קטגוריות
כללי

איך להוביל בזמנים של אי ודאות?

פניו אי ודאות, חוסר יציבות ומורכבות, אין באפשרותנו להעביר גישה תבוסתנית מאחר ואז זה, באמת, אנחנו הולכות לאיבוד. הפסימי ותחושות של חוסר תקווה כי פעמים רבות אנו יש רק המקור האמיתי למרות שאנחנו לא מודעים לכך. זהו בורות עמוקה על יכולות אלה, אלה כישוריו ועל העוצמות ברשותנו, הנגישים רק כאשר יש לנו את האומץ ללכת מעבר את ההגדרה ואת התמונה שיצרנו לגבי עצמנו. מפתיע היא העובדה כאשר אנחנו אומרים פשוט “estamos להיות realistas”, מה באמת אומרים כי אנו לא התמקדות בתוך גבולות המציאות, אבל בו מסמן הנפש שלנו. מינים רבים נאלצו להסתגל בעתות משבר, להמציא את עצמם מחדש, באותו אופן שקוראים לנו לעשות זאת.

לכן יש חלקים שלא נצטרך לתת למות כך אחרים הפעלה ראשונה בזמן הלידה ומאוחר יותר לפתח. לא תמיד גולן טלקום. ברגע של ההיסטוריה שלנו, הבצורת השוררים והעלמות של הפירות ועלים רך, המין המקורי שלנו נאלץ להפסיק העברת כל הדגש על שמירה על המעי הגס ענק, מה שמאפשר לו לעכל לספוג את הירקות ואת מתחילים לשים דגש רב יותר על פיתוח חלק באנטומיה שלו קטן לאחר מכן וזה היה המוח שלו. לשם כך, היה לשנות את דיאטה ולהתחיל לאכול בשר, שאת מדויק לעיכול intestine קצר יותר. ישות האדם לבסוף לספקית לשינוי צורה מ herbivorous ל טורפים. הקיסרים פינגווינים גרים אנטארקטיקה הוא נקרש על פני כדור הארץ עם טמפרטורות אשר ניתן לעלות את שישים מעלות מתחת לאפס.

הם הם ציפורים וצפויה, לכן, מהם לעוף. נראה כי העולם הטבעי שלו הם השמיים והם, עם זאת, במקרה שלו מעמקי הים, שבו לצלול לצוד דגים ומחלחלים. בשלב מסוים בהיסטוריה שלו הטבע לשים אותם בתנאים קשים ביותר, עם טמפרטורות כמו נמוכה האוכל כך מוסתרים שיש להם לתת לטוס כחלק מן הזהות הקודמת שלו, לקבל את הצורך לפתח כישורים חדשים וללמוד כישורים. התוצאה הייתה לא רק הם שרדו נגד כולם, אלא גם הם צמחו, התקדמה, כפול. בני-האדם הם סקרנים תגובות שלנו, לא פעם, לנסיבות סובייקטיבי אוהב, ולא לקבל אותם כמו קריאה תימות שלנו מנסה להתעלם מהם, לדחות אותם או שאנחנו פשוט resignamos אותם ולאפשר לעצמנו לגרור כפי שזה יהיה קורבן כדי המטבחיים. זוהי בושה אמיתית כי אנו משתמשים כוח המוח שלנו לשקוע עצמנו, במקום לצאת מחוזק וחיזקה. כאשר אנו מעונינים הוא מפלט מן הכאב, הסבל, המוח שלנו ממוקם במקום שונה לגמרי מאשר כאשר הוא של מה שאנחנו רוצים לגדול, להתפתח. באופן פרדוקסאלי כאשר אנו מתמקדים הדבר השני הוא כאשר היכולת שלנו לשרוד הסביבה החדשה גבוהות בהרבה. איינשטיין אמר שזה במשבר שבו מתגלה כרב הטוב ביותר של כל אחד, כי זה במשבר נולד כאשר את כושר ההמצאה זוכה, גילויים אסטרטגיות מרכזיות. הוא גם אמר יצירתיות נולד של חרדה היום מגיע בלילה אפל, המשבר המאיים באמת היחיד הוא הטרגדיה של רצון לא להלחם על מנת להתגבר על זה. מריו Puig אלונסו, מחבר “Vivir הוא עניין urgente”, ישתתפו המהדורה השישית של הפורום ניהול אנשים הכללית HSM שנערך בברצלונה ב 25 ו- 26 באוקטובר והוא התכונה בנוכחות Senge פיטר, בין מומחים אחרים מזוהים באופן כללי. עבור התייעץ מידע נוסף: