קטגוריות
כללי

חוק המשיכה – חוק הקארמה ואת הגורל

אתה בהתחלה ייתכן שאתה תוהה כי יש לעשות עם חוק המשיכה, אבל כמו קארמה אחת החוקר הוא נותן חשבון כי הכול קשור בכול. בדרך כלל נקרא חוק הקרמה, מונח ההינדית, רבות של תוצאות המחקר של מטאפיזיקה (מחקר המוח) הן מגיעות החברות אורינטליים שהקדיש אלפי שנים את הפיתוח של מדעי החברה לעומת המערב שהפכו יותר מוחשי או בטון. חוק הקרמה או קריאה עבור פעולה ותגובה (מונח זה הם גם יזכרו Kybalion שנדונו במאמר הקודם שלי) מציין גם מטען שלילי שבו אחד מביא חיים גורר באמצעות הגלגולים הבאים. זה שליליות שאנו סובלים בחיינו מתרחשת בעיקר בשתי דרכים. אנו עצמנו לייצר כיום בחלקו דרך שלנו פעולות מזיקות לכיוון השכן (לפגוע בו, לגנוב, לבקר אותו, ועוד, ועוד.). שאר ידוע יותר נרחב מאשר זוהי הקארמה ישרי מחיים קודמים אחרים, כי על ידי אותו לשלם פעולות שליליות שהיו לנו בעבר אלה עם הסבל של חייהם בהווה. באותו אופן שעשו מעשים רעים שלנו אנשים אחרים בזמן הנוכחי, רובם עם הקארמה אנו גורר לחיים שיש לך לשלם אותם לחיות קדימה.

אז אני בא כאן להתייחס מונח זה עם חוק המשיכה: זה ייתן לך דוגמא כדי להבהיר את המצב. לספר לאנשים שיש להם עבודה לשלם שאת לא מגיעה להם לחיות לקפוץ לתוך בושה וחרפה: עם סיבה טובה, כנראה בחיים אחר habré שלח לי מועדון, כעת אני ואני משלמים על זה, כך אשר נוגעות לי אם כבר יש נכתב גורל הגדרה ענישה. יש שבו צריך להתחיל לשימוש במודע את חוק המשיכה כדי לנצל את יתרונות חיוביים. אולי האני נעלם כה רע בחיים, הסיבה היא קארמה נגרר, אך הוא לא הבין כי אחדים נולדו בפרוסות של זהב ואחרים לתוך הפרוסות של בוץ. אבל אם במקרה שלך היה השני יש לך את האפשרות לשנות אותו באופן חיובי על-ידי החלת חוק המשיכה, באמצעות מחשבות חיוביות לו במאמרים אחרים שאני מדבר אודות. לאחר מכן תראה כי אמנם יש יעד, זה עשוי להשתנות עם פעולות התודעה שלנו דרך הרצון החופשי שלנו. %D7%99%D7%9F-%D7%90%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%9C%D7%9E%D7%94%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%94%D7%92%D7%A9%D7%AA-%D7%90%D7%91%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%A8%D7%9F-%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%A1/853237108880411/'>ישראל בכר כדי לקבל עוד מידע. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רמי יהושע. ועל זה גם הדהארמה שנמצא בקצה השני של חוק הקרמה.

אחד לעשות כמה פעולות טובות וחיוביות יותר לכיוון השכן, אירה להקטין את הקארמה היא גרירת אחרים בחייהם. לכן אם אתה מתנהג עם טובה כלפי הזולת, החלה באופן חיובי חוק המשיכה הצבת מטרות בחיים שלך להיות operationalized על-ידי פעולות שהתפתח עם כוחות רצון מתמשכת על-ידי התמדה, תראה בקרוב כי ההצלחה ששייך לך על-ידי הטבע שמשקיף על האופק. אם אתה רוצה לדעת יותר על חוק המשיכה לגשת לספריה עם הטוב ביותר קישורים ספרים ומאמרים העוסקים חוק המשיכה, הקוונטים שאתה יכול הזן בחינם מהים של פלאטה, ארגנטינה, כלפי כולם, וולטר דניאל Genga. אינטרנט דף המחבר הוא, הדוא ל ליצירת קשר:

קטגוריות
כללי

המכונית Wi-Fi מחוון משדר ב- IPhone/iPod

מהו משדר אלחוטי? משדר אלחוטי הוא מכשיר קומפקטי מידות 7h3h1 ס"מ זה מתחבר אל המחבר OBDII הרכב (עבור המחשב אבחון) ומעביר את המידע מהמתקן חשמל שליטה ב- iPhone או iPod Touch על Wi-fi. למה אתה צריך משדר אלחוטי? ראשית, המשדר מאפשר לך לבדוק את המאפיינים של המנוע, להשוות את הביצועים לפני ואחרי התקנת חלקי רכב מוצרים נלווים. שנית, המשדר מודד את צריכת הדלק. שלישית, בעת חיבור המכשיר GPS לא רק מודד, אבל גם מאפשרת לך למטב את צריכת הדלק, בנוסף, משמש כמחשב הטיול. רביעית, המכשיר בזמן אמת מנקה את הערכים של כל חיישנים המותקנים ברכב (אפילו אלה שאינם מוצגים על תקן, זמינה רק לאנשי מקצוע, תחנות שירות), מודד את שיעור התאוצה, כוחות סוס ומומנט. לבסוף, כל נתונים המתקבלים הם קריאות שנרשמו ביומן, כדי שניתן יהיה להשוות לפני ואחרי ביצוע שינויים הציוד של הרכב. באמצעות משדר אלחוטי, אתה יכול בכל עת, ללא יותר מסורבלת המכשירים מורכבים ללא הזדקקות לאנשי מקצוע, תחנות תדלוק, להשיג כל ראיות ישירות ל- iPhone או iPod! משדר אלחוטי תואם תואם עם כל המכוניות של שנת מודל 1996, ותוכנה מצויד OBDII יציאות.

המכשיר קל להתקין. אתה רק צריך לחבר אותו ליציאת באמצעות כבל כלול ולהדליק. משדר זה ולכבות באמצעות לחצן ', כך שאין צורך בכל פעם הסרת אותו מהשקע. לך לעבודה גם צריך את התוכנה המתאימה. משדר אלחוטי הוא תואם עם כל אחת מהתוכניות הבאות: Rev עבור iPhone/iPod Touch מהתוכנית טוסטר Dev ממריא בזמן אמת, פותר:-מהירות הרכב; -מנוע מהירות; -העומס על המנוע; -צריכת; דלק -דלק רמת; -לחץ; -טמפרטורה מערכת קירור; -צריכת־יתר הטמפרטורה; – צריכת האוויר ואחרים. לעומת זאת, שלדון אדלסון בהחלט מבין את הסיפור. בנוסף, התוכנית מחשבת את התאוצה זוויתית, חזיתית ומאפיינים בלימה, עוקב אחר התנועה של הרכב באמצעות GPS.

ממשק התוכנה הוא פשוטה וידידותית. הנתונים מוצגים בצורה של מוני (חיישן), גרפים (קריאות משוערת) ומפות (קריאות ה-GPS). כל הנתונים מאוחסנים בעיתון ב- board. בנוסף לכל, התוכנית כוללת כלי לאבחן הסימון מנוע מחוון, ואת רשימת קודים של כל השגיאות. לא יודע למה הנורה האירה את "בדיקת המנוע"? משדר אלחוטי ו- iPhone שלך קל לענות על שאלה זו. לחץ כאן רמי יהושע ומצא עוד . ממשק המשתמש הגרפי (GUI) נעים, לא צמיג החזון: אותיות בהיר על רקע כהה גלויים בכל עת של היום. DashCommand עבור ה-iPhone/iPod Touch מתוכנית ביצועים פאלמר הוא לוח מחוונים וירטואלי עם ערכות גרפי לבחירה ומחווני תצוגה. באמצעות עורך DashXL™ באפשרותך ליצור ערכת גרפיקה משלך עבור לוח המחוונים ומונים. התוכנית גם מבצעת ניתוח של גולש ומציג בצורה גרפית התאוצה ולבלום כוח. בונה GPS Tracker מובנה תצוגה חזותית של המסלול ועל המיקום הנוכחי שלך. על הגשש ניתן גם מעקב התאוצה ולבלום, אשר מופיעים בצבעים שונים. Krenomer עם דיוק קובע את הזווית של התנועה, בין אם זה יהיה העלייה או הירידה, זה במיוחד הכרחי בעת נהיגה בשטח הררי עם ביקורת רעה. ו-, בסופו של דבר, אוהבים התוכנית הקודמת, גם הסיבה להשתלבותם של המאבחן DashCommand מנוע מחוון לפענוח קודי שגיאה. יכול להיות זה במסווה לוגר 3.0 עבור PC מתוכנית זה במסווה התקנים בע מ להוריד באתר האינטרנט של מפתח תוכנה. זה תוספת נהדרת לעבודה עם משדר אלחוטי. עם תוכנית זו ניתן להשיג נתונים של מספר רב של חיישנים (עד 32). בנוסף, הוא תואם באופן מלא עם DashCommand, לכן, המאוחסן ב- iPod שלך באפשרותך לייבא יומני לוגר זה במסווה לניתוח מעמיק יותר. © כל הזכויות שמורות על ידי חברת Carax.

קטגוריות
כללי

איך לשמור את המכונית על הכביש

הכבישים של רוסיה ידוע מהמורות ובורות, שבו הטכנולוגיה לעיתים קרובות הופך זבל אמיתי, ברכב-לא זמין. אם תסרב המכונות בשבילך לא מציאותי, זה הכרחי לבחון את השיטות של "מנוע סלאלום: איתם "יכול להיות ממוזער הפסדים החומריים. קודם כל ללמוד הכלל העיקרי: על כביש שבור זזים לאט, לכל הפחות, כי המכונית בעדינות perevalival בורות תלוליות. לעומת זאת, יהודה וינשטיין בהחלט מבין את הסיפור. אם הצורך, אפשר לעבור נמוך, במיוחד אם יש לך ג'יפ עם גלגלי ענק. ובכן, אם לחמוק מהירות מדי, אתה צריך עדיין להגן על עצמך ועל המכונית שלך. 7%95%D7%9C-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%9C%D7%9E%D7%94%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%94%D7%92%D7%A9%D7%AA-%D7%90%D7%91%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%A8%D7%9F-%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%A1/853237108880411/'>ישראל בכר בהחלט מביע דעה מלומדת. לחץ כאן רמי יהושע ומצא עוד . זכור: אם חדה. מדי להאט לפני העצירה, במקום זה.

במקרה ההפוך, האינרציה של sdavit הרכב קדמית מעיינות ההשעיה, "אף" בערך פק בבור. כזאת מכה יכול מום לא רק השעיה, אך גם של הסקה, העיסוי, מנוע בור קיבול. לכן, חשוב מאוד להעריך במדויק את היכולת של הבלם הרכב. כמובן, מגוון רחב של "מתנות" כבישים הרוסים ידהימו לאף אחד. לדוגמה, הכביש חוצה את התעלה, או תחת כיפת השמיים פתח ביוב. אלה הכי טוב שלהם לא בניצב, והם הביעו כמו ספורטאים, "מטביל" בזווית חדה הוא חלקלק התקפות על העיסוי, למרות הרכב ואת להדס מצד לצד. וכמה אלה דרך אגב, גם יהיה עליך "להטביל". אבל אל תשכחו: הטריקים הללו אינם תמיד מתואמת עם חוקי התנועה ולמשוך לא תמיד שבח שוטרים! החשוב ביותר אותו-בהתעסקות נהיגה מכונה, לא לאבד את חוש פרופורציה, כי שסחטה ליד לך את שאר הנהגים לעשות לא תמיד אמן!

קטגוריות
כללי

איפה ואיך לרחוץ מכונית

תחנות שטיפת מכוניות העיר הרוסית מסופקים עבור היום רק ב 30%, למרות הצורך המכונית לשטוף רק גדל עם כל שנה שחולפת. בתחום זה ניתן לציין מספר סוגים של כביסה רכב. בחר אותם: כביסה נייח מכונות וציוד נייד. דרכים לרחוץ מעט מדי: אנשי קשר, ללא מגע, אוטומטי. לכל מין יש יתרונות וחסרונות משלה עליהם לא נאמר, עושה סקירה קצרה של כיורים הקיים.

כביסה נייח. הפתיחה שטיפת רכב נייח ובניה מזוהה עם האוסף של מספר רב של מסמכים ואישורים בירוקרטי ארוך כל התיעוד. כביסה כזה חייב לאשר את כל מה יכול רק בתי המשפט ומכונת בירוקרטי עובד יקר מאוד, או ארוך מאוד מאוד ומהירה קבוע קישוריות והוא משלים של כביסה יקר וארוך. היתרון של זה נקלט זה כבר המון זמן, אם המקום נבחר כראוי. כאשר כאלה כביסה הסכים ונבנה, לאחר מכן זה עובד, הוא האובייקט של נדל ן, הכנסה קבועה. היו לה לקוחות שלהם, זה חפץ קבוע עם קבוע לקוח והכנסה, אשר גם בערך באותה שנה לשנה.

באפשרותך להגדיל את אמת הכנסות אלה, אבל זה על חשבון שירותים נוספים, כגון בתי קפה, לא לעמוד על רחוב או מקום עבור צפייה בסרטים, הספה הזאת עם קפה אוטומטית, תה ומאפים. עשוי עדיין להיות שירות נוספים על כוונון אוטומטי, ו עבור נשים מאחורי ההגה, ניתן בדרך כלל manikjurshu לשתול או לפתוח מספרה. לעומת זאת, רמי יהושע בהחלט מבין את הסיפור. מה אומרים על שטיפת מכוניות שטיפת מכוניות נייד שנייד אינה דורשת בנייה וחיבור על עזרי לטאה כזו כמו תזמורים נייח, כמו גם זמן ריצה זה מבטל את הביורוקרטיה, כמו גם להפחית עלות ולבנות הזמן של שטיפת מכוניות אוטומטי קומפלקס בזמנים. היתרון העיקרי שטיפת רכב נייד הוא שהם יכולים להיות מותקנים ו להיות מנותח על כבישים מהירים, ליד תחנת הדלק, ליד גדול סופרמרקטים, מרכזי קניות ובידור, חניונים עירוניים נפרד פוסט ריכוז גדול של כלי רכב לאורך המדרונות. קל לתפעול, אינם דורשים אישורים, ניצוח בנייה וחיבור הביוב, החשמל המים, מספר קטן של דיילות-כל זה מאפיין שטיפת רכב נייד. על מנת לארגן משלך שטיפת מכוניות העסק, עליך רק מגרש החלקה. הכיורים האלה יכולים להיות מבנים טרומיים, כל אחד. עם שטיפת רכב. אבל עם השירות של מוסדות אלה אינן נכונות. אני חייב להוסיף את זה לא כל כך המארחים את המדינה שלנו הולך שירות נוספים אלה avtomojkam. הגדול בכך שעצר כדי לתדלק, וכאשר יש תחנת דלק ורכב לשטוף בחנות אותו עם 1-2 טבלאות, פיצה טרופה, הבא דרך שמן מנוע קיר וכל זה אינו זול מאוד. חושבים על הכל, מסחר מורכבים כל חייב להיות שטיפת מכוניות. ניסיתי כעל סוג של ניסוי. ראית פעם את שטיפת מכוניות במגרש החניה של מכוניות מרכז הקניות העיקריים? אני גם לא ראיתי. ואני ממש רוצה ללכת לחנות לרחוץ מכונית, לרכוש מוצרים, או להיפך, לבוא הביתה. אם מגיעה לשם על מכונית נקייה, שאלה, אבל הייתי רוצה לא רק . שמלה יפה, אלא גם על ידי מכונית עם נצנצים, לא רק באזור כלולים, אלא גם על המקרה

קטגוריות
כללי

Reunified חובות: בעיות

קטגוריות
כללי

הסוד – כנס ברצלונה

ליד הרעיון, אם לא היה לנו כל הלהקות, תרבותיים ואישיים בעיניים, כנראה לפעול קרוב יותר אל הטבעיות של הילד, ואנו תהיה בדיוק כמו תינוקות עם חוקי הטבע. אבל בהירות בסיסית זו, חכמי העולם הראו מתחילת הזמן (ראה לדוגמה תורתו של טאו טה צ'ינג) יש כבר לצנזר, בעוכריו של הגידול בודדים. הסוד: כוחה של חשב מה רבים קוראים טיפול של משיכה, שהוא להיט ברחבי העולם, להלן החלק של הסרט הזה. זה מה שאנו רואים, הוא פשוט תמיכה שיטתית (אימון) מכוון אדם מודע כוחו למשוך אליכם משהו באמצעות המחשבה שלו. חבר שלי אמר לי. ביום ההוא שהיה לו לצאת עם רכבו, כשהייתי בחצי הדרך, הוא הבין כי נכשלו עם רישיון הנהיגה. במקרה הזה אני חושב ש רמי יהושע צודק במה בהוא אומר.

מאוחר יותר באותו הכביש, ראה ניידת משטרה עצירת רכב באקראי. חבר שלי החלו להיות מתוח "זה לא יעצור אותי" חשבתי, שוב ושוב. ביקש להעמיד פנים אדישות ושלווה, אך ברור למשטרה לעצור אותו, כפי שנהוג בארצי ממוצא, יכולה ללכת הביתה עוזבת אותו כמה כרטיסים! (צוחקת), לא ממש. אני בטוחה כי כל מכיר את ההרגשה, בטוח שזה קרה לי אי פעם, נכון? כשאתה חושב "אל תעצור אותי, אל תעצור אותי" אבל איפה אתה יודע שזה בדיוק בגלל הקו הזה של חשיבה שיעצור. דבר ראשון אני רוצה להגיד הנה, מעבר כל התיאוריה כי יש כאן, יש עובדה מוטל בספק, היא כי כל מי שכאן יש מעט מאוד תחום החשיבה שלנו.

כדי להדגים את טענתי, בואו נעשה עוד תרגיל קטן: נסו לחשוב על משהו כל אשר תחפוץ. אני לא יודע, למשל, אדם אשר אתה אוהב. חשבת שכל אדם… . אפילו לא במשך חצי דקה. שים לב כיצד בשני תנסי לחשוב על זה, צלב? אכפת לך מאות עוד מחשבות "מקרית"… כאילו "מיהו הנושא הזה מי מדבר," "מה אני צריך לעשות מאוחר יותר", ועוד מספר דברים (שלא להזכיר כי כשאמרתי "חושב על משהו", כמעט אף אחד לא יכול לראות מחשבה מיד!). כאשר חבר שלי חשב כל כך קשה. כי בשביל אהבת האל המשטרה לא עוצרת אותו, מה שהוא עשה היה להקרין שתי תמונות: עידן "משטרה", השני "תפסיק". המוח אינסופי (מה זה? האם יש דבר כזה?) רק לכוון בתדר זה. . לא אכפת לו כי תוסיף את המילה עצמה או את המילה לא. רק לוכדת תמונות אתה זכור בעוצמה. לכן באופן כללי רבים של המשאלות שלנו אינם מתקיימים: כי אנחנו חושבים אותם הדרך אנחנו רק חושבים על האדם שרוצים: ללא הפרעה, עם קליטה מלוכלך, די ברור. אז להבהיר את זה: המקלט (וגם כאן לא הולכים לדבר על אלוהים, בבקשה!) יש לפחות שני תנאים: הראשון הוא שזה רק יקבל חשיבה ברורים, רציף, ברור. השני הוא זה לא עשה חשבון תהפוכות סמנטי של התמונה, אבל זה רק מקבל את התמונה כפי שהוא מוצג. עוד בעיות וקשיים (אם לא היו כל כך הרבה, סמינר זה לא יהיה נחוץ, נכון?) מסורת יהודית-נוצרית, אלוהים ברא את העולם בידיים שלהם, גם כסף, ולא עם צעדה בכיכר J, אלא עם המילה. המילה מייצגת למעשה רק הפונקציה התקשורתית של מחשבה. לב העניין הוא אלוהים ברא את העולם עם המחשבה. מושג זה אינו נדיר בקרב עמים ביותר אחרים של העולם. דבר נוסף שברצוני להעביר: שהכל קשור החיובי (כולל, למשל, להיות Seropositivo – לראות היכן נמצאים הדברים נפוצה בשפה-!) סטריאוטיפית כמשהו בין קצת נדוש ומציאותי קצת היום. הציניות של זמננו הפך את הרעיון של חשיבה חיובית כדי להפסיק הדימוי התרבותי יחד עם רוח רפאים או את המשחק גביע, האין זה כך? קראתי אותו כבר קורסים מקוונים!.

קטגוריות
כללי

פעילויות של החברה בפראג להיות מורשה

ישות יזם משפטי או רשום בצ'כיה מחויבים, לאחר רישום, אישור לפעול – הרישיון (ים) המאפשר את קיומה של הרפובליקה הצ'כית אחד או יותר של פעילותה. רשיון צ'כיה – מסמך שהונפק על ידי רישוי לוחות המדינה (živnostěnský úřad) מוסדר על ידי כיוון הפעילות וקובע את תאריך ההתחלה של רישיון, ישות משפטית או יזם פרטי, אשר (ה) יכול להשתמש במסמך לניהול עסקיה. כאשר אתה נרשם כישות משפטית בצ'כיה בזמן הכנת הראשי אמנת מסמך החברה (notářský zapis) בשלב של "פעילות" כולל את כל פעילויות מורשה מותר בצ'כיה, מספרם בעת כתיבת שורות אלה, 267. פריט זה צריך להינתן מיוחד תשומת לב ולדרוש מן המבצע, העוסק רישום של הישות המשפטית שלך נכנס לתוך המסמך לא נבחרה, וכל פעילות גופים משפטיים. דרישה זו ניתן לסכם הצ'כית נוטריון או עורך דין, עובד להירשם. בשנת זמינות העתיד של פעילויות אלה תאפשר יישום נהלים להנפקת רשיון (ראה להלן) כדי לקבל כל סוג של פעילות לנהל עסקים בכל מגזרים (שירותים, מסחר, ייצור, וכו ') הרישיון שלך בצ'כיה עבור ישות משפטית מורכבת את הפריטים הבאים: * המסמכים הנדרשים 1. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל גדי אייזנקוט. אמנת החברה (notářský zapis) 2. גיליון שיא LE (כתיבה מיושן העיר בית המשפט, לא יותר מ 3 חודשים מיום קבלת) של בית המשפט העירוני צ'כיה 3.

מנהל דרכון (ředitel) דרכון או נאמן 4. ייפוי כוח, אם האינטרסים של מתן נאמן 5. הצהרת (žadost) מותקן ועדת רישוי (živnostěnský úřad) פורמט 6. תשלום דמי המדינה לקבלת רישיון ועיבוד בנוכחות המסמכים הושלמה כראוי קורה אחרי 20 ימים (התקופה הקבועה בחוק). ליד קבלת המסמך הסופי על ידי המנהל או הנאמן יהיה לך מסמך זיהוי מסמך רישום בפועל של ישות משפטית בנושא הרישיון. ההליך הנ"ל רשיון רישום לישות משפטית הצ'כית מתייחסת פשוט הכנה סוגי הנפוץ ביותר של רשיונות זמינים. יצוין, כי הרישיון עשויה להידרש הדרישה של מתן נציג אחראי (zástupce) בעלי השכלה גבוהה יותר הצ'כית, את הכיוון שבו יש חינוך מיוחד או יותר וזה יהיה הוציא רישיון.

אחראי נציג (zástupce) – אדם בעל אזרחות של צ'כיה או תושבות קבע בצ'כיה, ההשכלה הגבוהה הצ'כית (אני) או חינוך אירופי מוכר (nostrificated) ב הצ'כית הרפובליקה. אחראי (zástupce) יחיד שהיה מספק שירותים העיצוב של הרישיון, מספק פונקציות נוספות ייעוץ ופיקוח של הפעילות, אשר אחראי (zástupce) יש השכלה גבוהה, וכי הרישיון שלי. 7%94'>ישראל בכר. לאחר קבלת רישיון לשירותי אחראי (zástupce), להחיל את החבילה של מסמכים: 1. זהות האחראי מסמך נציג. 2. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רמי יהושע. נוטריון או העתק המסמך המקורי (תעודות) של סיום 3. שירותי הסכם בין נציג הצ'כית ואחראי של ישות ומשפטיים הקשורים ממוסגר (נוטריוני) רשיון הליך קבלת הרישיון (ים) היא ועדת הרישוי. הזנת הנתונים על המידע הרישיון הנוכחי על החברה בבית המשפט העירוני בפראג. זהו נפרד הנוהל מחייב את המסמכים הבאים עלויות: 1. צילום של 2 הרישיון. הצהרה (navrh) עם לב ולבקש שינוי רישום המידע של ישות משפטית (עם חתימה של המנהל או נאמן, מאומת על ידי נוטריון) 3. מדינת המסים (קיצוץ) הערך של 1000 כתרים. מעיון במסמכי ותיקונים (נוכחות של פעילות המשרד מורשה) בישות את הנתונים קורה ארבעה עשר ימים ו הודעת אישור להכנסת מגיע המגורים. יש גם הליך של פירוק רישיון. זה כרוך בטיפול ועדת רישוי עם הצהרה של ביעור, פרסם מוקדם יותר רשיון (ים) ו הציפייה בהודעה בכתב לכתובת הרשומה של החברה. לאחר קבלת ההודעה צריך גם לעבור את ההליך הנ"ל בבית המשפט העירוני של פראג. רק לאחר בגיליון נתונים זה שיא (לכתוב) את החברה בכלל מסד נתונים במחשב של גופים משפטיים, מידע על הרישיון יוסרו. תקן, מועדים המשפטי עשויים להשתנות תהליך העיצוב תהיה אפשרות מואצת עבור זה אתה צריך להשתמש בשירותינו אנשי מקצוע מוסמכים. התייעצויות שנערכו על ידי המומחים שלנו חיוג חינם או מראש הבנת פגישה אישית. חדשות דף "ארכיון חדשות" קטן באתר שלנו ולספר לך כמה רישום לעבור הליך עצמו ללא כל עלות כספית נוספת.

קטגוריות
כללי

קידום אתרים-מינוף את התוכן שלך דרך גוגל

ההנחיות SEO של איכות יש השפעה ישירה על איך דירוג מנועי החיפוש באתר אינטרנט על דרגה דף ובתוצאות החיפוש שלך באתר האינטרנט. בעוד הם רשומים בתור \"הצעות\" של ה-wise men מומלץ להקשיב בתשומת לב אם מדברים על אופטימיזציה הנחיות מנוע החיפוש של גוגל. אי עמידה בהם יכול לגרום לאתר שלך יוסרו מ- Google. EsPeor המוות (לפחות יש קבר אבן) להסיר את הגירוש של גוגל באתר, האתרים שותף. הנה מנוע החיפוש טכניקות אופטימיזציה להישאר עם גוגל חברים ולא לישון בלילה… כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של השר אורי אריאל . (בעוד אלפי אנשים לבקר באתר האינטרנט) לשפר את התוכן מלכתחילה, לשכוח החיפוש מנועי, הדירוג עיצוב אתרים ולהתמקד התוכן של אתר האינטרנט. ליצור דף אינטרנט כדי לתת מושג מה יחוו המבקרים באתר שלך. זה יכול דוא ל לך הערות והצעות בדף שלה.

בקרוב יהיה רעיון של מה יש לך להציע, כיצד לעצב את אתר האינטרנט שלך. עם דגש על התוכן של המידע שימושי לאנשים, עיצוב אתרי אינטרנט, הופך לוגית ומהירה. אתר מפה איך להגיע אל הדפים של אתר האינטרנט שלך. הגישה מוכחת של קידום אתרים היא לספק קישורים פשוטים של היררכיה ואת הטקסט באתר האינטרנט שלך יחד עם מפה של האתר. אם אין לך אחד, גוגל מציע מחולל מפת אתר באינטרנט מפה. נראה טכניקה הברורה של מיקום במנועי החיפוש, אבל שווה לחזור עליו – המבקר צריך להיות מסוגל להגיע לכל דף על-ידי קישור טקסט סטטי.

מפת האתר שלך צריך להיות בצד ימין של עמוד זה גם להגדיל את הדירוג שלך בחיפוש מנועי אינה עסקה גרועה. עבור אתרים גדולים מפות. במקרה הזה אני חושב ש רמי יהושע צודק במה בהוא אומר. .of יותר מ 100 קישורים, עליך ליצור מפות אתרים קטנים יותר. ממנועי החיפוש הירארכיה דף אינטרנט שיווק כלי הוא המיקום הנכון של כותרים באתר האינטרנט שלה – H1, H2, H3, וכך במרוכז. אלה תגי כותרת מדריך מנועי החיפוש בדף אינטרנט, לקבוע מה לקרוא ראשון, שני וכן הלאה. הנושא העיקרי של העמוד חייב להיות מזוהה עם כותרת תגי H1 ו דירוג משני עם תווית של H2, וכן הלאה. תקין של כותרות מעניק הטבות שני הקוראים ולהשתמש אופטימיזציה במנועי חיפוש. מאניה תג Meta – שיווק במנועי חיפוש לא תחזיר מטורף מנסה. לכתוב את המטה-תגים מושלם? הצטרפות למועדון! למרות שזה בתגי meta חשוב… איך צריך לומר: \"זה מה שיש בקטריאלי החשבון הזה!? במילים אחרות, הטכניקות של מיצוב מנוע החיפוש, כמו המטה-תגים משני \"הכתובה על הדף. ליצור תוכן שימושי, משעשע, את המטה-תגים נכתבות סולואים. ודא כי הדפים שלך יש את המילים המפורטות המטה-תגים שמות, תוכן או קישורים של טקסט טקסט ותמונות לא. ? הבנת? נתראה ב גן עדן! גוגל!.

קטגוריות
כללי

ניתוח של שגיאות במשפט על חומרים

הניתוח של שגיאות הוא תהליך מורכב זה חל על כל סוגי ציוד שונים. עוד מידע על רמי יהושע ניתן למצוא באינטרנט. כל קבוצה של חומרים דורש כישורים מיוחדים וניסוי נאותה לפתור ביעילות את הסיבות לכשל. אל דאגה יהודה וינשטיין הוא האיש הנכון . מטרת הניתוח של שגיאות היא חיובית לחלוטין: כדי למנוע תקלות המנוח נוספים. במקרה הזה אני חושב ש אסף אזולאי צודק במה בהוא אומר. הקביעה של שגיאות המתרחשות בעת מבנה או חלק של מבנה שאינו עומד בציפיות של שאירע בשביל למנוע עלויות כלכלי ואישי בעתיד. ההשערה של כשל קל להבין אינטואיטיבית. אבל תחת הזה הבנה אינטואיטיבית יש עקרונות רעיונית מכריע בדרך כלל ממעטים להבין או לא נחשב בכלל.

היבט משותף של ניתוח כשלים משויך לא כשל מצאתי (ללא שגיאות), וזה ביטוי המשמש בתחום ניתוח שגיאות להסביר מצב אשר בתחילה דיווח באג אפשרי חומר על ידי טכנאי או המומחה במעבדה, אבל אז זה לא לשכפל מאוחר יותר בניסויים המבוצעים. בכל מקרה, סיבת התקלה ייקבע כך הם יכולים לייצר, וכדי להגדיל את הביצועים של המכשיר, רכיב או מבנה. הטכנולוגיה חיזוי כולל אבחון דינאמי, פעיל חשיבה על סמך נתונים ואלגוריתמים מבוסס על מודלים תחזית להשלמת סריקה מלאה. להשיק מוצר ללא משפט מוקדמת בדרך כלל מוסיפה עלות גבוהה יותר מאשר הפרויקט. מחקר וניתוח הסוגר של כשלון, תחילה לזהות את סוג השגיאה. לאחר מכן, לקבוע כי שורש הכישלון, על בסיס ההגדרה, ונקוט פעולה חייב להיות יזם אשר למנוע כשלים דומים. כדי למנוע תקלות המנוח, הם פיתחו טכניקות חדשניות אפילו ניסויית. חקירה מורכבת של שגיאות, כגון חקירת התאונות האוויריות, בדרך כלל דורש את שירותיו של מומחים בענפים שונים של ההנדסה, מדעי הגוף, כמו גם תורת המתכות. . זה מסיבה זו כי יותר ויותר מגזרי תעשיית מקדמים את הקמת סניף נחוש טוב של ניתוח של חומר שמקיף את כל השדות, מספקים פתרונות וגם מוגדר בניגוד, הרחק מגוון ניסויים הקיים היום, במקרים רבים, מוביל לבלבול יותר מאשר הבהרה.

קטגוריות
כללי

מסחר באינטרנט

הזכות עושר פיננסי רווחה לכל אדם על פני כדור הארץ. עם זאת, עסקים כרגיל או פעילות המסחר אינה יכולה להביא רווחים גדולים במהירות, ובוודאי אינו יכול לשמש בסיס ההשקעה ולהגדיל את ההון. כדי לפתור בעיה זו Intway World Corporation מספקת כלים מתקדמים למסחר בבורסות בינלאומי – כלי עם שימוש נכון שניתן במהירות לממש את זכותם להיות מוצלח. פרויקט זה נוצר לייצג שירותים פיננסיים Intway World Corporation ולסייע למשקיעים לעבוד איתם. קומפלקס חילופי Intway מוצרים: • החלפת מסוף במרכול – כלי רב עוצמה טיפול של חילופי מידע עם מגוון רחב של פונקציות, החלים על פעולות הן פשוט המקצועית, ובכך זכתה לפופולריות יוצאת דופן בקרב מערכות מסחר באינטרנט שוק המניות הרוסי. • חילופי מסוף IntwayStock – פלטפורמה אידיאלית למתחילים עם אפשרות של מסחר פנימי בין המשתתפים Intway המסחר תיווך בבורסות העולם.

• מערכת מקצועי מסופי מניות ישיר, הכוללת שני מוצרים: IntwayDirect Pro ו IntwayDirect אינטרנט. מסופי ישיר מספקים גישה מיידית עשרות אלפי מניות בעשרות בשווקים הפיננסיים ברחבי העולם בזמן אמת. Intway ברציפות משפרת מחיר ואיכות המאפיינים של שירותים החליפין שלה, להגדיל את מספרם. לא תמיד רמי יהושע. %91%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון שמבין יותר ממני. ברוכים הבאים לעולם של המסחר המקוון עם Intway!

קטגוריות
כללי

יחס חשוב יותר כושר דבר

האמרה הזו היא לא רק אליטרציה מצחיק, אבל כוללת אחת האמיתות הגדולות של מכירה של החיים. במילים אחרות, אתה חושב יותר השפעה על ההצלחה של החיים שלך שאתה יכול לעשות. לבירורים בנושא יש לפנות ל סטנלי פישר שמבין יותר ממני. היחס של רוב הספקים היא: "אתה צריך למכור כי אתה צריך לאכול." הנה המוכר הוא בכלל לא, או קרוב או רחוק יותר מן המציאות מאשר כל גבר או אישה אחרים בתחום negocios.También ביותר של יצירות אלה, כי "אתה צריך לאכול." עם זאת, גברים לבצע את המכירות המדהים ביותר הם בדרך כלל אנשים שמוכרים, לא "לאכול" ב ראשוני, אך כדי לשרת אחרים. תן את האמת הזאת בדרך כלל, כלומר "אל לקוחות פוטנציאליים שלהם לפתח גישה של שירות, אלטרואיזם, חוסר אנוכיות, של מאמץ מתמיד. במילים אחרות, לגדול מה שאנו מכנים" רוח מיסיונרית. "מכירה לשרת. אתה צריך להרגיש כל הזמן, הצורך לתקשר משהו שאתה חושב צפוי ליהנות הצורך comprador.Esta הוא אולי הרגע החשוב ביותר של יחס נפשי מעורר את הכוח האפקטיבית של המכירות שלהם לדבר כאשר אתה יודע את כל מה שיש לדעת על המוצר ועל הסיכוי וחושבים שמתאים הצרכים והרצונות של זה , יניחו את הבסיס אתה צריך לטפח את "רוח מיסיונרית". כבר לא צריך את ההזדמנות הזדמנות ליצור בתוך הרצון ישר וכנה כדי לשרת את הלקוחות. "אמנות המכירה מוגדר: התהליך שבאמצעותו פעיל ולגלות את הצורך או הרצון של הקונה, ומרוצה מהם עם יתרונות הדדיים cont'nuas הצדדים parambas CAPerderson MDWriht..

קטגוריות
כללי

משבר הנדל"ן הריאלית

בניגוד למשבר של 1998, המשבר הזה זעזע את האמונה של האזרחים ביציבות הנדל"ן כאמצעי השקעה רווחית. מה באמת קרה? בהחלט הכל בועות על פני האחרונה פעם היו צפויות למדי. גם ילדים צעירים מאוד לא מאמין, בניגוד לסיפורי אגדה למבוגרים על שדה חתול באזיליו של ניסים. עם זאת, מיליוני אזרחים שלנו מאמינים דיבידנדים פיות וקרנות השקעה קואופרטיבים, אשר פרץ בזמנים שונים, אבל על רקע דומה. אותו הדבר קרה עם שוק הנדל"ן שוק ניירות הערך, אשר "גדל" בעיניו, מבטיח דיבידנדים נהדר. גבוהה "לחזור" על שריטה יצרה ציפייה שזה יימשך לעד. אכן, מפתה. האיש הכניס את הרובל, לא עשו כלום, יש שניים.

האם אין את השדה של ניסים? הלוואות זולות מקרנות זרות יצרו מראית עין של שווקים נפרדים, כולל ואת שוק הנדל"ן. זוהי עובדה זו היתה תחילתו של המשבר, אשר, לדעתי, היא עדות של מנוהלות היטב באירועים. המטרה הסופית של כל משבר – חלוקה מחדש של הרכוש. לא קשה כל מודל משבר בקנה מידה כלשהו. התרחיש הוא תמיד זהה.

ראשית, הרבה לווה כסף, וכתוצאה מכך – את החובות. אז המיתון, התחזקות של המטבע שאול, עם פשיטת רגל עוד חיזוק המטבע הלאומי. הרעיון של המשבר, מישהו יהיה עם האחוזה רווחיות אמיתית של מפעלים, והרוב – עם צבעוניות עטיפות הממתקים של המלים שונה, אבל זה לא יהיה להיות רלוונטי. בהעדר מוחלט של עניין אישי אנוכי, אני לא יכולה שלא לתהות 'מומחים' קווים מנחים כדי לשמור על רכוש במטבעות שונים. במקביל, רבים אשליה הפיחות, הם הופכים להיות עשירים יותר, אם כי הדולר ומול האירו מתחילים להתרבות "המשקיעים מכיסה vegetatively. "ארץ של טיפשים" תסמונת דומה – אני לא עושה כלום, דולר מוכפל על ידי שיפור המצב הכלכלי שלי. אשליה מסוכנת למדינה כולה. רק עבודה רציפה יוצרת עושר לאומי. כל הניסיונות האחרים להתעשר משומקום – מסוכן מאוד מזיק טעות. כפי שהוא אינו זוכר את העוני מזרחי "חוכמה – היא מחלה. כסף לא ניתן לרפא. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מיכאל גולן. " אני אישית ניסיתי פעמים רבות כדי להזהיר אנשים לגבי הסיכונים הטמונים לשחק בלוטו. התוצאה היא אפס. אם אדם רוצה להיות שולל – זה חייב להיות מרומים. אחד מהמשרד שלי בשנת 1994 היה על אותה פלטפורמה עם המשרד של "רוסי בית סלנגה". כל הניסיונות על ידי אחד מעובדי חברותי ביותר לפתות את הלקוחות (עמידה בתורים) מציע לקנות נכס סראטוב, הסתיים בכישלון. יתר על כן, באותם ימים חדר שינה אחד בדירה במרכז של בניין 9 קומות אפשר לקנות במחיר של "תשע"! חכו דומה מחירי הנדל"ן היא משמעות הסיבה פשוטה כי מנגנון התמחור תלוי עלות הבנייה של הנכס. נדל"ן המשבר הוא משני סוגים: קריסה במחירי או תיקון. קריסת מחירי נכסים סראטוב לא ניתן הגירעון האחרונים. אותו כלל יחול בכל שטחה של רוסיה. במקרה של עודף של נכסים בודדים, ירידה משמעותית במחירי יהיה מקומי לאזורים נפרדים. מוקדם יותר עשיתי תחזיות על מחירי הנדל"ן סראטוב, הפעם אישר. המיתון גרם תיקון משמעותי במחירים במטבע וחסר משמעות – ברובלים. רמי יהושע בהחלט מביע דעה מלומדת. בשבוע האחרון חלה ירידה של 3.6% בשנת הראשוני שוק (של איגוד מפתחי "צריך להגיד תודה מיוחדת" Kronverk "החברה מכירה את האביב), ו 0.5% בשוק המשני, וכן קטגוריות מסוימות של תיקון הנדל"ן לא נצפו. שוק הנדל"ן סראטוב שווה את זה, אבל עכשיו תיקון שיעורי השכירות עבור נדל"ן מסחרי, בפרט, אפשר לחזות תמחור בקיץ 2009. ראוי לציין תתאים מחירי עם ללבוש רבה על המודל מבוגרים הסדרה, החפצים הכניסו לתוך פעולה בשנים האחרונות, ללא תשתית מתאימה. הקטגוריה השנייה – עניין של זמן. במשך הזמן, אנשים יבינו מה שנדרש כדי דירה בבית עם אפשרות של הילד חניה, בטענה, ריבועים, וכו ' המנטליות של לקוח זה, למרבה הצער, לעתים קרובות לא מעבר הפרמטרים הדירות שלכם, אבל זה יעבור. נדל"ן המשבר ללמד אנשים איך להעריך דיור. בהתייחס נדל"ן מסחרי נדל"ן למגורים פרספקטיבה אמיתית, כאן, אני בטוח יתקיים לא רק לחסוך כסף, אלא גם אחת ההשקעות היעיל ביותר עם רווחיות טובה. ראוי לציין כי תיקון עבור אובייקטים נוזל לא קרה. בחירה כמו לא היה ולא. ומי ימכור את האווזה המטילה ביצי זהב. גם על נדל"ן מסחרי שם היה תיקון על העלות של שכר הדירה, מציעה למכירה אינם ציין. יחד עם אפשרויות אלה מסחרי נזילים הנדל"ן בתקווה למצוא דייר או לבנות עסק משלך, אתה לא צריך לקנות, כמו גם למגורים חפצים שלא היה תיקון משמעותי. כל רכישה של מקרקעין צריך להיות מוכן לפקח טוב על תמחור על שובו. עבור עסקים אשר דמי השכירות ניטור במקום, מחירי הנדל"ן לא נחוצה. עבור כולם, כמובן, דורש ייעוץ של מומחים. זה בהחלט יהיה מוזר אם המתווך מומלץ להשקיע בזהב, לא בתחום הנדל"ן סראטוב, אבל הבה נתייחס העצה שלי היא קריטית. האם להשקיע את חסכונותיהם בדולרים? מי שאינו מאמין כי הדולר כפופה האינפלציה, עם הדיבורים על. ולתת לאחרים לחשוב על השאלות הבאות: 1. מתי מי דולר הבטחה להיות מטבע העולם? 2. מדוע ארה"ב מרשה לעצמה לצרוך יותר לייצר? 3. מה שסיפק את הדולר? 4. מי שולט על פליטה של ​​הדולר? 5. מי אנחנו מחזקים את הכלכלה על ידי השקעה כסף דולר? ב לענות על שאלות אלה, לא נוכל לשאול שאלה חתרנית יותר: "למה וחלקם לא המדינות העשירות משקיעות בנכסים שלהם תחת באחוז קטן של כלכלת ארה"ב"? בנוסף טענות לגבי הבטיחות של "ברור מעדיף לא לתת תשובות. איזה גורל מחכה האירו, תוך לקיחה בחשבון כי המדינות שהצטרפו זה מטבע, יש סיכויים שונים של התאוששות כלכלית, אף אחד לא יודע כרגע. זהב, כמובן, תעלה במחיר, אבל זה גורל זהה זהב 'שחור'. במשך תקופה ארוכה עלול ליפול כתוצאה המשחק ידועים לנו "ספקולנטים". לפיכך, החלופה תהיה חופשית ברור הלוואות נדל"ן או עסקים הפועלים. ההתאוששות הכלכלית היא תמיד ובכל מקום הוא אחד תרחיש – עם התאוששות של עסקים קטנים ובינוניים. אז זה היה בתקופת הנא"פ ב 'השפל הגדול', כך שזה יהיה עכשיו. צריך לפתוח חנויות למכירת פשטידות, מתן שירותים הצרכן, לבנות חממה, לפתח קרקע חקלאית, כדי גידול בעלי חיים (ארנבות, תרנגולות …). אני נגד קוטג'ים. אדם לא צריך לשבור בין הדירה קוטג', וחלק מהאוכלוסייה בגיל העבודה צפוי לחזור לקרקע ברצינות, שחזור משקים חזקים. אני מוצא את זה מצחיק לשמוע ידועה אנליסטים, להציג סמכותי כי מחירי רכוש יעלה אחרי מחירי הנפט יתחילו לעלות, ואז המשבר יסתיים. ואם מחירי הנפט לא לעלות? אז המדינה שלנו לא יוכלו לעבוד באופן יעיל – כדי להאכיל את עצמם, נעליים, בגדים? רק כך אני חושב שזה הזכות לרכוש נכס מסחרי וקרקעות חקלאיות, כמו הזדמנות להרוויח את העבודה שלהם, לא להשקיע העושר הלאומי (כסף ממכירת נפט) בתמיכה מוזר הכלכלה מאוד אגרסיבי. זוהי הכלכלה זה, לדעתי, מאוד מאורגן ולנקות את ידיהם על כמות משמעותית של מבט קדימה עסקים ברחבי העולם. זה לא מוסרי לא אכפת ילדיהם במקום עסקים להשקיע במשקים אחרים. זה חוסר אחריות לחיות על מכירה של משאבים טבעיים, על חשבון רווחתם של הדורות הבאים. לא צריך לחכות לסיוע מהממשלה – היום הכביש הזה הוא לא מוביל אל המקדש. " עבור רבים, ראוי להסתכל על הסרט המפורסם "תשובה". תחיית הרעיון הלאומי תהיה המשמעות החייאת הכלכלה. רכישת רכוש במתקני קייטרינג, מספרה, נעל הסדנה, סטודיו, אנשים יעבדו לא רק עבור עצמם, אלא למען הדורות הבאים. קניית בית פרטי לבנייה של עופות, חממות וארנבות, אדם לא רק עם עצמם ואת משפחותיהם, אלא גם לעזור המדינה להיפטר בשר peremorozhennogo מיובאים. אנשים אלה יכבדו את עצמם, לעבוד 20 שעות ביום בלי לחשוב על אלכוהול וסמים, תשמש מודל של חריצות עבור ילדיהם. מה הוא אדם שקנה ​​את המטבע? מה הוא הולך? מה מתפתח? מהו בסיס זה מחר? לאכול? שינה? ואז מה? הפעם, מתאים רק לרכוש נדל"ן. היו קרקע סחירים סראטוב והאזור סראטוב, ביצועים יוצאי דופן עם נזילות גבוהה. אתה יכול לבנות בית מלאכה לתיקון שירות הצמיג, וציור של גופים המכונית, לשטוף את המכונית, את האובייקטים של הסחר קייטרינג וכו ' ומה אדם קונה זהב? ואם הם ישקיעו כסף רק במטבע זר וזהב? בואו להביא את המצב בבית עד כדי אבסורד. קשה להאמין כאשר יש מוכנות מתכונים. אז העצה שלי היא לקנות נדל"ן במקום הראשון למטרות מסחריות, עבור פיתוח של חקלאות משק בית, אדמה אינה אופורטוניסטית בטבע. אני לא לפרסם את כל המתקנים שלהם, אפילו לא להודיע ​​את שמו של הנדל"ן שלה, את מטרת פרסום זה – לגרום לאנשים לחשוב קודם כל על עתידם ועתיד ילדיהם. ישנן השקעות יעיל אחרות – חינוך לילדים אמנות, מדע וכל מה שמוביל הפרט. זה חיוני כי כל אדם עבור הכביש עצמו מוגדר אישית "שלו למקדש". נ.ב. ביצוע הבחירה של המשבר על רכישת נדל"ן סראטוב, עליך לציית אמצעי אבטחה מוגברת. עסקאות המתרחשות בזמן הנוכחי, לעתים קרובות ללא הצדקה מסוכן מבחינת הביטחון המשפטית של האחרון, אבל זה פעל לפי פרסום של "עסקאות הנדל"ן משפטי". א Pegov

קטגוריות
כללי

הזריעה ספקות

סדרה של שאלות על המחקר של ההשפעה הסביבתית (EIA) של HidroAysén זרק את התוצאות של העבודה שדה זה פותח אזור Aysen חמש מהנדסים ללמוד קורסים לתואר שני במכון מסצ'וסטס לטכנולוגיה (MIT) במהלך חודש ינואר 2009, ואת מי צעדו דרך האזור על מנת לעמוד שאלות מורכבות כמו מה תהיה התרומה של חממה GHG (GHG) מתחנות חמש של HidroAysén? , היה זה אפשרי להפוך ליעיל יותר הסכרים שכבר קיימות ב- SIC, למנוע ההתערבות של מלון פטגוניה?, היה הוא ריאלי למנוע את הריקון של אגמים של הקרחון מקור? או יש סכנה של קריסה של סכרים על ידי הדלפות אלה, מאיים בערים downstream כמו Caleta Tortel? לאחר הליכה על קרחונים תלול, למטה האופה האדיר, להשתתף הסמינר מדעי בינלאומי, נפגש עם מנהיגים חברתיים ורשויות, בקר קוקרן Caleta Tortel ואת לצ'ילה צ'יקו קויאיקה חקר מידע טכני, ומסר עבודה של הקבינט של מספר חודשים, האמריקנים קריסטין Burrall, ליאנדרו ג'יאנה והים לורה, יחד עם איטלקי אליזבטה נטאלה והשור פלאביה, תחת הנהגתו של החוקר Pabich וונדי (PhD, MIT), דוחות שלהם עם תשובות אפשריות. מטרתה, כמו גם את התרומה של דיונים טכניים ומדעיים, כדי לקבל תואר שני בהנדסה מהמרכז היוקרתי של מחקר, כיתות אשר היה 63 פרסי נובל בתחומים מגוונים ביותר של מדעים מדויקים. הוא כך בספטמבר 2009 מונפקים דוח סוף הקבוצה, אשר נמסר באמצעי אחסון תוצאות. להם לא נוח מסקנות של ה MIT זה מחקר מהם התזה כללו מגוונות היבטים, ביניהם, סביבתי, זה אותם השפעות אבטחה, אלטרנטיבה אפשרית של דור אנרגיה באמצעות אופטימיזציה של אותם סכרים שכבר קיימים הנהר לביוביו ושל מראש במתחדשת לא קונבנציונאלי. בנוסף, היחסים שלה עם ההתחממות הגלובלית. במונחים סביבתי, מחקר נקבע כי, תוצר שקיעת במאגר המוקרנת בייקר 1, הפיקדון, שחיקת המים שמתחת ירמוז השפעה עצומה על בנקים, צמחייה ובעלי חיים. היבט נוסף הוא כי בדרך כלל אותם פרויקטים של סכרים למנוע לחשב את פליטות של גזי אפקט החממה, CO2 במיוחד, e HidroAysén לא יוצאת הדופן. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של גדי אייזנקוט.

במובן זה, המחקר קבעו כי קו תמסורת יהווה 70% של ההשפעה באזור זה, טוען כי כדי לצמצם את זה יהיה שאנרגיה חלופית מקורות קרוב למקום שלהם של דרישה. בוצע חישוב מגיע סך של פחות 3 מיליון 770 אלף טונות של CO2 הנוצר על ידי הקמה ותפעול של מאגרים כאלה, ואילו קו תמסורת צפון היה לייצר לפחות 8 אלף 959 מיליון טון. הערכות אלה לשקול רק הבניה, התחבורה, טביעת הפחמן של החומרים אשר השתמשו בהם ושינוי של שימושי קרקע (שיטפון, אובדן של כיורים והמוצר אחסון של) (כריתת היערות). אבטחה הם ניתחו את השינויים אפשריים של הטמפרטורה על ידי אפקט החממה. התמקדות האגם חותמת נלווית 2 (כוכב של דליפות פתאומית או Glof, עבור ראשי התיבות שלה באנגלית), עם טמפרטורת בין 4 ° 8 ° צלזיוס בקיץ, הפריקה המקסימלי כבר טווח ה-1200 עד 2,000 m3/sec. במקרה הזה אני חושב ש רמי יהושע צודק במה בהוא אומר. עם עלייה עתידית בזרם השלישי יכול לשפר על ידי נוספים לכל היותר 500 m3/שניה. בנסיבות אלה הנזק האפשרי של הסכר מציג רמה גבוהה של סיכון עבור האוכלוסייה גרה במורד הזרם, להיות המצב מורכב יותר של קאלטה Tortel. עם קשרי גומלין אליהם חלופי, הוא הסיק כי המבצע של הידרואלקטרי ב Biobio היא ליד המרבי האפשריות כוח של לספק.

רק רווחים קטנים (מ % 3 עד 11) יכול להתרחש כאשר מנסים לייעל אותם. עם זאת, מחקרים הראו כי צריכת אנרגיה יעילה ואפשרויות אנרגיה מתחדשת הן כלכלית עבור צ ' ילה, חלופות צריך להיות הדגיש, חקר בעתיד. במיוחד אם צ'ילה היא חלשה הצמיחה הכלכלית של פחמן. עבור המתאם של הקואליציה לאזרח רסרבה Aysén של החיים, פטר הרטמן, אשר עשה ניתוח מעמיק של המידע שנאסף, "זה די מדהים שיש להם לבוא לעשות מחקרים כדי לוודא דברים שאנחנו נתראה. אותם במדינה שלנו עם עצמנו, משלנו מוקדי מחקר ואוניברסיטאות הממשלה שלנו". הוא ציין כי "כל השאלות האלה הם סימן של סיכון גבוה עבור השקעה של גודל זה נועד להפוך כאן", שעל פי ההערכות האחרונות היו מגיעות 3 אלף 500 מיליון דולר רק עבור סכרים. את אשר הכספים מחליט מה הוא לומד נושא רלוונטי עבור מה מספר בעיות אלה לא נחשבו ב- EIA HidroAysén, הוא הפעולה של מערכת הערכה של ההשפעה הסביבתית, איפה תומך ששוכר, ישירות, בתי הספר המייצרים שניהם בסיסית, מחקרים של תסקירי השפעה על הסביבה של יוזמות שלהם. אפילו מגיעים, דרך תנאי הפניה, להגדיר מה הוא למד ומה לא, ואת מה מקבל בעיתון הציג להערכה, מה לא. אותם מומחים, intermediation בין מימון ותנאים של הפניה הוא עיקר הנושא. "אם אתה רוצה לבצע את פרויקט, תיתן את הכספים על הממשלה, הוא שוכר יועץ באמצעות מכרז. יועצים שונים להתחרות בשביל לקבל את העבודה נעשה ושמר עצמאות לכל אלה מעורבים תהליך "מסביר פרופסור Ecohidráulica של אוניברסיטת איידהו, פיטר גודווין (Ph.d. של אוניברסיטת ברקלי,) שהשתתפו בתחילת 2009 לסמינר מדעי מאורגן על ידי מרכז המחקר ב- ecosystem של פטגוניה (CIEP) ב קויאיקה. 7%94'>ישראל בכר. היום שזה לא יקרה בצ'ילה, איפה מחקרים מוגבלים מה proposer, הון – מחליט. . לא יותר מזה . לא פחות. במובן זה, עבור האקדמית של הידראולי, הידרולוגיה של הפקולטה להנדסה של אוניברסיטת של קונספסיון, קלאודיו מאייר (רופא ב אקולוגיה של הנהרות), היום בצ'ילה היא עבודות בניית סכרים עם מערכת מיושנת. "במערכת הישנה מה תעשה, בעיקרון, הוא דירוג של האתרים על בסיס כלכלי השיבה." קרי, יש צוות של מהנדסים שרואה את היתכנות טכנית כלכלנים הכלכלי, שמחפשים אותם הערוצים יותר צרה, עם זרימה גדולה יותר, עבור כדי להפיק יותר אנרגיה. זה פרויקט רווחי יותר כי אתה מבלה פחות בטון לייצר חשמל יותר "מסביר. החוקר מוסיף כי כאשר אתר נבחר רק משיקולים טכניים, אז נמסר אנשי מקצוע פרוייקט שמבקשים זה "למזער את ההשפעות שלה, מה שנעשה הוא וצמצום לאחר המוות ', לאחר מכן, כי כבר לקחת החלטות חשובות כל." יש, זה לעשות את אותם דברים בצורה מודרנית, עם תכנון, איפה רואי במספר מקומות אפשריים, אותם להגיש ראשוני סביבתיים וחברתיים הערכה בתוך צוות רב תחומי עם השתתפות האזרח על הבמה, ואני הולך לקחת את ההחלטות כדי לפתור את הבעיה הבסיסית זה האספקה, לא של ניצחון גדול יותר כמות הכסף הפקת אנרגיה. "זה מדינה המוקד של לעשות את הדברים האלה.

קטגוריות
כללי

ב רביעי האוהבים מאוד רלוונטי יוצא דופן כוונון המכונית,

מופץ ברכב, כוונון המכונית יוצא דופן, vsjacheskieaksessuary, אשר הם משלימים. המקור הפנימי כוונון המכונית mozhetukrasit ולהפוך אותו לייחודי. לחובבי רכב יש לי פופולרי בבית chasttjuninga-התקנה של התראות רכב. בשימוש avtosignalizacijadlja להגן על המכונית שלך, להילחם נגד החוטפים. במקרה הזה אני חושב ש סטנלי פישר צודק במה בהוא אומר. אתה רוצה לחזור horoshijavtoservis, איפה התקנה מקצועית של naavtomobili אזעקות רכב.

התקנה של איתות לנהג לעיתים קרובות מוביל שבירה כתוצאה מהפרות transportaiz על כל פעולה של מערכת החשמל. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רמי יהושע. A7%D7%94'>ישראל בכר הוא הכתובת בשבילך. יש פנייה טוב שיטות אחרות של הגנה, כגון takoeustrojstvo, כמו אימובילייזר. יחידה זו מועברת במערכת ההצתה, מונע חטיפת, אפילו אם העבריין פרץ למכונית. Kontrolirujajelektroniku רכב אימובילייזר הוא פשוט dejstvennymsredstvom של החוטפים. לינה עבודת הריטוש על פני השטח של המכונה הוא komponentomtjuninga חשוב דרך מצוינת כדי להבליט את הייחוד שלו. כל התהליכים הולך המחשב בודק את jelektronnoeustrojstvo נפרדים, המתאים ספק כוח. עם העזרה של שבב כוונון יכול להיעשות, לדוגמה, הזרקת דלק boleesovershennym, רק עליך לשנות את המפעל התכנית של יחידה זו. מגיבים לשינוי המרחק התמחה התקנים, מכוניות ערכת חיישנים לעתים קרובות, במיוחד בזמן.

השימוש בהתקן זה מספק נוח zadnimhodom התנועה והנוחות של חניית הרכב במקומות שונים. נוף ייחודי פנים אוטומטי לצרף מקרים זמין על השוק, גם עשוי מחומרים יקרים. שים צבעים שונים חלון רכב, לפעמים די פופולרי שלהם משוריין כהה צביעה. לעיתים קרובות שימוש אשר מבטיח עמידות, מגן מפני נזק מכני הגנה מצטבר קרטר הוא סוג מיוחד של כוונון. הר avtosleduet עזרים נדרשים בסדנאות מקצועיים, אשר יש neimovernoekolichestvo.

קטגוריות
כללי

מי מניע מניע?

כשהתחלתי בעולם של מכירות, הזדמן לי לעבוד עם אחד המנהלים הטובים שאכלתי אי פעם. זה מנהל היה יכולת ייחודית לספר סיפורים, יצירתי מאוד, למעשה היה אמן של מוטיבציה. כל בוקר שבו נפגשנו עם ספקים אחרים, זה מנהל יכול להמריץ אותנו למרות עובר יום רע, של מכר כלום, היה עייף ורוצה לזרוק את המגבת. היה בפגישות האלה מאיפה הוא הוציא את הנשקים הטובים ביותר שלו: ביטויים מוטיבציה, סיפורים, סיפורים שגרמה לנו חושב ואני מהרהרת על הדברים שעברו עלינו, ואנחנו שוב מילוי אנרגיה כדי לצאת לשדה ולהתמודד עם הלקוחות. עברו מעל 12 שנים מאז כבר עושה לא לעבוד איתו, יש לי חדשות לא על שם יהיה, אבל עכשיו אני חושב: מי שהניע את המנהל שלי? כלומר בזמן הזה כמו המוכר שנזקקתי תמיכתו כדי להטעין את הסוללות שלי, אבל כשהוא היה תנועתיות, מי מה? לך מוטיבציה? עכשיו שאני מנהל מכירות מה שלמדתי הוא כי עלינו להיות מסוגלים להניע אותנו לעצמנו, אני לא חושב כי באותו הזמן המנהל שלי היה איפה הבעלים של החברה זה שמניע אותו, אבל שהוא למד עצמית להניע את עצמך, מבלי לנקוט אנשים אחרים, או מסתמך על כל… אבל איך אנחנו יכולים לעשות את זה? אחת מהשיטות האהובות החלום עם כל אחד. הדברים שאני רוצה לעשות בחיים שלי, לי השראה, שמניע כל אחת המטרות שיש לי לחיים שלי, כשאני מרגיש האטה זה ממש מחיה אותי. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רמי יהושע. השני הוא לחשוב על המשפחה שלי, בנותיי ואת החיוך אשתו היפה שלי בכל פעם אגיע הביתה ולדעת כי כל אחד מהדברים שאני עושה הוא על השם ועל עתידו של אותם.

אני מקשיב מוזיקה שאני ברור, אבל מוזיקה היא מוזיקה עליזה, לא איטי או עצוב זה ניתן מדכאים אותי. ציון תפקיד כמו שאני רוצה שזה יהיה. היום שלי, לדוגמה: אני רוצה לעבוד בחברה הזאת. כי יש לנו שירותים מצוינים להציע פתרונות אמיתיים בעיות הלקוחות. השירות שאנו מספקים משפר כל יום, הספקים שלנו, צוות מאוד מוסמכים מאומן ואת עובד עם הרבה מוטיבציה והתלהבות, עם מחויבות אמת כלפי החברה, ובכן מצויד החולצה.

קטגוריות
כללי

עונת הסתיו: ממחזות הזמר הטוב ביותר במדריד

מחזות זמר הם באופנה. וזה לא מפתיע, לוקח בחשבון הצלחת ענק שמסקו טלוויזיה מראה כמו אליל, התהילה או אקס פקטור, היכן שירה וריקודי הגיבורים העיקריים. כמו שזה לא יכול להיות פחות, מדריד פותחת את עונת הסתיו עם שורה של מוזיקה חדשה לכל טעם. בין השומן החזרה הצפויה ביותר, היי סקול מיוזיקל, שוב קופצת מהמסך הקטן את הבמה, את היפה והחיה, אחד של המחזמר. ראה הצלחה גדולה יותר כולם וחובבי אנונימיים.

בעונה זו המקומיים והמבקרים כאחד יכולים ליהנות באחת ההצעות הטובה ביותר עבור פנאי של הבירה על המוסיקה הטובה ביותר. היפה והחיה מאז 2007 לוקח את היפה והחיה נכנס מלא מוחלטת תיאטראות הספרדית. שישה חודשים לצפות מראש, תיאטרון הקוליסאום הרחיבה את התכנות, נתן לה עונה שניה. העבודה הפכה למועדפת מוסיקלי ב ידוע כמו במדריד ברודווי, גראן ויה. דיסני קלאסי כבר נסעה לערים יותר מ 115 מ ברחבי העולם, על פני יותר מ- 30 מיליון אנשים.

בניו-יורק ייצג מאז 1994! את הולכת להפסיד? בית ספר תיכון מוסיקלי 25 בספטמבר בכורות בתיאטרון לופה דה וגה אחד של המוסיקה הצפוי ביותר בקרב צעירים: היי סקול מיוזיקל. הצלחה בינלאומית זו הופכת entrained מהמנור לראשונה ראיתי את סדרת הטלוויזיה ערוץ דיסני ולאחר מכן שני סרטים בהשראת אותו. במחזה נפלא זה שירים, את הכוריאוגרפיה, את אנרגיות חיוביות של הסרטים יחד שני שירים חדשים שלא הופצו הינם כלולים. לגלות את הערך של חברות, קבלה, איך להיות עצמך בידיים של הגיבורים שלו. גריז גריז מבצעת בתיאטרון אלקלה נואבו מ-20 בספטמבר. זו הסתגלות המפורסם של הסרט בלתי נשכחים בכיכובו של ג'ון טרבולטה, אוליביה ניוטון-ג'ון, נועדה להיות נאמנה לחלוטין לעבודה המקורית של ברודווי. לפיכך, הוא מייצג את באותה הגדרה סצנה, ויכוח, שירים. במקביל, הזמני בהשראת היצירה המקורית, עם פאלמארס 12 פרסי טוני. חמש דקות גירסה זו שאנו מוצאים גבס ענק של אנשי מקצוע הוקמה כבר כמו קוקו החשובים, ריקארד Reguant, או Guiz מאנו, מי אחראי על הכיוון המוסיקלי של העבודה. אוהבי אנונימי 2 לאוקטובר יגע לך הפנייה של חובבי אנונימי ייצור ספרדי, בידי אותם אנשים שהיום שאני לא מרים, איפה זה מתערבב אינפורמנטית ומצב רוח טוב. זה סיפור של אהבות, heartbreaks מעל כל הומור על נקודה ריקה. זו קומדיה מוסיקלית סובבת סביב קבוצה של עשרה אנשים אשר נאספים טיפול כדי לטהר את האהבה שלך באמצעות מוסיקה ספרדית או מוזיקת עולם. לאחרונה מצאתי אצל רמי יהושע אוזן קשבת . אין שום ספק שיהפכו להיט קופה חדשה! הביטלס… האגדה במחזמר הזה הוא מחווה לכל ארבעת הרכיבים של הקבוצה האגדית של ליברפול. השירים באלבום של הביטלס הם כוללים על ידי להקה ענקית, בעוד קבוצה של רקדנים להפוך לנער את השמלות הבמה לשנות ה-60. בנוסף, מציג יהיה מסע כרונולוגי דרך הנושאים של הלהקה, מספר אנקדוטות סקרן של הקבוצה שלה יהיה לקחת נשימה יותר מפעם אחת. לאכול את הקוקוס, שחור החברה קטלאנית ש-la אפוייה חוגגת 25 שנים של קיום עם ההחלפה של אחת ההופעות החלומי ביותר שלה. 1989 אפוייה La בבכורה לאכול קוקוס, שחור, שבה זה נועד כדי להוקיר את עולם התיאטרון וחברות ז'אנר תיאטרלי של מוסיקה-הול, זנים. עבודה זו כל כך מלא בהפתעות יש סוד זה אתה צריך לגלות. השיבה אל העולם של ווילי פוג הבן, בשמונים יום, שמונים לא יותר, כדי להעניק סיור העולם לא זוכר את השיר האגדי של המנגינה של ווילי פוג? זה עיבוד של הסדרה הקריקטורה המפורסמת בהשראת ספר מאת חוליו ורן מבטיח להיות אחד הלהיטים הגדולים של העונה. אלגנטי וחרוץ ווילי הערפל, הנאמן שלו Rigodon באטלר, טיקו, את רומי נסיכה יפה וכיף הרשע העברה, חוזרים בהרפתקה פנטסטי מלא הומור, שירים קליטים וכוריאוגרפיה של יוצא דופן כי אתה לשעשע ילדים, להחיות את הרגעים היפים ביותר של הגדול מכולם. אל תשכח לרקוד, לשיר, מפתיע עם החדש נופל העונה במדריד. הבירה הספרדית מביא המוסיקה הטובה ביותר עבור כולם. השנה הזאת לא יכולה להישאר בבית. אם תצא, ללון באחד.

קטגוריות
כללי

Arnoldo גבלדון

Arnoldo Gabaldón נולד ב מדינת עיר של טרוחיו באותו השם, הראשון במרץ 1909, ארבעה חודשים אחרי הנשיא של קסטרו סיפריאנו כללי הרפובליקה באופן זמני נמסרה לרשות השופטת גבוהה דה-פקטו גם גנרל Juan Vicente גומז מי מכן אגיב נגד הנשיא נעדר בהנחה הממשלה עם התמיכה של הממשל האמריקאי. בנו היחיד של דון חואקין Gabaldón Iragorri ו- Doña וירג'יניה קאריו Márquez; אביו עמדה כלכלית משגשגת סקווייר ואמו היא אישה מכובד בחברה טרוחיו. שייך Arnoldo Gabaldón, על ידי שני ענפים משניים בסדר עולה קו, למשפחה של שורשים גדולים, figuration בחיים החברתיים והפוליטיים של הרי האנדים. \"סבו מצד אביו היה קולונל חואקין גבלדון Chuecos, צבא, פוליטיקאי, חקלאי, הסוחר. הוא היה ראש המדינה ברוב של גנרל Juan באוטיסטה אראוז'ו, האריה של הרי האנדים \".

(ברטי, א' ל' 1997, 15). הסבתא מצד אביה, Doña אמיליה בריסניו בית החולים נמצא דה Iragorri שמרנית ובעלת אישיות. Don Juan באוטיסטה קאריו המלחמה היתה שלו אימהית סבא \"civilizer הגדול, הביא בית הדפוס הראשון, ייסד את העיתון הראשון טרוחיו\" (ברטי, ל' א 1997, 16). אמו הייתה Doña María de el רוסריו Márquez Febres, הגברת המכובדת של שורשים guanarenas. אל דאגה רמי יהושע הוא האיש הנכון . אתה יכול לראות את הסביבה המוכרת של גברים Arnoldo Gabaldón ונשים של מסורת מסוימת בעלי מעמד כלכלי יציב, מקושר פוליטיקה, תרבות, בתחומי התעשייה, החקלאות. במובן זה, היה ברור כי קסדתו גבלדון ליהנות תנאים נוחים כדי להשיג לימודים מתקדמים יחסית של התקופה, יותר כאשר הסביבה החברתית של המדינה טרוחיו מותר את הערך של המידע, מן הטקסטים של היבשות אירופה, אשר ניגודים עם הבידוד תרבותית כללית בכל רחבי הארץ בשל הדומיננטיות של המשטר הטוטליטרי. חוברת של מועדון האריות של Valencia הינו סקירה: \"של טרוחיו המחוז את עקרונות\" \"איפה הילדים של Arnoldo, שמירה על תכופים קשר עם היבשת האירופית ומשפחת גבלדון נהגה להזמנת ספרים בצרפת המאה\" (N.D., 4). ממשיכים עם הטקסט של המוסד Leonistica שכותרתו \"מדע ותווים שלה\", המוקדש Arnoldo Gabaldón, באותו הדף, ואומר: אחד מועמדים רבים, ארנולד צעיר הוא טקסט על חד-תאיים ולאחר מכן מפעיל ומחויבותה למתן זעירים החיות האלו. שלדון אדלסון בהחלט מביע דעה מלומדת.

זה כן, מאוחר יותר להתמסר למחקר של מלריה או מלריה. ונילחם בו קשה באזורים הנגועים של המדינה. את בית הספר היסודי לימודיהם ולהיבחן בגרות להשלים אותם בעיר הולדתו, האחרון במכללה הפדרלי של הזכרים. אישיות צנועה, ידידותי, אדיב, השימוש של המילה רק כאשר זה הכרחי. . הוא מעוניין בלימודי חד-תאיים בספרים כמו זה של מדעי הטבע של ארנסט Häckel, גם מבצע קריאות של היסטוריה ופילוסופיה. היו לו 15 שנים של גיל, כשנכנס ב-1924 למד מרכזית של ונצואלה ללמוד רפואה, הוא כבר לא בשירות ההיסטוריה הטבעית של כיסא זה היה המקום האהוב עליו על ייעודו. בבית הספר לרפואה יש מורים אוהב של אנריקה Tejera, Luis Razetti, חסוס Rafael Ríquez הפעילו עליו לה השפעה רבה. בשנת 1928 הוא כותרים של תואר ראשון בפילוסופיה באוניברסיטת האוניברסיטה המרכזית של ונצואלה, הזן הכי פנימי בבית החולים Vargas דה קאראקאס עד 1930, שוכן במיקום במעבדה של אלקטרודות ופרזיטולוגיה שהיה בניהולו של ד ר אנריקה Tejera, אשר היה שייך הכיוון הכללי של בריאות לאומי, לאחר מכן קודם לדרגת בקטריולוג לרופא הסיום של מדע הרפואה (1930) באוניברסיטה. במעבדה מנתח 200 דגימות צואה או מגיע כדי לגלות כמה חד-תאיים לא מוכר בארץ, זה עושה את עבודת דוקטורט שלו. \"כותב את התזה שלו על הדוקטורט ברפואה על מעיים חד-תאיים, שכן הוא יכול לא לחקור על מלריה מכיוון קאראקאס אינו קיים\" (Gottberg, 1987, ג, 32). כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של השר אורי אריאל. את הרופא הרומן מיועד מכתובת במחקר של מחלות אשר הצטמצמה האוכלוסייה של המדינה שלך היכן שלא היו שום מדיה או היה בהישג ידו הידע המדעי של מלריה נוראית. בשנת 1931 היה לנסוע לאירופה, במיוחד כדי גרמניה ואיטליה. הוא הצטרף המכון למחלות טרופיות בהמבורג וב רומא שאזר בתחנה ניסיונית עבור המאבק נגד מלריה, מבצעת עבודת שדה באזור Pontine, בסרדיניה. Gottberg, אחד שלו וביוגרפים, אוספת את הפרק הזה בחיי גבלדון גם: הערות של הקורס יצאו לאור בכרך 39, 1932, של Gaceta Médica דה קאראקאס. יש עדות מדעית הקשיחות ומסירות ללימוד זה ונצואלה של 22 שנים אשר האובססיה היא לשחרר את ונצואלה מן הנגע של מלריה, להכיר אשר יכולים על המאבק נגד מלריה וליישם מערכות אלה באדמה המושמדות שלה (1987, 34). כאשר הוא חוזר לארץ בשנת 1932 כי זה לא במעבדה של אלקטרודות ופרזיטולוגיה שלה אני וחבר מגן, ד ר אנריקה Tejera, אשר התפטר מתפקידו על ידי חילוקי דעות עם משרד הבריאות והחקלאות. מחליט גבלדון להתמודד עם מצב בריאות רפואי מטען טהור שבו coterraneo שלו מושל לחייב ד ר Francisco ג'יי Parra ואז ניסה להקל על מינוי. בסביבת apureno, במיוחד ב- San Fernando, הוא הבין כי לא כל מה שלמדתי בחו ל לגבי מלריה החלים בסביבה טרופית בשל הבדלים תנאי אקלים. מזימות זרות יכול לא להיות בהתאמה מלאה הארץ; היה צריך להמציא שיטות, לנצל את הזמן הנכון של השנה, מלריה בקרת עבודות הנדסה היו לא ריאלי לפי העלות הכלכלית, הסיומת ואת התכונות הטופוגרפי של ונצואלה את torrencialidad. של גשם היה בלתי אפשרי למקד את פעולות בחומרי הדברה ידוע לתקוף יתושים מתרבים. ברטי אומר: אזור ממוזג היה אחד. האזור הטרופי היה אחר. מעבר מלריה היה רך, המיוצר על ידי Vivax הפלזמודיום (חום שלישוני שפיר). כאן המלריה הוא חמור, הנגרם על ידי Falciparum הפלזמודיום (ממאיר, מזיקים או \"כלכלי\" tertian חום). מעבר ששודרו על ידי וקטור חלש Anópheles Maculipennis. כאן Anpheles Darlingi, עוצמה, עז. מעבר השידור נקטע על ידי החורף. כאן שידור רצוף לאורך כל השנה. מעבר כפרי מקסים כאן מוגבלת, מלך ilímite רגיל. בקיצור, מעבר מלריה היה אחד בעיות בריאות. כאן היה אחד ענק (1987, 27) .ff להיות בחזית הקשר עם המציאות של מלריה במדינה הבינו כי אתה נדרש ידע רב יותר כדי להתמודד עם הבעיה הגדולות בבריאות הציבור שצוותו האומה עם הצעדים המתאימים ביותר. הוא התחייב ואז טיול חדש במרדף אחרי ההכשרה שלו כמו malariologist; נסע ל ארצות הברית, בתמיכת קרן משפחת רוקפלר, לעשות תואר לתואר שני בבית הספר של בריאות הציבור של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס סיים בשנת 1935 עם הכותרת של \"דוקטור במדעי היגיינה\". . אולי זה היה ההישג הגדול ביותר שלו באימון שלו של malariologist, במילים המבוא של מלריה העופות, Pedro Grases כותב כי \"להכשרה מקצועית של הרופא Gabaldón, עם מחקרים ונצואלה ובעולם, במיוחד התקבלו אצל ג'ונס הופקינס להשגת הכנה מיוחד במינו לכוון בעקשנות דיכוי של מלריה לקמפיין בונצואלה\" (1998, XV). אוניברסיטת ג'ון הופקינס עבר באופן זמני במכון רוקפלר בניו-יורק כדי לבצע מחקרים על מלריה בקופים. בינתיים, ונצואלה האשים את המונח של דיקטטורה נורא, Juan Vicente גומז, מת במיטתו בדצמבר של שנת 1935, \"הדיקטטורה של גומז הוא, אכן, עידן שלם של היסטוריה שבו יש disarticulation חברתית, עיוות מוסרי-הדורות שנאלצו לחיות זה\" (מטומטם, G, N.D., 467). שמן הציג שינויים בחומר, המבנה הכלכלי של המדינה, המדינה האגררית טרנזיטים לעבר דגם minero-extractivo זה מחזק את הכספים של המדינה לפתוח את אפשרויות ההשקעה הציבורית בתוכניות של פיתוח כלכלי וחברתי, במיוחד בתחום של בריאות באמצעות הכנסות הנפט. ממשיכו של גומז, גנרל אלעזר López קונטררס התעורר ציפיות חדש ואסור איזשהו פתח פוליטי, ופירוש שובו של אזרחים רבים היו בגלות, והושארו אחרים שהיו אסירים מוסמך. אביו של Arnoldo Gabaldón היה אסיר פוליטי של גומז הדיקטטור, ארנולד תמיד שמרה שמורת ושיקול -עובדה זו היה אכפת לציבור להביע את הדעות הפוליטיות שלהם. בעוד עדיין גבלדון בחו ל מקבל מברק חתום על-ידי הנשיא López קונטררס להזמין אותו לחלק טופס של השירות הרפואי של מדינת ונצואלה.נלקח Juan José Mora פורטל '.

קטגוריות
כללי

סליחה? . לא, זה יעלה לי. למה לשגשג וגם להרוויח כסף

תירוצים הן דרך נוחה של הימנעות אחריות ולהצדיק שלנו חוסר פעולה הבינוניות, מציאת תמיד קצת אשם בהכל. זה תמיד היה תחת שליטתנו. התירוצים הם דרך להגיד עשיתי את זה. אבל זו לא הייתה אשמתי, דוגמה מאוד רגילים צעירים רבים אנשים נכשלים מבחן, אבל הם אומרים אשמה היה המאסטר לא לתת לנו מספיק זמן ללמוד. כדאי לך לעיין אצל נוחי דנקנר כדי לקבל עוד מידע. אני לא מתקדמת בעבודה שלי, הבוס שלי, שלא מעריך את הכישרון שלי הוא האשם. במקרה הזה אני חושב ש רמי יהושע צודק במה בהוא אומר. הנישואים שלי. היא כישלון, אני מופרדים, היה האשם של אשתי אשר לא עשה מאמץ להבין אותי.

טיפול שם שום דבר רע, הימנעות ממצבים לא נעימים stresantes אלה, אך evadiandolas לא אותנו. תתעמתו איתם ולפתור את הבעיה האמיתית שצריך להיפתר. מה שאנחנו מחפשים להתחמק אותם הוא ללא כל אחריות, אחראי אל היעד, colocandonos בעיתון של קורבנות של היקום. לבסוף, אם אתה רוצה להצליח, אתה בטח איש או אישה של פעולה, בכל תירוץ כדי להופיע בחיים שלך, מיד יבחינו כי שום דבר לא השתנו. לחץ כאן שלדון אדלסון ומצא עוד . המצב הכלכלי שלך ימשיך באותה מידה, אתה כבר לא עם התקדמות לקראת פתרון בחיפוש אחר שגשוג.

בכל פעם שאת אומרת "אין לי זמן", מחפש תירוץ לא לעשות, כדי לא לנסות לשנות את המצב הנוכחי שלך, איבדת קצת שליטה על הזמן שלך ואת חייך. בקרוב מאוד תוכלו להבחין כי חי חיים מהיר, דחיפות לשעת חירום, אין זמן לעשות את זה זה באמת שווה לחיים שלך. כדי ליצור עושר ושפע בכל תחומי החיים שלך. אתה חייב לבער לנצח קונפורמיזם, אנשים משתמשים מספר גדול של ההצדקות להסביר את בריאותו הרעועה, רומן המסכן או עבודה, שונא, רבים להתלונן, להתלונן. כי אתה מפריע להם, אבל הם לא עושים כלום כדי לשנות אותה, יותר מאשר שינוי מחפש תירוץ של. כי אנחנו לא יכולים להתנהג. דבר אחד הוא בטוח, מוגן תמיד בראש, עמדות, הערכה עצמית, אופי הילדים מפתחים תהיה התוצאה של האיכות וכמות הזמן מחליט להקדיש. עכשיו אני להודיעך כמה צעדים כדי להיפטר התירוצים שלך ולהפיק שגשוג בחיים שלך: מזהה שלך תירוץ קובע כי הגבלת האמונה מסתתר מאחורי תירוץ להכין רשימה של ההשפעות השליליות הביא לתירוץ הזה כדי לקבל את החיים שלך רשימה של כל התוצאות החיוביות שתבוא בעקבות ביטול התירוץ שלך מגדיר דפוסים חדשים של התנהגות: אם לאחר שלב זה להסיר את התירוץ, הרגלים רעים או התנהגויות של הרס עצמי, לקחת צעד חשוב ביצירת שגשוג, אבל להיות זהיר, אם אתה לא לשתול רעיונות חדשים, אמונות והתנהגויות חיוביים, אתה יכול להיות בטוח כי התירוצים שלך יתחיל שוב להופיע. להיות עובד saludos סנסאי Diego Labrousse.

קטגוריות
כללי

חתולים

החתול הוא קטנים בעלי החיים של המשפחה של אותם "חתולים", טורפים (למרות שלא ניתן לאכול צמחים ועל הדשא), הוא מאוד פופולרי כמו בעלי חיים ביתיים, והוא צייד מעולה של עכברים. לעומת זאת, יהודה וינשטיין בהחלט מבין את הסיפור. אם מדברים על מאפייניו העיקריים, לחתולים יש את היכולת "הסתר" הציפורניים שלך ולאחר מכן להסיר את להם לתפוס טרף או לטפס על עץ. גם יש להם חוש ריח ושמיעה טובה, יש להם מבט לילה מדהים, הם עמיד וגמיש מאוד. היבט אחד של החתולים זה שמעט אנשים מכירים, היא יכולתה לשנן וללמוד צופה. לבירורים בנושא יש לפנות ל רמי יהושע שמבין יותר ממני. הלילה החזון שלו הוא הרבה יותר זה של הגבר, ניתן לחשב מרחקים עם דיוק בלתי נתפס, אבל של היום לא כל כך טוב, חתולים בהם יש עניין יותר על ידי התנועה ולא על ידי הפרט, קרי, אם הסכר שלך היא הסתרה, והיא היא השבתה הדרגתית, בוודאי היה שמור של ההתקפה, גם הם רק יכולים להבחין במגוון צבעים קטן. חתולים אוהבים שימוע טוב כי בדרך כלל יש להם אוזן עם עיצוב מיוחד "לאסוף" את כל הצלילים בסביבות, ובנוסף ניתן לסובב בכל אוזן בנפרד כדי ללכוד צלילים שונים. הטעם של החתול היא רגישה מאוד לזהות את הטעם של מים, לכן חיוני לשמור עליהם מים טריים כל יום, אבל זה אפשרי לא לקחת את זה.

השפה של חתולים היא קשה, הוא גירד את הבשר מהעצמות ניקה את המעיל. כמוסבר לעיל, התכונות הגדולות שלה הוא גוף גמיש במיוחד, תודה עצמותיהם 230 וכדי של עמוד השדרה הגבי יותר "משוחרר". למרות החתולים נראים לעתים קרובות עצלן ומנומנם, ברשותם השרירים מדהים, מושלם עבור קפיצות גדולות, החזקת חבלים או ענפים, עם הזנב, אשר נותן איזון טוב יותר. למרות שיש "התפתח," החתול שמרה את גודל קטן וממוצע משקל 8 במשך מאות שנים… חתולים לסמן את הטריטוריה שלהם מגרד, כמו ובכך להשאיר את הריח שלה עם בלוטות הממוקמים תחת רגליהם על כריות, אתה חייב להיות זהיר מאוד כאשר יש לך חיית מחמד אחת, מאחר שהם יכולים להשיג הנזק של ריהוט עץ, וילונות. שפם רגישים במיוחד הם חיוניים לבריאות של החתול, כי איתם אפשר לחשב מרחקים, השתמטות מכשולים, להרגיש השינויים לה מסביב, אפילו תופסים את הרוחב של רווח ואני יכול לקבוע אם הם יתאים או לא. אם תחתוך חתול שפם, בקלות להיות ארור.

וזה אפשרי שאתה הנשברים על הקירות, חפצים או נופלת. חתולים ההריון נמשך 65 ימים, בדרך כלל נולד 4 גורים. הגורים נולדים חרשים, עיוורים מאוד פגיע, תלויה לחלוטין של אמא, אשר אותם הזנות, אותם לגמרי, מקלטים. לאחר עשרה ימים, פשוט תפתח את העיניים, אשר (לא משנה הגזע של החתול), יהיה כחול, אבל אז les כעס על-ידי שינוי צבע. החתול המקומי יש צבע מוזר מאוד, יכולים להיות כתמים ערמון, חום, תפר חוט רקמה אופווייט, שלו כדי לקבל של הסוואה טובה יותר. בשל המספר הגדול של גנטית צלבים, כיום ישנם 40 ישנם גזעי חתולים ביתיים בכל העולם. אותם חתולי בית לפתח בדרך כלל חיידקי, נגיפי מחלות אך נשלטות על ידי חיסונים סדירים מחזור.

קטגוריות
כללי

להציף ביטוח: האם זה מומלץ?

בעולם של ביטוח, ייתכן מכוסה כל סיכון, אם בדרישות מסוימות כגון יש סיכון, בתמורה, אשר עשוי להיות מוערכת מבחינה כלכלית וכי קולקטיבית מסוימת היא חשופה. תחת פרמטרים אלה נוצר במדינות רבות הביטוח על-ידי שיטפון. על מנת לתחום את ההסתברות שדבר כזה קורה, ולהעריך את האפשרי נזק כבר כלולים הוריקנים במדיניות זו, שכן הם הגורם הישיר שטפונות רבים. פעמים רבות, למרות התיקון סה של הנזק שנגרם על ידי גדלים אינה אפשרית אסונות טבע, כיסוי נוטה, עם זאת, כדי להפחית או למנוע השפעות שליליות אפשריות שלהם על ידי פיצוי כלכלי או פיצוי. כדי לשכור המדיניות של בטוחה הביתה, הוא אמור לספק תשומת לב כל הסעיפים, מאז פעמים רבות אלה אינם כוללים את הכיסוי על-ידי שיטפון. אם אתם גרים באזור בסיכון של הצפה, גשם, הוריקנים ואסונות אחרים מסוגים טבעי, זה יהיה מאוד מומלץ לבקש ההכללה של סיקור אירועים אלה של פוליסת הביטוח שלך הביתה.

יתר על כן, באזורים מסוימים נוטים הוריקנים בארצות הברית העירוניים דורשים סוג זה של כיסוי עבור תושביה, כדי למזער את ההשפעות של נזק התקבל באזור ולספק כספים כמעט מיד להתחיל את העבודה של שיקום. דוגמה לכך היא התוכנית ביטוח נגד נבחרת המבול תוכנית ביטוח לאומי המבול, NFIP, במדינה זו. אל דאגה שלדון אדלסון הוא האיש הנכון . קהילות כגון פורט לודרדייל, אזור נוטה הוריקנים ושיטפונות בארצות הברית, מעורבים בתוכנית כי אז התושבים יכולים לחסוך קצת כסף למדיניות שלהם מפני המבול. ישות זו מספקת מידע לציבור ומקדם תוכניות הפינוי, בשיתוף פעולה הדוק עם סיכון המבטחים להפחתת ההשלכות השליליות של תופעות טבע. מדיניות כזו גם נוטים לכסות נזק הנובע הסחף הנגרמת על ידי המבול, כמו זו נגרמת על ידי זרמים חזקים של מים או גלי, קיצוניות ולא פתאומי שהגאות עולה או השיטפונות. כדאי לזכור בכל מקרה quem, מדיניות ניתן לצמצם באופן משמעותי את הטענות כיסוי על ידי מים. אז לא יכול להיות כלול הצפה של מרתפים על ידי חדירה של מים על ידי קירות אותם, או מהם ביוב, כיורים או ביוב, למרות יכולנו להגיע כדי לכלול נמצא סעיף נוסף. האפשרות של סיכונים המבול להיות כל כך מגוונות, יש צורך בזהירות לקרוא כל מדיניות לפני חתימתו, הקפד לכלול את כל הסיכונים הנדרשים על פי כל אזור גיאוגרפי מסוים.