קטגוריות
כללי

גזעי חתולים עם שיער קצר

ישנם גזעי חתולים קצוץ, בעלי פרווה ארוכה, עם זאת, חתולים שיער קצר, ללא ספק, הסוג הנפוץ ביותר של חתול פראי ובינלאומיות. הסיבה העיקרית לכך היא שיער קצר גנים דומיננטיים על שיער ארוך, בנוסף להיותו פרקטי ושימושי הרבה יותר מאשר שיער ארוך. חתול ביתי שיער קצר יש שהתקיימה במשך אלפי שנים, אולם ידוע גזעי עם אילן יוחסין לא להתעורר בעולם המערבי עד סוף המאה ה-19 בבריטניה. מתרבים של חתולים וקצרת שיער, ניתן לחלק לשלושה סוגים בסיסיים: הבריטים, חתול אמריקני קצר שיער ומעבר לים. הבריטים הוא חתול חסון ובריא שיער חזק ושרירי המסתמך על רגליים קצרות.

הפרווה בבעלותה הבריטים הוא פרווה קצרה, צפוף. בנוסף, המאפיינים של סוג זה של חיה ראש רחב, מעוגל, האף, קצר, ישר, עיניים גדולות, מעוגל. חתול חתול בריטי קצר שיער קיים במגוון צבעים וציורים: על פי צבעים מלאים שחורים לבן טהור, כחול עשן בצבע כסף. חתול אמריקני קצר שיער הוא יליד אירופה חתולי אשר הובאו לאמריקה על ידי המתיישבים הראשונים, אשר פותחו ב מתן זמן זהה לעלות שושלת היוחסין של חתולים שונה במקצת. במקרה זה, האמריקאי הם חיות גדולות יותר, יש רגליים מעט יותר, עם ראש יותר אליפסה, עם האף מרובע, האף באורך בינוני וגדולות, עיניים עגולות. כמו במקרה עם הבריטים, זן אמריקאי זה קיים במגוון רחב של צבעים וציורים. שיער קצר חתולים המכונה זרים מבט שונה לגמרי מעוגל וחזק הבריטית או האמריקאית חתול קצר שיער. בחו ל יש ראש תרבויות כתב היתדות, יש הצדה עיניים, אוזניים גדולות וחדות, skinny גוף רזה, רגליים ארוכות ו פרווה דק וקצר.

סוג זה של גזע החתול כולל מגוון רחב של חיות bred של שיער קצר, כגון סיאם, את Sphynx או את אתיופית. שלא כמו חיות חתולים בעלי פרווה ארוכה, מעיל קצר, כפי שזה קורה אצל בעלי חיים שתואר קודם לכן יש מאפיינים של עצמו, יתרון: שיער קצר קל יותר לטפל. קל לניקוי. זה לא מסובכת. פחות סביר הכדורים נוצרים וכדי לחסום את מערכת העיכול של בעל החיים על ההנחה כי יבלע כל אחד מהם. זהו יתרון יותר לבריאות, מאז לרפא הפצעים שיש החיה הרבה v מהר פרזיטים קטנים בהרבה במקרה של החתול בעלי פרווה ארוכה. חתול חתול קצר שיער אכפת עבור עצמו, בניגוד מה קורה עם אחד מעיל ארוך; מה כל כך נקי באופן קבוע ובאופן סדיר. בין הסיווג נעשה, קיים בעולם יותר מאשר מאה של, זנים.