קטגוריות
כללי

חתולים

החתול הוא קטנים בעלי החיים של המשפחה של אותם "חתולים", טורפים (למרות שלא ניתן לאכול צמחים ועל הדשא), הוא מאוד פופולרי כמו בעלי חיים ביתיים, והוא צייד מעולה של עכברים. לעומת זאת, יהודה וינשטיין בהחלט מבין את הסיפור. אם מדברים על מאפייניו העיקריים, לחתולים יש את היכולת "הסתר" הציפורניים שלך ולאחר מכן להסיר את להם לתפוס טרף או לטפס על עץ. גם יש להם חוש ריח ושמיעה טובה, יש להם מבט לילה מדהים, הם עמיד וגמיש מאוד. היבט אחד של החתולים זה שמעט אנשים מכירים, היא יכולתה לשנן וללמוד צופה. לבירורים בנושא יש לפנות ל רמי יהושע שמבין יותר ממני. הלילה החזון שלו הוא הרבה יותר זה של הגבר, ניתן לחשב מרחקים עם דיוק בלתי נתפס, אבל של היום לא כל כך טוב, חתולים בהם יש עניין יותר על ידי התנועה ולא על ידי הפרט, קרי, אם הסכר שלך היא הסתרה, והיא היא השבתה הדרגתית, בוודאי היה שמור של ההתקפה, גם הם רק יכולים להבחין במגוון צבעים קטן. חתולים אוהבים שימוע טוב כי בדרך כלל יש להם אוזן עם עיצוב מיוחד "לאסוף" את כל הצלילים בסביבות, ובנוסף ניתן לסובב בכל אוזן בנפרד כדי ללכוד צלילים שונים. הטעם של החתול היא רגישה מאוד לזהות את הטעם של מים, לכן חיוני לשמור עליהם מים טריים כל יום, אבל זה אפשרי לא לקחת את זה.

השפה של חתולים היא קשה, הוא גירד את הבשר מהעצמות ניקה את המעיל. כמוסבר לעיל, התכונות הגדולות שלה הוא גוף גמיש במיוחד, תודה עצמותיהם 230 וכדי של עמוד השדרה הגבי יותר "משוחרר". למרות החתולים נראים לעתים קרובות עצלן ומנומנם, ברשותם השרירים מדהים, מושלם עבור קפיצות גדולות, החזקת חבלים או ענפים, עם הזנב, אשר נותן איזון טוב יותר. למרות שיש "התפתח," החתול שמרה את גודל קטן וממוצע משקל 8 במשך מאות שנים… חתולים לסמן את הטריטוריה שלהם מגרד, כמו ובכך להשאיר את הריח שלה עם בלוטות הממוקמים תחת רגליהם על כריות, אתה חייב להיות זהיר מאוד כאשר יש לך חיית מחמד אחת, מאחר שהם יכולים להשיג הנזק של ריהוט עץ, וילונות. שפם רגישים במיוחד הם חיוניים לבריאות של החתול, כי איתם אפשר לחשב מרחקים, השתמטות מכשולים, להרגיש השינויים לה מסביב, אפילו תופסים את הרוחב של רווח ואני יכול לקבוע אם הם יתאים או לא. אם תחתוך חתול שפם, בקלות להיות ארור.

וזה אפשרי שאתה הנשברים על הקירות, חפצים או נופלת. חתולים ההריון נמשך 65 ימים, בדרך כלל נולד 4 גורים. הגורים נולדים חרשים, עיוורים מאוד פגיע, תלויה לחלוטין של אמא, אשר אותם הזנות, אותם לגמרי, מקלטים. לאחר עשרה ימים, פשוט תפתח את העיניים, אשר (לא משנה הגזע של החתול), יהיה כחול, אבל אז les כעס על-ידי שינוי צבע. החתול המקומי יש צבע מוזר מאוד, יכולים להיות כתמים ערמון, חום, תפר חוט רקמה אופווייט, שלו כדי לקבל של הסוואה טובה יותר. בשל המספר הגדול של גנטית צלבים, כיום ישנם 40 ישנם גזעי חתולים ביתיים בכל העולם. אותם חתולי בית לפתח בדרך כלל חיידקי, נגיפי מחלות אך נשלטות על ידי חיסונים סדירים מחזור.