קטגוריות
כללי

התאמה למותג

המותג היא אחד המרכיבים החזותיים וסימבולי החשוב ביותר של העסק באופן כללי, הרבה יותר כאשר העסק הזה הוא מבוסס על פעילות באינטרנט באופן בלעדי, או השולט. מספר שיקולים ניתן לנקוט כדי לחזק את הנוכחות של המותג שלנו ברשת, וצור לבנייתה של אותו ללקוחות הפוטנציאליים שלנו. השילוב האידיאלי הוא כי אנו מופיעים לא רק גם המפורטים ב- SERPS (דף תוצאות של מנוע חיפוש), אך גם, כדי לשים את זה במילים פשוטות, שישמרו על-ידי המשתמש לנו להציג בתוך ראשו. אין רק כמות אדירה של המתחרים, ללא קשר איזו נישה הוא מודאג. קיטוב סביב מנועי החיפוש הוא עצום: 80% של חיפושים באינטרנט מתנהלים דרך גוגל, אז יש צורך להתבלט בתוך אתר זה גם.

להלן מספר פעולות אשר אנו יכולים לפתח כדי ליצור מותג, המודעות המותג שלנו. השלב הראשון הוא להשיג את סמל אטרקטיבי ולעבוד בנוכחות חזותית של האתר. אתר מעניין, קל לשימוש, אסתטי חזותי, בליווי סמל חשוב, היא נוסחה לא יכולים להיכשל. ניתן לבצע מספר שיקולים על הקשר בין האתר והלוגו. היא תמיד רעיון טוב שיטפל צבעים משלימים, כלומר להתייחס הלוגו משלב עם הפריסה הכללית של האתר. של נוזל זיהוי בין הסמל ולעשות באתר זהות חזותית הנכון, וכך תורם נוכחות המותג שלנו.

יצירת שורת התגים הרלוונטי. שורת התגים הוא סיסמה. (, נשמע לך?). השתמש שורת התגים שלך בעת יצירת החשבונות שלהם ברשתות החברתיות, לבנות את הפרופילים המקוונת שלהם. באופן אידיאלי, קצר (לא יותר חמש או שש מילים), אשר כולל את אחת ממילות המפתח שלך. להיות חברתיים. להשתתף בפורומים, יצירת חתימה עבור כל אחד מהם. הוא לא פשוט קוצרת קישורים נכנסים דרך אסטרטגיה זו במציאות, שהוא גם יתרון נוסף-, אבל זה יהפוך הפניה בתחומי פעילות. צור דף דפי פייסבוק, להשתמש בו! אינו פשוט מסמך לתת עדים שלו הקיום ולהיות מסוגלים לספר לאחרים יש לי דף בפייסבוק. להשתמש בו באופן פעיל, לבצע סקרים עם האוהדים שלהם, להקשיב הצעות, הקטן, ותחרויות, ההצבעות, ביסודו, לקיים תקשורת עם משתמשים שלהם. אל תתנו עוד להזין ערכים פייסבוק שלהם. עשה זאת בעצמך. ליידע אחרים על זה, המגע האנושי ואת האינטראקציה מסחרי. קמפיינים הם בחירה טובה, להסתגל כמעט לכל תקציב. נסה קמפיינים חדשים לכלול וידאו, וכן ראה איך פרסומות בתבנית זו הם הרבה יותר יעיל מאשר פשוט המפרסמים. הרם שאת הלוגו שלך ספריה, רשימה של שירותים או פורטל המקומי מאפשר זאת. בדרך כלל, עליך להשיג תמונה בתבנית gif או jpg של לא יותר מ- 250 על ידי 250 פיקסלים, וזה מה תומך על-ידי אתרים אלה. צור של gravatar עם הלוגו שלך. Gravatar הוא גלגול מותאם אישית, אשר ניזונים אתרים רבים, כגון בלוגים או פורומים. כתוצאה מכך, אם אתרים אלה לקבל gravatar, יהיה לך שלך באופן אוטומטי. עם אלה עצות פשוטות ניתן ליצור נוכחות המותג בתוך זמן קצר. היתרונות יורגש מיד המכירות שלהם. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור g