קטגוריות
כללי

הודעות טקסט

SMS מסמלת מסרון ואת הוא שירות תקשורת להעברת הודעות טקסט. ראשית, שירות זה פותחה עבור טלפונים ניידים מסוג GSM, זמין גם ברשת קבועה. המסר הקצר הראשון, גם הודעה קצרה או הודעת טקסט של סוף שירות שלח הודעה קצרה של 1992 של המחשב האישי לטלפון סלולרי ברשת וודאפון בבריטניה. זה היה שנה אחרי זה הוצג לראשונה ב GSM הסטנדרטי עבור טלפונים ניידים באירופה. במקור, SMS בזבוז טהור היו מציעים ללא תשלום עד שירות זה הפך ההכנסה הגדול ביותר של המפעילים.

בשנת 2003, קצרה מעל 16 מיליארד הודעות נשלחו בחודש באירופה. לא תמיד רמי יהושע. לפיכך ניתן לומר כי הוא ההצלחה של SMS, אשר מוצעים באמצעות טלפונים ניידים, עומד הרבה מעל לזה של קודמו (מופרדים זימונית דיגיטלי כגון למשל זימונית). SMS עשוי להתייחס לשירות עבור העברת הודעות קצרות במהותו. לחץ כאן רמי יהושע תל אביב ומצא עוד . SMS מכונה בפיהם בעיקר בתור קיצור של הודעות עצמם בשימוש. הקיצור SMS כמו מונח הנשית צוינה Duden, באוסטריה, של שוויץ לפעמים יותר מאשר במונח נייטרלי.

במשך תשע שנים, הודעות טקסט, SMS חינם כביכול, לשלוח ישירות באמצעות האינטרנט אפשרי. ה-SMS פשוטה התפתח עכשיו EMS (שירות הודעות משופרת) ו- MMS (שירות הודעות מולטימדיה). עם EMS אפשרה בהודעת טקסט כדי להוסיף תמונות כמו למשל Smilys. שירות זה הוחלף עם זאת על ידי MMS, היכן שניתן יהיה לשלוח את כל התמונות אשר עשויים מכל טלפון סלולרי, גם כאן טקסט יכול להישלח. עיצוב של הודעת SMS SMS מורכב משני חלקים, הכותרת והגוף. הכותרת העליונה של המונח נובע האנגלים, אומר ראש (מכתב), הגוף אומר הגוף. למשל המספר של השולח, קידוד, ערכת התווים, תוקפה של ההודעה והמספר של המטופל ניתן לציין בכותרת. תוכן ההודעה היא בגוף. זה כולל נתונים מסחריים, אשר צריך להיות למעשה מגולה, המוצגות בתצוגה. הגודל המרבי של גוף ההודעה הוא 1,120 סיביות (= 160 תווים עבור הודעות טקסט) מוגבלים. עם זאת, ניתן לקשר את ההודעות אם הם מעבר הודעת SMS. לפני ההודעה סופר במקרה הזה שואל אם הוא רוצה לשלוח הודעות מרובות. יכול להיות מקודד בצורה שונה קידוד SMS SMS. הודעות עם אותיות לטינית ויוונית, 8 סיביות נתונים הודעות עם תוכן בינארי, כמו לדוגמה לוגוס הטלפון הנייד, הודעות תמונה, רינגטונים טקסט 7 סיביות. Beschränktes 16-bit בסיסית Mutiara לשוני המטוס UTF-16.