קטגוריות
כללי

לשלוח דואר ב- SMS? יתרונות עסקיים של שליחת SMS באמצעות דואר אלקטרוני ו שיט

הפופולריות של ה-SMS דואר כשיטה של אינטגרציה של SMS גדל במידה ניכרת בשנים האחרונות. מאמר זה מדגיש את שיטות עיקריות של אינטגרציה של SMS בארגון שלך, מסביר את היתרונות הפוטנציאליים של בחירת מערכת דואר SMS על פני שיטות אחרות. מערכות לשליחת העסקים של SMS לכל החברה המבקשים ליישם שירות של שליחת SMS בתוך הארגון שלך, קיימות מספר רב של שיטות כגון: אינטרנט ב- SMS לשלוח ולקבל הודעות SMS באמצעות יישום מבוסס-דף אינטרנט. PC SMS להוריד תוכנה על המחשב האישי שלך, ומאפשר לך לשלוח ולקבל SMS משולחן העבודה שלך PC. בדרך כלל יישומים פועלים בצורה דומה לעשות יישומי העברת הודעות מיידיות.

SMS API משלב את הפונקציונליות של שליחת SMS ישירות עם יישומים, מסדי נתונים ודפי אינטרנט שלך. שימוש ב- API SMS המערכת דורשת ידע טכני של מפתח תוכנה. כנראה השיטה של שילוב של שליחת SMS פופולרי יותר היום. להוסיף פונקציונליות SMS לחשבון הדואר האלקטרוני שלך, כך שאתה יכול לקבל ולשלוח SMS ישירות מלקוח הדוא"ל שלך. רבים מן הספקים של SMS המציעות שירותי משלוח דואר SMS מסוגלים לספק לך הכלים להשתלב דואר SMS עם כל לקוח הדוא ל, כולל Outlook Outlook Mobile שירותים, Lotus Notes, התוכנה ועוד. לכן, הייתי היתרונות במקום לשלוח SMS עם כלים אחרים? · דואר SMS צריך מינימום עבור הארגון לומד מאז SMS דואר קל מאוד להשתלב עם לקוח הדוא"ל שלך. לעניות דעתי סטנלי פישר יכול לקבוע . כאשר יש לך להשתמש בשירות, עליך פשוט להוסיף סיומת שונה לכתובת הדוא ל, ולכן ההודעה נשלחת כמו SMS במקום כיצד הודעת דואר אלקטרוני. · אנשים מאד מוכר השימוש בדואר אלקטרוני, ולכן בניגוד כלי אינטרנט ב- SMS או ב- SMS PC יש צורך ללמוד את השימוש כלי חדש, לא צריך להוריד תוכנה כלשהי.

· איך בדרך כלל שירות הדואר האלקטרוני תמיד פתוחה, יש סיכון מינימלי של איבוד בתגובה הודעת SMS או תשכח לשלוח הודעת טקסט, השכחה זה שיכולות לגרום עם יישום עצמאי. לשלוח SMS, שאין צורך לבדוק עם תיבת דואר שונה. · דואר SMS מאפשר פריסה מהירה של SMS בתוך הארגון, תכונה חשובה מאוד אם הגודל של החברה שלך גדול, כמו למשל במקרה של המוקד הטלפוני למענה קולי, לדוגמה. · דואר ב- SMS הוא אידיאלי אם לא רוצים את העובדים שלך יש גישה לאינטרנט, מאז דואר SMS עובד עם יישום דואר אלקטרוני להשתמש בארגון שלך. · דואר ב- SMS הוא בהחלט מוכן להודיע שרתי התראות. חברות רבות משתמשות כדי לנטר מערכות כגון שרתים ואתרי אינטרנט, באמצעות התראות דוא. עם זאת, חברות רבות לשקול כי התראות הדוא ל לא ייתכן השיטה האידיאלית של תקשורת, ובמיוחד להתריע שעות בחוץ. בשלב הזה, איפה הדואר SMS שימושי במיוחד. שירות SMS בקלות משולב עם ההתראות בשרת שלך התוכנית, בכל פעם שהתראת דוא ל שרת נשלחת תקבל הודעת SMS. SMS, דואר כל שיטות תקשורת עבור שרתי התראות מכוסים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של קרן מיכאלי. איך לשלב SMS דואר בעסק שלך: מתי לבחור ספקית של שירותי SMS עבור הפתרון שלך SMS דואר, עליך להיות נוכח 2 אפשרויות: שילוב דואר SMS עם לקוח הדוא ל שלך או את שרת הדואר האלקטרוני שלך. שילוב דואר SMS ללקוח שימושית כשאין לך בשרת, כאשר החברה היא קטנה או כאשר גישה לשירות SMS דואר ייתן מספר קטן של אנשים בתוך החברה שלך. הגדרת דואר SMS יכול להיות מוגדר על-ידי הגדרת חשבון דואר אלקטרוני חדש. אתה רק צריך להוסיף את שם המשתמש ואת המידע בשרת, ברגע שיש לך את זה להגדיר את יכולה להתחיל לשלוח SMS ישירות ממך יישום הדוא. כדי להגדיר את ה-SMS דואר ברמת השרת, אתה צריך קצת יותר ידע טכני, אך מאפשר פריסה מהירה בארגון שלך. זה גם מאפשר לך להוסיף התראות ב- SMS את תוכנית ניהול התראות בדואר אלקטרוני באופן פשוט ומהיר. אתה צריך להיות מסוגל להגדיר דואר SMS באמצעות אימות נתיב הפוך או אימות SMTP. להקל על שילוב של איכות שירות קביעת המאפיינים כאשר תחליט לבחור ספקית של שירותי SMS. אתה צריך רק תצורה אחת כדי להתחיל שליחה וקבלה של SMS באמצעות דואר אלקטרוני.