קטגוריות
כללי

פרטי ביטוח רפואי

בריאות פרטי ביטוח, כמו גם זה לאחר זמן קצר המכונה PKV, היא חלופה לביטוח בריאות סטטוטוריים, אנשים רבים כבר חשב. למרבה הצער הביצועים של סטטוטורי וביטוח בריאות יש סירב יותר בו ההצבות הגבירו גם בשנים האחרונות. באופן כללי, כולם יכולים בריאות מגולה לרשת פרטית, שמילאת תנאים מסוימים. משכורת ברוטו המינימלי לעבור אותו, אשר תשולם שלוש שנים. פרילנסרים יכולה להבטיח פרטיות בדרך כלל. לגבי לסטודנטים. ההבדלים בין ביטוח בריאות פרטי החוק ניכרים בבירור.

כמות התרומה החודשית מכוונים את ביטוח הבריאות הפרטי, ולא לפי כמות הכנסה, אך בהתאם למצב בריאותו של האדם המבוטח. באופן כללי, גברים לשלם תרומה נמוכה יותר מאשר נשים. הגיל, תנאים קיימים גם לשחק תפקיד. במקרים רבים, במיוחד עבור אנשים צעירים להרוויח טוב ביטוח בריאות פרטי זול יותר משפטי. טיפול הרופאים, החולים הוא אדיב ומהיר. החולה יש טיפול על ידי הראש, מקבל חדר יחיד במהלך ביקור חולים על פי בקשה. שירותים רבים שנמחקו מתוך הקטלוג של קרן סטטוטוריים נלקחים עדיין על-ידי תשלום פרטית. אלה כוללים תרופות, רפואה, אך גם מענקים משקפיים, שיניה הפגומות.

החיסרון אשר יכול להופיע ב- office תיבת פרטי הוא חוסר היכולת להבטיח עם בן הזוג והילדים. גם עבור ילדים קטנים מדיניות עצמו כבר יש להשלים כך הביטוחי מובטח מלידה. בדרך כלל, Rückwechsel על-ידי ביטוח בריאות פרטית בהמשפטי זה כמעט בלתי אפשרי. גם אם ההכנסה בשלב מסוים נופל תחת כמות מינימלית, יהיה קשה להתקבל שוב בהקופה משפטי.