קטגוריות
כללי

הסוד – כנס ברצלונה

ליד הרעיון, אם לא היה לנו כל הלהקות, תרבותיים ואישיים בעיניים, כנראה לפעול קרוב יותר אל הטבעיות של הילד, ואנו תהיה בדיוק כמו תינוקות עם חוקי הטבע. אבל בהירות בסיסית זו, חכמי העולם הראו מתחילת הזמן (ראה לדוגמה תורתו של טאו טה צ'ינג) יש כבר לצנזר, בעוכריו של הגידול בודדים. הסוד: כוחה של חשב מה רבים קוראים טיפול של משיכה, שהוא להיט ברחבי העולם, להלן החלק של הסרט הזה. זה מה שאנו רואים, הוא פשוט תמיכה שיטתית (אימון) מכוון אדם מודע כוחו למשוך אליכם משהו באמצעות המחשבה שלו. חבר שלי אמר לי. ביום ההוא שהיה לו לצאת עם רכבו, כשהייתי בחצי הדרך, הוא הבין כי נכשלו עם רישיון הנהיגה. במקרה הזה אני חושב ש רמי יהושע צודק במה בהוא אומר.

מאוחר יותר באותו הכביש, ראה ניידת משטרה עצירת רכב באקראי. חבר שלי החלו להיות מתוח "זה לא יעצור אותי" חשבתי, שוב ושוב. ביקש להעמיד פנים אדישות ושלווה, אך ברור למשטרה לעצור אותו, כפי שנהוג בארצי ממוצא, יכולה ללכת הביתה עוזבת אותו כמה כרטיסים! (צוחקת), לא ממש. אני בטוחה כי כל מכיר את ההרגשה, בטוח שזה קרה לי אי פעם, נכון? כשאתה חושב "אל תעצור אותי, אל תעצור אותי" אבל איפה אתה יודע שזה בדיוק בגלל הקו הזה של חשיבה שיעצור. דבר ראשון אני רוצה להגיד הנה, מעבר כל התיאוריה כי יש כאן, יש עובדה מוטל בספק, היא כי כל מי שכאן יש מעט מאוד תחום החשיבה שלנו.

כדי להדגים את טענתי, בואו נעשה עוד תרגיל קטן: נסו לחשוב על משהו כל אשר תחפוץ. אני לא יודע, למשל, אדם אשר אתה אוהב. חשבת שכל אדם… . אפילו לא במשך חצי דקה. שים לב כיצד בשני תנסי לחשוב על זה, צלב? אכפת לך מאות עוד מחשבות "מקרית"… כאילו "מיהו הנושא הזה מי מדבר," "מה אני צריך לעשות מאוחר יותר", ועוד מספר דברים (שלא להזכיר כי כשאמרתי "חושב על משהו", כמעט אף אחד לא יכול לראות מחשבה מיד!). כאשר חבר שלי חשב כל כך קשה. כי בשביל אהבת האל המשטרה לא עוצרת אותו, מה שהוא עשה היה להקרין שתי תמונות: עידן "משטרה", השני "תפסיק". המוח אינסופי (מה זה? האם יש דבר כזה?) רק לכוון בתדר זה. . לא אכפת לו כי תוסיף את המילה עצמה או את המילה לא. רק לוכדת תמונות אתה זכור בעוצמה. לכן באופן כללי רבים של המשאלות שלנו אינם מתקיימים: כי אנחנו חושבים אותם הדרך אנחנו רק חושבים על האדם שרוצים: ללא הפרעה, עם קליטה מלוכלך, די ברור. אז להבהיר את זה: המקלט (וגם כאן לא הולכים לדבר על אלוהים, בבקשה!) יש לפחות שני תנאים: הראשון הוא שזה רק יקבל חשיבה ברורים, רציף, ברור. השני הוא זה לא עשה חשבון תהפוכות סמנטי של התמונה, אבל זה רק מקבל את התמונה כפי שהוא מוצג. עוד בעיות וקשיים (אם לא היו כל כך הרבה, סמינר זה לא יהיה נחוץ, נכון?) מסורת יהודית-נוצרית, אלוהים ברא את העולם בידיים שלהם, גם כסף, ולא עם צעדה בכיכר J, אלא עם המילה. המילה מייצגת למעשה רק הפונקציה התקשורתית של מחשבה. לב העניין הוא אלוהים ברא את העולם עם המחשבה. מושג זה אינו נדיר בקרב עמים ביותר אחרים של העולם. דבר נוסף שברצוני להעביר: שהכל קשור החיובי (כולל, למשל, להיות Seropositivo – לראות היכן נמצאים הדברים נפוצה בשפה-!) סטריאוטיפית כמשהו בין קצת נדוש ומציאותי קצת היום. הציניות של זמננו הפך את הרעיון של חשיבה חיובית כדי להפסיק הדימוי התרבותי יחד עם רוח רפאים או את המשחק גביע, האין זה כך? קראתי אותו כבר קורסים מקוונים!.