קטגוריות
כללי

הגן של צדקה וכרמן (I).

עוד מקום של עניין Viñales הוא הגן הראשון הידוע בכינויו הגן של צדקה, והיום עם השם של שתי האחיות: צדקה, כרמן. ומקורו הוא סקרן: רעיון מוכר, בעקבות האהבה של בני המשפחה על ידי הטבע באופן כללי, צמחים בפרט. הכל התחיל בתחילת המאה הקודמת, כאשר נישואים הולחן על ידי צאצאי האפריקאים והשתקפות הסינית, אופייני של אחד השורשים שונים של האוכלוסייה שלנו, החל לנטוע עצים, הביא מכל אלה הסמוכים, של ההרים, כמו גם צמחי נוי בגנים שכבר אינן קיימות או היערות שכיסו פעם את האזור הגדול ביותר או mogotes עצמו. בהדרגה ששודרו על אהבה ותשוקה לטבע צאצאיהם הנוכחי. היום יום גורם הערצה לראות עבודה זו, נוצר עם מעט משאבים, אבל עם החוקיות של העבודה היומיומית במשך שנים ארוכות. זה היה תחילתו של הגן הנוכחי, אשר היום ממשיך לגדול לאט. שלהם הבעלים, צדקה, כרמן, היום שתי זקנות ה-80 אהוב על ידי הקהילה, לשמור על פיסת היסטוריה לא רק של הגן, אבל את Viñales שלו, את דרך החיים של אותם ימים. הקצב של החיים במקום הזה דומה כפי חי משפחה באמצע המאה שעברה.

הוא ממוקם ביציאה של Viñales, כיוון לקהילה של San Vicente ומלון באותו שם. קל להגיע אליו. קח את הרחוב הראשי, עובר בסמוך לפארק ואת הכנסייה הקתולית שלושה גושי בניינים נוספים למטה, המגיעים בתחנה המכונה Cupet קובה dispensing דלק, הרחוב נחלקת לשניים. נלקח בצד השמאל, איפה זה נפוץ למצוא אנשים רבים מחכה לקחת רכב. הגן מזוהה על ידי הנוכחות של עצים גבוהים. כמה מטרים מגיעים דלת כפרי עם שני עלים איפה לתלות פירות עונתיים, מראה מה יש בפנים.

מקובל לראות מבקרים מכל גיל גם מבפנים. הנפוצות ביותר היא כי הגן לבקר בכל עת של היום, למרות אתה יכול לעשות גם בלילה. בשני המקרים הסיור הוא מרתק, למרות החוויה שונה. אם אתם מבקרים במהלך היום הוא נפוץ לצפות בדלת, לצד הפרי תלויה בו, לטאות קטן ולא מזיק של ירוק או חום, (Anolis fulcatus, א sagraei, בין היתר), ניזונים מהם. עובר הפנימי מגיעה לבית בעקבות ערך גובל SP.