קטגוריות
כללי

אתה מושלם מבחינה כלכלית?

בתוך פקעת נוצר חיים, נולד חיים בתוך ביצה, בתוך אמא, נולד ילד. החיים הם תוצאה מקסימלית של הבריאה. פעם שאלתי את סבא, אמרתי, תגיד לי משהו, אתה מושלם?, אמרתי לו, לא לחינם יש פגמים רבים. הוא המשיך לשאול, אמר, אם אתה מאמין יצור העליון הוא זה מושלם?… אמרתי, ובכן, אם אני מאמין בישות עליונה. וזה מושלם. ואז הישן אותי טוען, ויוצר מי מושלם דברים מושלמים?… וללכת.

אני עוצר נשימה. לא ידעתי את התשובה. והמסר הזה של קאלו הישן הזה בתוך הנשמה שלי, הבנתי למה התכוון לי, וזה היה כי הפגם הוא חלק השלמות, כי אחד בלי השני לא היה קיים. אז בכל פעם שתבצע טעות לחשוב על זה ולנסות להשתפר. זה ניסוי וטעייה לעשות דברים כדי לשפר תהיה מושלמת.

אין ספק הישנה צדק. ואז חשבתי הכלכלה שלי לא היה כמו גם, אבל היה משופר. לעומת זאת, רמי יהושע בהחלט מבין את הסיפור. להרוויח יותר או פחות לנצח הוא תהליך שניתן לשפר. ונתתי את המשימה שלי לתת לעסקים קטנים שפנייה ואחרים אמר הם הצליחו להשיג נוזל, שיפור הליכים מנהליים, הם עשו זאת עם הרבה ניסוי וטעייה. אז התחלתי לחפש יועצים, שוחחה עם עסקים קטנים אחרים, ואני בענווה לימד שאותי ואת העסק שלי גדל. הפגמים שלהם הובילו אותם מושלמת שלי גם. מבחינה כלכלית אני לא רוצה להיות מושלם, כי אם אני אף פעם לא טועה לעולם לא ישתפר. לקבלת מידע נוסף, בקר m