קטגוריות
כללי

גמילה מעישון

לא קל להפסיק לעשן. רוב המעשנים עליך יותר מניסיון אחד כדי לעשות זאת, נסה לעשות מספר שיטות עם דרגות שונות של הצלחה. השיטות הבאות לסייע למעשנים להפוך חדרים למעשנים. דיקור סיני: אקופונקטורה מוצא את המקור שלו ברפואה הסינית המסורתית, הוחל כבר 2000 שנה לפני הולדת המשיח. לך טיפול ללא עישון חלה בדרך כלל דיקור אפקט מרגיע. בדומה לטפסים אחרים של טיפול התמכרות היא akupunktiert רוב הזמן באזור האוזן. היפנוזה: היפנוזה משמשת עבור גמילה מעישון. היפנוזה נחשבת רגועה יותר בין עירות ושינה.

מצב זה הוא בדרך כלל בהנהגת היפנוטי כדי. יכול להפנט אך גם עצמם. חדרים ללא עישון קורסים: קורסים ללא עישון הוא של המעשנים על-ידי אנשי מקצוע שהוכשר ולא בהדרגה ליוו בדרכו ללא עישון. פעולה זו מתבצעת בעיקר וטיפולים הקבוצה. בשלב הראשון, את אופן הפעולה הקודם שלהם להפוך מודע את המעשנים. כ הבא הוא לשנות את אופן הפעולה צעד אחר צעד. ניקוטין תחליף ניקוטין, ניקוטין ללעוס ותיקונים רבים אחרים ניקוטין שהוא קובע זמינות בשוק. הם מובילים הגוף יורד ניקוטין מינון ללא עליך לעשן לשם כך.

סיגריות צמחים סיגריות צמחים, כמו, לדוגמה, שמור צמחים NTB מכילים ניקוטין לא. עשן הסיגריות צמחים מזיקה גם ומכיל karzogen, סיגריה טבק אך פחות מזהמים. הוא חיובי עבור שהמעשן אשר הוא בתחילה לא חייב להפסיק לעשן. עם הזמן, תמיד פחות צמחים השחזור עליך עישון להפסיק לחלוטין. מזל טוב עם להאזין למעלה!