קטגוריות
כללי

ההבדלים בין בושם ושמנים בושם

ההיסטוריה של השמנים בושם תחזור מצרים העתיקה כאשר יפים אלה מתכשיטים ושמנים הציג בתור מתנות ברמת royalty. בזמנים המודרניים, עם זאת, כאשר אנו אומרים את המילה "בושם", רוב האנשים חושבים של ניחוחות של חנויות על-ידי המחלקה, אשר מורכב בעיקר שמן מרוכז ופתרון אלכוהול. עם זאת, כפי יותר הופכים מודעים להם, השמנים בושם אתה נתקל לפופולריות גדולה. להלן כמה עובדות מעניינות על השמנים בושם: 1) כוחו של השמנים בושם – ריח מרוכזים מאוד, עד עשר פעמים חנות תמרוקים מרוכז יותר על-ידי מחלקות. תכונה זו מאפשרת את השמנים האחרון יותר מאשר מקביליהם במים בושם. (2) אלכוהול – בשמים יש אלכוהול, אשר יוצר ניחוח שונה אפקטים. רוב השמנים גוף שמני ששימש חוחובה או שמן זרעי ענבים, במקום אלכוהול. בבשמים מסוימים, לשנות הריח למדידת אלכוהול ריח פתקים שונים התאדה לאורך זמן.

עם שמנים, הריח הוא קבוע יותר. (3) – מחיר הבדל ניכר בין בשמים ושמנים בושם הוא המחיר. בשמים יש שולי רווח גבוה מאוד, שולי הרווח גדול, שהוא אולי מדוע סלבריטאים רבים התחילו המגמה של יצירת שלהם בושם, מושבות. ניתן למכור בושם שמנים במחירים נמוכים מאוד, או אפילו יקרה יותר הבשמים, תלוי כיצד כשהוא ממוקם בשוק. (בכימיה של הגוף 4) – העובדה בושם או קלן מריח טוב, זה לא אומר כי הגירסה של השמן.

בשמים הם רק אחוז קטן של שמן, כך הם שונים מאוד שמני גוף טהור. אינטראקציה זו בין הבושם לגוף שלך יכול לייצר תפיסת ריח שונה לחלוטין. (5) – אריזה בבירור, חנות תמרוקים על-ידי מחלקות היטב ארוחת ובצע לכן מתנות עבור חברים ובני משפחה. שמנים בושם רבים שנמכרו במיכלים של פחות הערר, חלק הסיבה שלו מחיר נמוך יותר. (6) שימוש – בשמים רק לשימוש בגוף, אך ניתן להשתמש בשמנים בושם כדי ליצור מגוון של מוצרים מבושם, כגון סבונים, נרות, אמבט שמנים, fresheners באוויר סוגים רבים אחרים של מוצרים מבושם. שים לב כי ישנם סוגים שונים של ניחוח שמנים שמנים הגולמי טהור לא בטוחות לשימוש על העור. לסיכום, אם אתה בוחר להשתמש בשמנים בושם או לא תלויה בגורמים לעיל. נסה מדגם קטן של הראשונה, מי יודע, שכבר גילית את מוצר חדש כדי להוסיף את המלאי האישי שלך טעים. קריס לבן הוא סופר מקצועי הבד של התינוק ונושאים חדשים אמא לתינוק, באתרי אינטרנט ההריון. ראה, ריח מידע נוסף שמן ואספקה. הערה: אם מצאת במאמר זה שימושי, שבאפשרותך לשחק באינטרנט שלך לאתר, e-כתב עת, או בידיעון שלך תוך תיבת לעבאס והמשאבים נשארים מגע והיפר -קישורים פעילים.