כדי להפוך הכוח הראשון של העולם, אך רוב מקסיקנים כך התעלם. יש יזמים בין העשיר של העולם, אך האוכלוסייה בעיקר עניים. יש לנו את הגבול הארוך ביותר בעולם, עם השוק הגדול ביותר בעולם, אך יותר מברכה, אנו לזה כאל קללה. יש לנו שני הקרקעיים עם העושר הימי הגדולות, אבל נתנו לבוא יפנית לנצל אותם במקומנו.

יש לנו מטבח מחלקה העולם, אבל מי שרוצה ליהנות ביותר זרים. יש לנו 200 חופים בין היפות ביותר בעולם, אבל מי מכיר אותם וליהנות זרים. כי כל כך הרבה עוני? אנחנו מדינה עניים מכיוון שהיא לימדה אותנו כדי להבטיח את הזמנתכם. אנחנו עניים כי היו לנו השכלה המקדמת את העוני, אלא אם כן אנו מבינים. היו לנו חינוך זה מלמד אותנו להיות עובדים, לא יזמים. מעדיף להיות לנו אותו יש מאולף, במקום להיות משכילים. סוג החינוך היה לרועץ לפיתוחה של המדינה. חינוך זה הוא נעדר הזמנה להתבונן במציאות שבה אנו חיים ישירות על ידי עצמנו.

היא מלמדת אותנו מה שאנחנו חושבים, אבל לא מלמדים אותנו לחשוב. העדפת ניקיון ושקט מידע במקום דמיון ויצירתיות, כאשר הראשונה יש אין פתרונות כדי לפתור את הבעיות הגדול בעולם, השני יכול לעזור ליצור אותם. החינוך הנוכחית מקדמת את התפטרותו לחיות עם בעיות לתמיד. החינוך ההדגשות במקור המידע, אשר מחר יהיה מיושן, הוא הופך את היצירתיות ואת הדמיון חשוב יותר מידע. כי כדי לעשות? נתון כי אנו חיים במשק שעונה על כל הצרכים שלנו, זה חיוני, כי ילדים היום להבין אותה בצורה מושלמת. העיכובים במערכת החינוך משימה זו כאשר התלמיד הוא גדול, אך אנו מאמינים כי ילדים חייב להיות מעורב בגיל המוקדם ביותר. ילדים חייבים להיות מעורבים בפעילות שיהפכו מחר הוא היום. ילדים, אשר דחה את פעילות זו תעשה זאת עובדים, ולא יזמים. המשימה שאנחנו עושים בגן שלנו היא ילדים לבקש הלוואה להורים שלהם לבית הספר הנבחר לעשות מלאכה, אשר תמכור בין קרובי משפחה, שכנים או ידידים. ילדים להיות מוכר עם raw, עם כלים, עם עלויות ועם כל התהליך של הייצור של כלי השיט, כי הדרך הם מעריכים את העבודה ואת המעניין ביותר הוא כי הם לומדים את כל זה משחק, זה עושה את זה כיף. אחרי המוצר נמכר, לשלם את ההלוואה, השאר נשמר להשקיע בייצור של חפצי אמנות אחרים לאותה מטרה. רוב המבוגרים הם עמידים בפני מכירות, רבים רואים פעילות זו כאל משהו מעליב, אבל במציאות כל אנחנו מוכרים הכישרון שלנו או את היכולת שלנו לקבל משאבים עבור לשרוד את האפשריות המיטבית ביותר. ילדים בגיל הרך רמה ללמוד כל דרך המשחק, באותו אופן פעילות כלכלית ללמוד אותה דרך משחק. אם ילדים ללמוד היום פעילות זו עם משחקים, כאשר הם גדולים הם אינם מתנגדים התנגדות כלשהי לעבוד כמו יזמים. עלינו לזכור כי בגיל הרך הגיל הוא גיל הנחת הרגלים, שימושים, המכס כי ישאר למשך שארית חייו של ילדים. רבים של מיליונרים גדול למדו ההרגל הזה קטן ההתחלתי של השפל, להיות יזמים גדולה היום. הורים רבים לקחת את הילדים שלהם אז הם יכולים ללמוד לקרוא ולכתוב, אבל אלה הם רק כלי לעסוק בחיים. המוטיבציה האמיתית היא לחלום להיות, לעשות ולאכול הכל לעולם העסקים. חינוך פיננסי זה בסדנה בגן שלנו מאפשר לנו להרות בהילדים שלנו למעסיקים הגדולים בעתיד, למרות לחיות בתנאים קשים. יאפשר לנו ילדים לתת את הערך הנכון כסף ואת הפעילויות המבוצעות במוסד שלנו. זה יאפשר לילדים שלנו לטפח את ההרגל של חיסכון. זה יאפשר להם להציץ עתיד מבטיח אותם ואת צאצאיהם לילדים שלנו. סדנא זו תהיה מקור מוטיבציה לשאוף בכל יום. זה יעזור לילדים כדי להשיג עצמאות כלכלית בגיל מוקדם, כמו מעולם בהיסטוריה של החינוך. הם יבינו כי אדמות, מפעלים או מדיה הם לא הכרחית כדי להיות עשיר כמו בעבר, שכן כי עכשיו תלוי רק כישרון אישי משלהם, וזה בדיוק מה אנחנו מפתחים במוסד שלנו. תבינו כי מהות החיים לשרת אחרים, לא רק כסף. אנו מקווים כי מניסיוני זה ישפר חינוך פיננסי בבית ספר יסודי. בבית הספר התיכון ניתן יהיה לבצע סוגים אחרים של העסק קצת יותר מסובך, כי להיות מומלץ יהיה מוצלח מאוד. תלמידי תיכון יהיה ב ה תנאי המשאבים הקיימים בארץ, על פי ומכאן לעצב פרויקטים גדולים כי אולי ניצח. תואר ראשון יכולים לספור כל המידע לגבי עיצוב טכני של מימון ואתה חייב בהכרח שסיים אוניברסיטאות עם במרחק של הפרוייקט. עם חינוך פיננסי בכל הרמות אנחנו יכולים להיפרד העוני על התור של כמה שנים. הבמאי של הגן Gabilondo פרנסיסקו סולר