קטגוריות
כללי

ריהוט שטיינברג

כאשר אתה חושב על אביזרי אמבטיה, חשוב ביותר הראשון על עיצוב בעל מראה טוב. אך המשימה החשובה ביותר של ריהוט חדר מתאים ארוך עם עיצוב יפה, לא עושים זאת. לכן, אחת מכבד יצרן “Steinberg Armaturen” העליון איכות בעיקר ריהוט מוכרות. אביזרי אמבטיה מעובד גם לשמור נמוכה הרעש. אם המפעיל את המים דרך השסתום, זרמי נוצרים לעיתים קרובות ליצור רעשים מטרידים בחדרים שעמד בסמוך. רק השכנים היקר תהיה מרוצה בקושי הטרדה כזו. כדי למנוע מחלוקות זה שנוצר, מתקיני עשויים להשתמש תקנות אליו רק ריהוט חדר של “geraeuschgepruefte”. אם הקשה, לדוגמה, ישירות על הקיר בנוי, decibels עשרים ייתכן (יחידת אחסון) לא חריגה.

החיסרון הגדול על גופי זולים, היא הסוג של ניקל, עופרת למים. זהו רק סכנה ילדים כי הם באברי ההפרשה עופרת פחות מאשר למבוגרים. זה לחרוג מהמגבלה של 0.04 מיליגרם של עופרת לליטר כאן אז בהחלט לא. גם טבעות o נעשה ריהוט מקלחת רבים. מומלץ במיוחד כאשר הם מכילים לא PVC.

PVC הוא חומר מזיק אולם אינו בטוח למרבה המזל. צריכת המים גבוהה ביותר היא חמורה יותר. ב- “Wasserverbrauch”, ריהוט מקלחת שונים משתנים בין 8 ל- 20 ליטר לדקה. מערכת שימושי שבו המשתמש יכול להשפיע על צריכת באופן עצמאי הוא קורס. אנשים צנועים ייהנו שלהם בהיר אפילו על המנעול מים חמים. באפשרותך להגדיר את הטמפרטורה ניתנים להשגה המרבי עם התקן כזה. מפני ברז אמבטיה טובה מביאה תועלת רבה, עליך לתת אמון ככל האפשר על יצרנים ידועים. מלונות שונים מסתמכים על איכות ברזים שטיינברג. היא לא משנה אם הוא מועדף שיש מיקסר או כרום ריהוט. “Steinberg Armaturen” יש מוטבע עצמו בכל טווחי המחירים לתת לכל ההזדמנות להפוך שסתומים אלה.