קטגוריות
כללי

אדינבורו: מציאות ובדיון של העיר כהה

אדינבורו מפחיד. אולי על ידי ההיבט של ימי הביניים שלה, השגשוג הבוקעת, המודרנה הסדרות שלהם או הירוק מקווים ערבוב עם בניינים אפורים. האמת היא שזה קשה למצוא סיבה אחת אבל מה שברור הוא סקוטלנד, העיר השנייה בגודלה בבירת האזור, יש אפלה מגרה זה יש לראות את הלידה על שלה תווים כגון שרלוק הולמס וברי mr. hyde. אבל כל הקסם הזה הוא לא רק עבודתו של עט, נייר, סיפורים, אגדות סביב אדינבורו נמצאים אינספור הנוסע תעז לגלות את כל הסודות של העיר בעת ביקור הנקודות החשובות ביותר של אותו.

הבירה, אתר מורשת עולמית מאז שנת 1995, מחולק העיר העתיקה והעיר החדשה על ידי נסיכים רחוב גן רחוב. בדרום שקרים קסטיו הממוקמת על גבי הסלע הטירה, הגנה טבעית על ידי אדם, וזה נותן לנו פנורמה יפה. שם אותו מצא אפשרות היכן להשאיר את המזוודות שלכם, האכסניה רוק הטירה נמצאת אחוזה נוחים ובמחירים סבירים שם לילה. אבל אם אתה לא רוצה להישאר היל, באתר ההיסטורי הוא אוטובוס מתחנת אדינבורו אכסניית שיש לאינטרנט וארוחת בוקר חינם. אלה הן כמה אבל הם רבים כי תכונות בשל היותם אחת הערים המתויירות ביותר של המדינה ושל ויליאם Wallas התרומה אשר יוביל אותנו מציע גם תחבורה ציבורית מצויינים, כל אחד שלה אוטובוסים המובלים לאן שאתה רוצה (במחזור בזמן הלילה) אז חשיבות המיקום של לינה שלנו הוא יחסי. מומלץ ללכת הבירה בסוף אוגוסט תחילת ספטמבר מאז תוכלו ליהנות פסטיבל התיאטרון הבינלאומי, הנחשב לאחד הטובים ביותר בעולם. קסם נעשה מוחשי, הרויאל מייל מלא הופעות רחוב, אימפרוביזציות, סגנון רחוב אופרטות, הכל אפשרי במהלך תאריכים אלה ועם תמיד בוודאות לדעת משני צדדיו של הרחוב הוא בר לקחת בירה כדי לרענן את הגרון.

הסורגים יש גם סיפור, אז אנחנו יכולים לבחור בין הטברנה איפה ד ר ג'קיל הוא החל לסבול המרות הראשון שלהם או שבובי כלב בר, כלב מפורסם שנקבעת ע י תמיד ללכת את המוסד הזה עם בעליו, אשר אחריו עם המנהג אחרי המאסטר שלו מת. הבחירה תלויה האגדה אשר אנחנו מעוניינים עוד בירות, מוסיקה חיה וויסקי שם-כל (את הפאבים סגורים ב-3 בבוקר), למי שאתם אמיצים יותר וחפשו מיתוסים אדינבורו חזקה שם הוא המסלול העיר קבורים. במאה ה-17 מגיפת הדבר מחקו כמעט מחצית מהאוכלוסייה, שם היה לא עץ עבור הארונות העדיפו לבנות קירות מהסמטה של מרי קינג, אחד מתמקד. חלק של העיר קבורים הסקוטית הבירה החלה לעלות מן האפר שלהם לעיל שבו רבים אחרים ננטשו למחלה. הנוסע יכול לחדור לתוך מסגרת מפחיד זו רק 11 יורו (יש הנחות לסטודנטים) בעוד המדריך אומר היסטוריה, אגדה של חוויה, פשוט להיות אדיש (לא מתאים) קלסטרופובי או להתרשם בקלות). באדינבורו קשה מאוד להפריד בין המציאות, בדיוני, היסטוריה, מיתוס, מה הוא ראה ו מה שחשבת. היא ראתה, הוא כאשר אתה נהנה יעד זה מרמז שהם יבינו כי המחבר החליט כי הדמות הידועה ביותר שלו היה כפול. מאת: סוניה קורל אלמודינה, אנדריאה אלמודינה, הם מטיילים עצמאיים זה, לפני סופרים HostelBookers סייר מספר יבשות, לגלות את נפלאות של ערים, עיירות. בתקופת שהותו ב אדינבורו גילה איכותית וכלכלית היכן ללון.