קטגוריות
כללי

הנקה בסיסי בתינוק שלך

זהו מיתוס כי בקבוק האכלה הנקה הוא טוב באותה מידה. חלב הוא הטוב ביותר לצמיחה תקינה של הילד. ישנם מסוימים מזינים בחלב אמו המסייעת להילחם במחלות של התינוק באותו זמן לקדם את התפתחותם של המוח. לעומת תינוקות נמאס עם רחם, הנוסחה הניזונה תינוקות נוטים למחלות. באופן אידיאלי, להתחיל הנקה של הילד בתוך שעתיים הלידה שלהם, אבל אל תדאגי אם מסיבה כלשהי שאתה לא יכול לעשות כל כך הרבה אמהות להאכיל ילדיהם אחרי כמה ימים בגלל כמה סיבות רפואיות ולחזור להיות בסדר. מלבד חלב למנוע מתן מים לילדים או מוצץ כי הילד הוא עדיין לומד breast-feed דברים כמו בקבוקים מוצצים עלולים לבלבל את התינוק במהלך הנקה משום חלב אינה זורמת מהר ככל שהוא עושה דרך בקבוקים.

לא לתת לילד מספיק זמן כדי breast-feed. לא להגביל את משך הזמן. זה יכול להיות לסכל את התינוק. ממוצע של-10 עד 45 דקות להיות מאומץ על ידי התינוק כדי לספק לחלוטין עצמה. אז, איך תוכל להחזיק את התינוק במהלך הנקה? התשובה לכך היא להבטיח כי החניכיים של התינוק הם בראש העטרה כי יש האפשרות להיות כאב הפטמות אם התינוק שלך רק נושך פטמות במקום לקחת את העטרה. אתה יכול לשאת את התינוק בתנוחה ילטף ולהאכיל אותו, או יכול להיות בצד שלך הנחת התינוק פונה כלפיך. בדרך כלל, כאשר התינוק יש לו מספיק חלב חיטט הפטמה עצמה, אך התינוק לוקח בדרך כלל חצי שעה בכל צד. האם אנו פונים כעת לשאלה יסוד אחר כל אמא הנקה צריך לדעת? מה לאכול בזמן תהליך ההנקה.

חשוב מאוד לאם המניקה שיהיה בריא, תזונה מאוזנת. לעשות מגוון של מזונות נדרשים במהלך זה כלול תקופה: השגת ÷ הרבה ירקות ופירות? לטיפול של יש צריכה של 5 מדי יום מנות של פירות וירקות. ÷ אנרגיה נוספת מנסה לקחת מזונות עשירים עמילן כגון לחם, פסטה, תפוחי אדמה, קטניות ואורז? פעולה זו תספק מקור טוב של אנרגיה. ÷ מזונות כגון לחם דגנים, ירקות, קטניות, דגנים, פסטה תספק סיבים? נשים לעתים בעיות מעיים לאחר הלידה של צריכת סיבים על בסיס יומי יעזור לך עם זה. ÷ חלבון כגון בשר רזה, דגים, ביצים, עוף. â ¢ לנסות להפוך לקבל שתי מנות של דגים בשבוע (כולל כמה דגים שומניים). לא יעלה על 2 מנות של דגים בשבוע. מחלבות ÷ כגון גבינה, חלב, יוגורט הם מקור מצוין של סידן יש לכלול בתזונה של האם הנקה היא. ÷ חלק מהרופאים ממליצים לקחת ויטמין תוספי מזון כגון ויטמין D (10 מק ג ליום). הרופא שלך עשוי לייעץ לך כי תוספי מזון יהיה מתאים לך. בנוסף המזונות כדאי לאכול לעיל כי ישנם סוגים מסוימים של מזונות יש לשמור בצד לעת עתה. ברגע שיש להגביל את צריכת שמן דגים על שני חלקים בכל שבוע, אבל הם גם יש להימנע מאכילת הגשה אחד או יותר של דג חרב, מרלין או כריש לכל שבוע מאז דגים אלה מכילים רמות גבוהות של כספית. יש גם להיזהר את צריכת קפאין ואלכוהול. זה נכון כי כמה מניקה תינוקות מגיבים מזונות כי אמא שלהם צרך. חלק מהרופאים סבורים כי עדיף להניח בוטנים במהלך השלב הזה, כמו גם? הוא כ- 2% מהאוכלוסייה רגישה ל בוטנים? עם זאת, התינוק שלך ייתכן שיש לך סיכוי גבוה יותר להיות אלרגית, אם האמא / אבא / אחי / יש בעיות כגון אסטמה, אקזמה או קדחת השחת. אם אתה חושב כי התינוק שלך עשוי להיות בסיכון עקב גורמים אלה שכדאי ייעוץ הרופא שלך. מהנדס קאסיה הוא המחבר של הספר האלקטרוני הנמכר ביותר "ספר של טיפוח לתינוק"? משאב זה מלמד הורים חדשים בהחלט כל מה שאתה צריך לדעת על תינוקות שלהם: m