קטגוריות
כללי

טיפול מתח

0 0 0 0 הנשימה, עצבני, העל-חושיים ומפריש endorphins (opiates טבעי בגוף) להתפשט בהשפעת המוח שלנו רווחה. תחליט אתה אחד: קומדיה לצפות בסרטים, להזמין כיף חברים לארוחת ערב, יצירת מסד נתונים של בדיחות, bromas… Areirse! גם לנסות forzarts חיוך עם בעיה או מצב עדין. הוא מלאכותי במקצת בהתחלה, אך צוואה בקרוב חיוך מסייעת relativize את הבעיות, מרגיע לשותף. שירה, שירה, כרוך נשימות בטן אשר מסייע desestrarse. גם מכיוון cords מיתרי הקול ישירות קשורות למצב עצבני ורגשית. יותר לחוץ, עד שאנחנו, מתוח יותר הם החבלים שלנו.

סינג להירגע אותם, להרגיע מתחים. גב אנרגיה, נשימה גם. לא לנו scrapheap לעזוב לכודה אותנו-סינג מורכבים, מומלץ בכל מקום שבו אתה יכול: במקלחת, במכונית, בעת מטבחים ב- karaoke…, שבו אתה מעוניין צריך לעשות לעשות עיסויים, על זה הוא הפותח לסינית, אשר משמש את יבלת (יבלת רפלקסולוגיה קמרון) במשך אלפי שנים או הרוסים, אשר בוצעו עיסוי כפות הרגליים לפני לפני השינה, מכיר היטב את תכונותיו של השיטה אב קדמון. עיקרון זה מבוסס עליו הוא פשוט: כל אברי הגוף שלנו יש נקודת בהתכתבות שלנו שתילת הקימרון. גירוי נקודות אלה באמצעות עיסוי, ניתן להקל, לרפא מחלות קטן או אי-נוחות, כולל מתח. נוסף לנו astrologia.latam.msn.com: ADO לרשימות עם ממתינים משימות! אומר על כך, עבור מוצפת היפראקטיביים, לא שוכח את תכונותיו של יצירת רשימות עם ממתינים משימות.כתיבה אותם על נייר מאפשרת לך trivialise את המצב: לפתע, הם הופכים דברים יותר נגיש, ניתנים להשגה, יש לנו הרושם של שליטה אותם יותר. להפוך אותו הרגל כדי להפוך רשימות אלה הוא, שימוש הוא עבור כל פעילות, מושך את נדבקים כאשר אתה ביצעו. זה מעניק תחושת הרווחה מיידית.

אך, נהפוך הוא, ללכת מעבר הוא יום אחד כדי אחר prmitira להעניק שלנו חשבון יש אי-התאמה שבו יש לקרוא בשאלה מציע בצקת, כדי לאתר קבוצות על-ידי אנשי מקצוע או צוות מגשם הכשרה כמו פסיכולוגים. דיונים קבוצתיים יכול לסייע לאנשים כדי להפוך את האנשים האחרים במצבים דומים יש לעיתים קרובות לאותן תגובות ורגשות. Involucrarse בהתנהגויות בריא כדי לשפר את עודף של מתח טיפול יכולת. לאכול ארוחות ומאוזנת, הנח מספיק. אם אתה נתקל בקשיים מגורים, לתרגל טכניקות הרפיה; הימנע צריכת סמים ואלכוהול. בסופו של דבר, עד כל יש להקפיד לא לאפשר שהלחץ עולה, אם בכל עת זה קורה, לקחת בחשבון מה נאמר קודם לכן. מהנדס תעשייה עורך דין.EGAII (ITESM) בסיס של תארים בשווקים עסקים, ניהול משאבי אנוש; איכות ופרודוקטיביות, דוקטורט חינוך השכלה פרופסור, חוקר בוגר UC פונה של האזור.