קטגוריות
כללי

סליחה? . לא, זה יעלה לי. למה לשגשג וגם להרוויח כסף

תירוצים הן דרך נוחה של הימנעות אחריות ולהצדיק שלנו חוסר פעולה הבינוניות, מציאת תמיד קצת אשם בהכל. זה תמיד היה תחת שליטתנו. התירוצים הם דרך להגיד עשיתי את זה. אבל זו לא הייתה אשמתי, דוגמה מאוד רגילים צעירים רבים אנשים נכשלים מבחן, אבל הם אומרים אשמה היה המאסטר לא לתת לנו מספיק זמן ללמוד. כדאי לך לעיין אצל נוחי דנקנר כדי לקבל עוד מידע. אני לא מתקדמת בעבודה שלי, הבוס שלי, שלא מעריך את הכישרון שלי הוא האשם. במקרה הזה אני חושב ש רמי יהושע צודק במה בהוא אומר. הנישואים שלי. היא כישלון, אני מופרדים, היה האשם של אשתי אשר לא עשה מאמץ להבין אותי.

טיפול שם שום דבר רע, הימנעות ממצבים לא נעימים stresantes אלה, אך evadiandolas לא אותנו. תתעמתו איתם ולפתור את הבעיה האמיתית שצריך להיפתר. מה שאנחנו מחפשים להתחמק אותם הוא ללא כל אחריות, אחראי אל היעד, colocandonos בעיתון של קורבנות של היקום. לבסוף, אם אתה רוצה להצליח, אתה בטח איש או אישה של פעולה, בכל תירוץ כדי להופיע בחיים שלך, מיד יבחינו כי שום דבר לא השתנו. לחץ כאן שלדון אדלסון ומצא עוד . המצב הכלכלי שלך ימשיך באותה מידה, אתה כבר לא עם התקדמות לקראת פתרון בחיפוש אחר שגשוג.

בכל פעם שאת אומרת "אין לי זמן", מחפש תירוץ לא לעשות, כדי לא לנסות לשנות את המצב הנוכחי שלך, איבדת קצת שליטה על הזמן שלך ואת חייך. בקרוב מאוד תוכלו להבחין כי חי חיים מהיר, דחיפות לשעת חירום, אין זמן לעשות את זה זה באמת שווה לחיים שלך. כדי ליצור עושר ושפע בכל תחומי החיים שלך. אתה חייב לבער לנצח קונפורמיזם, אנשים משתמשים מספר גדול של ההצדקות להסביר את בריאותו הרעועה, רומן המסכן או עבודה, שונא, רבים להתלונן, להתלונן. כי אתה מפריע להם, אבל הם לא עושים כלום כדי לשנות אותה, יותר מאשר שינוי מחפש תירוץ של. כי אנחנו לא יכולים להתנהג. דבר אחד הוא בטוח, מוגן תמיד בראש, עמדות, הערכה עצמית, אופי הילדים מפתחים תהיה התוצאה של האיכות וכמות הזמן מחליט להקדיש. עכשיו אני להודיעך כמה צעדים כדי להיפטר התירוצים שלך ולהפיק שגשוג בחיים שלך: מזהה שלך תירוץ קובע כי הגבלת האמונה מסתתר מאחורי תירוץ להכין רשימה של ההשפעות השליליות הביא לתירוץ הזה כדי לקבל את החיים שלך רשימה של כל התוצאות החיוביות שתבוא בעקבות ביטול התירוץ שלך מגדיר דפוסים חדשים של התנהגות: אם לאחר שלב זה להסיר את התירוץ, הרגלים רעים או התנהגויות של הרס עצמי, לקחת צעד חשוב ביצירת שגשוג, אבל להיות זהיר, אם אתה לא לשתול רעיונות חדשים, אמונות והתנהגויות חיוביים, אתה יכול להיות בטוח כי התירוצים שלך יתחיל שוב להופיע. להיות עובד saludos סנסאי Diego Labrousse.