קטגוריות
כללי

הצלה וללמוד

להסתכל בכר! להסתכל בכר! לבכות זה עדיין נשמע בהשכונות רבות של ערים. בכר עם שלו \"עדיין יש ההעדפה של רבים מתושבי השכונות. הוא תמיד בו-זמנית, הבוקר, אחר הצהריים. עובר לפני דלת הכניסה של בתים, מציע המוצר שלה. הוא כבר מכיר את הטעם של כל אחד ואחד ללקוחותיה. פעם מביא חדשות.

לא מספיק של המוצר שלך. יש לו הדוק עם לקוחותיה, סוג של נאמנות, למרות שיש להם אפשרויות אחרות. דבר כזה הופך את וטוחן. הוא צועק: וטוחן… וטוחן! אפילו חשבתי היו לא יותר לקוחות זה, אך, היום השני, ראיתי אותו מוקפת לקוחות גברת לבוא עם מספריים החידוד ביד, הוא רץ דוושה שלך, \"על הזמן\", כל amoladinho! דיברתי עם אנשים, היתה אפשרות לרשום כי באמת הוא עדיין מצליח ליצור שוק עבור השירות. כמו כן, עדיין יש חנויות, הנפוצים יותר בכמה מהערים הפנימית, שבו הבעלים יש חוברת בהערות איזה הרכישות של הלקוחות שלהם. יש לו הכל, אם יש, זה הזמנות הבאת.

יודע בדיוק מה הלקוחות שלך בדרך כלל לקנות אפילו מזכיר להם המוצר הגיע. מפריד את הכמות הלקוח אוהב לקנות, מתי זה עובר שיחות ומעבירה גלישה מתנות. באופן דומה, השווקים המרכזיים של הערים, גם להוביל אותנו בעבר. לא רק על-ידי מצב שירות, אלא גם על-ידי מוצרי המציעים: האם סוכר חום, עשבי תיבול, ירקות, בקבוקים, כלים, פרחים, ציפורים, הכל נחשף לטעם של האנשים. זה עדיין קורה, מפנה אותנו בעבר עדיין חי. ניתן ללמוד הרבה, משם בחר בטקטיקות יכול לפעול מועדים חדשים, גם בקניונים או חנויות של השכונות. בית מרקחת, בגדים חנויות, חנויות מכני ניתן לשפר במידה רבה את היחסים שלך עם לקוחות, להרחיב יותר אמון ואינטימיות. הצרכנים עדיין מחפש קשר טוב, אמון, יושר, אנשים בכל הנוגע נא, הטובות ביותר של מה הם יכולים לעשות. הרבה השתנה, אבל מתן שירותים ברמה גבוהה חייב להמשיך, ניתן להגדיל עוד יותר. עכשיו יש לנו את הטכנולוגיה תומכת ומאפשרת יצירת אסטרטגיות חדשות, טקטיקות, פעולה של שירותים, נוספת להגדיל את הסיכויים של איכות גבוהה יותר. מערכות מכירות מוצלח כמו אבון, עדיין מעוררת הרבה יזמים, אנשי עסקים לחפש דרכים שונות להגיע ללקוחות שלהם. צבירת לאינטרנט עם צורות אחרות של קשר ושל משא ומתן היה מאוד מגרה, הגדול תוצאות עבור רבים. שיווק הוא קבוצה של למידה. עליך לבדוק בקפידה כל כבר מנוסים, חוויות, טעויות, הצלחות, בחר מה בנוסף והופכת שלנו דרך להציע מוצרים ושירותים אפילו טוב יותר. זה דורש הסתגלות לדרישות העסק החדש; רגיל הפיתוחים הטכנולוגיים וגיוון של השירותים הניתנים. אם תפתח את החלון, לשמוע את זעקת בייקר, או וטוחן, חשוב של למידה שבה יש לנקוט בדרך זו פשוט להתייחס. להעריך את הכל, בחר את הדברים הטובים מכן להודות בעבר למדו ממנו. מאסטר שיווק, מנהל, פרופסור של לימודי תואר ראשון ושני, בוגר AT UNI-BH, בימוי של RT ייעוץ, הדרכה, מאמן רמקול. מחבר מאמרים בנושא שיווק 121. איש קשר: (031) 9635 7099. דוא ל: באתר